Wpis powstał dzięki współpracy z:

Chris Hemsworth dokucza dramatycznej zmianie w Thor: Love and Thunder

Chris Hemsworth obiecuje Thor: Love and Thunder różni się od poprzednich trzech filmów.

Chris Hemsworth obiecuje Thor: Miłość i grzmot nie jest całkiem podobny do poprzednich trzech filmów.

Thor Taiki Waititi: Powszechnie uważa się, że Ragnarok uratował postać God of Thunder z twórczej stagnacji. Oczekiwania są ogromne wobec nadchodzącego Thor: Love and Thunder, którym także kieruje Waititi. W wywiadzie dla Kriti Kharbanda dla Swisse Vitamins & Supplements, aktor Thor Chris Hemsworth ujawnił, że nowy film będzie zawierał główne zmiany w świecie Space Viking.

Już wiemy, jakie są niektóre z tych dramatycznych zmian. być. Potwierdzono, że postać Natalie Portman z Jane Foster stanie się nowym God of Thunder, na podstawie fabuły z Marvel Comics z żeńskim Thorem. W poprzednim wywiadzie Portman potwierdził również, że Love and Thunder będzie przedstawiać jej postać walczącą z rakiem, tak jak w komiksach:

Z możliwym wyjątkiem Tony’ego Starka, Thor Hemswortha jest postacią, która prawdopodobnie widział najwięcej wzlotów i upadków podczas swojej podróży przez MCU, a większość z nich była głęboko tragiczna. Po utracie rodziny, królestwa, oka i szacunku do samego siebie z rąk Thanosa, Thorowi nie udało się również powstrzymać Szalonego Tytana przed zniszczeniem połowy całego życia we wszechświecie.

Jego wielu niepowodzenia nawiedzały Thora aż do końca Avengers: Endgame, kiedy udało mu się odzyskać pewną pewność siebie i wyruszyć na zmianę tempa, wyjeżdżając na przygodę ze Strażnikami Galaktyki. Love and Thunder ponownie ujrzy boga piorunów z jego żywiołu, gdy rozprawi się z żeńskim Thorem, i pogłoski o przybyciu Christiana Bale’a w roli przerażającego Gorra, Boskiego Rzeźnika. Wyreżyserowany przez Taika Waititi, Thor: Love and Thunder to powracająca obsada z Chrisem Hemsworthem jako Thor, Tessa Thompson jako Valkyrie i Natalie Portman jako Jane Foster. Film pojawi się w kinach 11 lutego 2022 roku.

Tytuł oryginalny: Chris Hemsworth Teases a Dramatic Change in Thor: Love and Thunder
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: