Wpis powstał dzięki współpracy z:

Thor 4 strzela w styczniu tego roku potwierdza Chris Hemsworth

Thor: Love and Thunder miał już być w produkcji, ale został przesunięty na styczeń 2021 roku.

Thor: Love and Thunder miał już być w produkcji, ale został przesunięty na styczeń 2021 roku.

Chris Hemsworth mówi, że Thor: Love and Thunder jest wszystko ma rozpocząć się wkrótce. Produkcja ruszy w styczniu 2021 roku. Hemsworth przyznał również, że miały ruszyć już teraz, ale kryzys zdrowia publicznego wszystko opóźnił. W tym roku wstrzymano wiele dużych projektów studyjnych, które fani Marvel Cinematic Universe znają w tej chwili aż za dobrze. Większość wielkich filmów z 2020 roku została opóźniona do przyszłego roku, w tym film Black Widow and the Eternals.

W nowym wywiadzie Chris Hemsworth został zapytany o Thor: Love and Thunder. Aktor zdradził, że był bardzo podekscytowany powrotem do pracy z Taiką Waititi, Tessą Thompson i Natalie Portman. Następnie ujawnił, że zdjęcia do długo oczekiwanej kontynuacji rozpoczną się w styczniu. Jednak Hemsworth trzymał usta na kłódkę, gdy przyszło do zepsucia czegokolwiek w bardzo oczekiwanej kontynuacji. Powiedział też, że on i Waititi są podekscytowani próbą zrobienia czegoś innego, zauważając, że ostatnie kilka razy, które widzieliśmy na dużym ekranie The God of Thunder, różniło się drastycznie od tego, co było wcześniej, co okazało się wyzwaniem dla nowego historia.

God of Thunder przeszedł przez lata sporo zmian, więc ciekawie będzie zobaczyć, gdzie trafi w Thor: Love and Thunder. Roboczy tytuł filmu to The Big Salad, więc wielu zakłada, że ​​Thor wróci do formy na nowy film. Taika Waititi wcześniej ujawniła, że ​​Thor wróci do formy, chociaż tego nie potwierdził. Avengers: Endgame zobaczył Boga piorunów w głębokiej depresji, która skłoniła go do jedzenia pizzy i grania w gry wideo przez cały dzień.

Natalie Portman również niedawno mówiła o swoim podekscytowaniu powrotem do Thor: Love and Thunder . Nie mogę ci tyle powiedzieć. Jestem naprawdę podekscytowany, powiedział Portman. Zaczynam trenować, żeby nabrać mięśni. Jeśli są wszystkie te superbohaterki, im więcej ich jest, tym lepiej. Próbuję pomyśleć – jest oparty na powieści graficznej The Mighty Thor. Przechodzi leczenie raka i na boku jest superbohaterem. Jak dotąd Portman dostarczył fanom MCU najlepszych informacji na temat kontynuacji.

Taika Waititi wcześniej zachowywała się nieśmiało, gdy została zapytana o powieść graficzną The Mighty Thor. Wydaje się jednak, że ulubiona przez fanów fabuła z komiksów będzie podstawą dla Thor: Love and Thunder. Oczywiście sytuacja zmieni się w porównaniu z komiksami, ponieważ tak lubi Marvel Studios, ale większość fabuły może pochodzić stamtąd, co oznacza, że ​​fani mogą chcieć wrócić i przeczytać to, zanim film trafi do kin. Możesz przeczytać powyższy wywiad z Chrisem Hemsworthem, dzięki kontu Thor: Love and Thunder News na Twitterze.

Tytuł oryginalny: Thor 4 Shoots This January Confirms Chris Hemsworth
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: