Wpis powstał dzięki współpracy z:

Zwiastun filmu Christmas Chronicles 2 zaprasza Kurta Russella do wyścigu o uratowanie świąt

Netflix wydał pierwszy pełnometrażowy zwiastun długo oczekiwanego filmu świątecznego The Christmas Chronicles 2.

Netflix opublikował pierwszy pełnometrażowy zwiastun długo oczekiwanego filmu świątecznego The Christmas Chronicles 2.

Nadszedł zwiastun Christmas Chronicles 2. To nasze pierwsze obszerne spojrzenie na długo oczekiwaną kontynuację, po tym, jak Netflix wydał zwiastun we wrześniu. Film wakacyjny został wyreżyserowany i napisany przez Chrisa Columbusa (Sam w domu), aw rolach głównych Kurt Russell i Goldie Hawn odpowiednio w roli Świętego Mikołaja i Pani Mikołajowej. Columbus mówi, że praca z Russellem i Hawnem była świetną zabawą. w sequelu. Jest tam ogromna ilość szacunku i ogromna ilość miłości i zaufania, częściowo dlatego, że są razem przez tak długi czas, powiedział. Po prostu pięknie się dogadują … Jest dużo śmiechu i po prostu naprawdę, naprawdę fajny zestaw.

Minęły dwa lata, odkąd rodzeństwo Kate (Darby Camp) i Teddy Pierce (Judah Lewis) uratowały Boże Narodzenie i wiele się zmieniło. Kate, teraz cyniczna nastolatka, niechętnie spędza Boże Narodzenie w Cancun z nowym chłopakiem swojej mamy (Tyrese Gibson) i jego synem Jackiem (Jahzir Bruno). Nie chcąc zaakceptować nowej wersji swojej rodziny, Kate postanawia uciec. Ale kiedy tajemniczy, magiczny wichrzyciel imieniem Belsnickel grozi zniszczeniem Biegun Północny i zakończ Boże Narodzenie na dobre, Kate i Jack zostaje nieoczekiwanie wciągnięty w nową przygodę ze Świętym Mikołajem (Kurt Russell).

Oprócz Kurta Russella i Goldie Hawn jako państwo Mikołajowie, w The Christmas Chronicles 2 występują także Darby Camp, Kimberly Williams -Paisley, Jahzir Bruno, Julian Dennison, Tyrese Gibson, Darlene Love i Judah Lewis. Hawn wcześniej miała małą scenę w pierwszej części pod koniec filmu, więc jej rola została znacznie rozszerzona w sequelu, który ma premierę 25 listopada, wyłącznie na Netflix.

Pierwsza część była główną hit dla Netflix i fani nie mogą się doczekać The Christmas Chronicles 2 już od dłuższego czasu. Netflix twierdzi, że pierwszą odsłonę obejrzano ponad 20 milionów razy w pierwszym tygodniu transmisji strumieniowej, więc najprawdopodobniej liczą na powtórkę z sequelem. Rok 2020 przyniósł znacznie więcej ludzi pozostających w pomieszczeniach, więc tym razem liczba transmisji w pierwszym tygodniu może być jeszcze większa, zwłaszcza gdy Goldie Hawn i Kurt Russell grali razem.

Jeśli chodzi o wejście w postać, Kurt Russell wyglądał wobec swojej rodziny. Ten film jest dla mnie jak list miłosny do mojego taty. Był naszym Świętym Mikołajem, mówi Russell. Nigdy nie wiedzieliśmy, czy był Świętym Mikołajem, czy po prostu był naprawdę blisko Świętego Mikołaja. Nie wiedzieliśmy, czy był tylko naszym tatą, który był Świętym Mikołajem, ponieważ w tajemnicy zawsze był owiany tajemnicą. Cudowna, cudowna tajemnica. Aktor zauważył, że przyjęcie roli Świętego Mikołaja zbliżyło go do ojca. Możesz obejrzeć zwiastun The Christmas Chronicles 2 powyżej, dzięki kanałowi Netflix YouTube.

Tytuł oryginalny: The Christmas Chronicles 2 Trailer Has Kurt Russell in a Race to Save the Holidays
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: