Wpis powstał dzięki współpracy z:

Film „Chip ‚n’ Dale: Rescue Rangers” rozpoczyna się filmowaniem wiosny 2021 r. Dla Disney +

Filmowanie do nadchodzącego filmu akcji Chip 'n Dale: Rescue Rangers ma się rozpocząć wiosną 2021 roku.

Okazało się, że nadchodzący film akcji Chip ‚n’ Dale: Rescue Rangers trafi do Disney +. Okazało się również, że produkcja filmu rozpocznie się wiosną 2021 roku. Uważa się, że oryginalna obsada głosowa, w tym Tress MacNeille (Chip and Gadget), Corey Burton (Dale and Zipper) i Jim Cummings (Monterey Jack) powrócą po film, ale nie zostało to jeszcze oficjalnie potwierdzone przez Disneya.

Chip ‚n Dale: Rescue Rangers ma wyreżyserować Akiva Schaffer, który mówi, że film będzie meta , coś odnoszącego się do samego siebie i fajnego. Schaffer nie zagłębiał się w dalsze szczegóły, ale film fabularny nie będzie historią pochodzenia ani historią agencji detektywistycznej. Biorąc pod uwagę jedną trzecią The Lonely Island, można założyć, że będzie to bardziej humorystyczna strona spektrum. Dan Gregor, Doug Mand i Barry Schwartz napisali najnowszy szkic filmu Chip ‚n Dale: Rescue Rangers. David Hoberman i Todd Lieberman (The Muppets) produkują projekt.

W oryginalnym serialu animowanym Rescue Rangers, w którym w latach 1989-1990 wyemitowano 65 odcinków, Chip i Dale występowali jako właściciele agencji detektywistycznej które wspólnie rozwiązują przestępstwa. Pojawili się obok Gadżetu pilota / mechanika, Monty’ego i Zippego. Na razie nie ustalono daty premiery filmu Rescue Rangers na żywo. Jednak, ponieważ produkcja ma się rozpocząć na początku przyszłego roku, można sobie wyobrazić, że film pojawi się pod koniec 2021 lub na początku 2022 roku, o ile wszystko pójdzie zgodnie z planem.

Chip i Dale zostali po raz pierwszy przedstawieni w 1943 roku, ale pod koniec lat osiemdziesiątych zmieniono je dzięki oryginalnemu serialowi animowanemu Rescue Rangers. Chociaż program trwał tylko przez rok, był bardzo popularny i pozostał, gdy trafił do syndykacji przez następną dekadę. Minęło dużo czasu, odkąd fani mogli zobaczyć ten duet razem, a Disney + wie, że nadchodzący film akcji na żywo będzie dość duży, kiedy wszystko zostanie powiedziane i zrobione. Film akcji na żywo został po raz pierwszy omówiony około 5 lat temu, więc fani powinni być szczęśliwi, wiedząc, że proces tworzenia idzie do przodu. Film akcji „Chip ‚n Dale: Rescue Rangers” to nie jedyny remake, który Disney ma w planie. Lilo, Stich i Robin Hood są obecnie w fazie rozwoju po sukcesie Aladdin, The Lion King i Beauty and the Beast. Prawie wszystkie remake’y Disneya na żywo były hitami kasowymi, chociaż podzielili fanów, którzy nie wierzą, że firma powinna wrócić do ich klasyków i zszargać ich. The Dis Insider jako pierwszy poinformował o aktualizacji produkcyjnej Chip ‚n Dale: Rescue Rangers. Miejmy nadzieję, że wkrótce pojawią się oficjalne wiadomości na temat castingu.

Tytuł oryginalny: Chip ‚n’ Dale: Rescue Rangers Live-Action Movie Begins Filming Spring 2021 for Disney+
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: