Wpis powstał dzięki współpracy z:

Warrior, Snake Eyes i What’s Next for Andrew Koji

Jego pierwsza główna rola w filmie fabularnym Snake Eyes: G.I. Joe Origins był na horyzoncie, a także drugi sezon inspirowanego Bruce Lee Wojownika, w którym gra główną rolę. Ale potem Cinemax ogłosił, że nie zleca już oryginalnych programów, aby zrobić miejsce dla nowej platformy streamingowej, HBO Max.

Jego pierwsza główna rola w filmie fabularnym Snake Eyes: G.I. Joe Origins był na horyzoncie, a także drugi sezon inspirowanego Bruce Lee Wojownika, w którym gra główną rolę. Ale potem Cinemax ogłosił, że nie zleca już oryginalnych programów, aby zrobić miejsce dla nowej platformy streamingowej, HBO Max. Los Warriora pozostaje nieznany. Niedługo po tym wybuchła pandemia, odkładając Snake Eyes do 2021 roku.

Jednak we wrześniu Andrew dostał świetne wieści. Został obsadzony u boku Brada Pitta w nowym filmie Davida Leitcha zatytułowanym Bullet Train. Cinemax wypuścił sezon Warrior 2 zgodnie z harmonogramem, a nowe odcinki pojawią się do listopada, kiedy Bruce Lee obchodziłby swoje 80. urodziny. Koji rozmawiał z Den of Geek o Warrior, Snake Eyes: G.I. Joe Origins i wiele więcej.

Den of Geek: Jaki był twój ulubiony film z Brucem Lee?

Andrew Koji: Enter The Dragon jest oczywistym. Szczerze mówiąc, mam zamiar pójść z Game of Death. Wiem, że tego nie skończył, ale coś w tym było. Zrobili 40-minutowe cięcie oryginału tego, co zrobili i pomyśleli, że jest tam coś naprawdę interesującego. Myślę, że w dzisiejszych czasach mógłby to być świetny film. Jeśli nie masz Bruce’a Lee, to po prostu nie zadziała. Zamierzam zrobić to tylko po to, żeby być trochę innym.

Och, bardzo dobrze. Nikt nigdy na to nie odpowiedział. Ciekawe.

Świetnie!

Czy możesz nam trochę opowiedzieć o swoim doświadczeniu w sztukach walki?

Tak. Zacząłem sztuki walki w wieku od 10 do 20 lat. Uprawiałem Taekwondo… a mój tata uczył się karate Kyokoshin. W ogrodzie zwykł trzymać te sofy jako poduszki, a ja je kopałem, a on uczył mnie tych rzeczy. Potem kontuzjowałem się w Taekwondo, rozerwałem sobie tyłek na pół – pośladek maksymalny, minimus i tak dalej – a potem musiałem się zatrzymać i się przebrać.

Poszedłem na Kung Fu, ponieważ było mniej kopnięć, ponieważ ciężko mi było chodzić. I wykonał trochę akrobacji na boku – nie do końca to, co nazywają „sztuczkami”, ale w pewnym sensie wokół tego. Potem zatrzymałem się koło 20 i po prostu bawiłem się Jujistu i innymi rzeczami, do których nadal chcę wrócić i dobrze się uczyć. Ale dzisiejsze okoliczności tak naprawdę nie sprzyjają kręceniu się z ludźmi.

W przypadku Warrior wybrałem Wing Chun, co właściwie robiłem, gdy byłem młodszy, a potem dużo uczyłem się taekwondo na sezon 2.

Kiedy po raz pierwszy zaproponowano Ci wykonanie Warrior, czy nie chciałeś być stereotypowym klonem Bruce’a Lee?

O tak. Całkowicie. Prawie z tego powodu odszedłem od sztuk walki. Pamiętam, że w czasie, kiedy miałem około 18 lat, jedyni Azjaci, których widziałem w telewizji lub filmie, uprawiali sztuki walki, wiesz?

Tak więc chciałem się przeciw temu zbuntować i nie robić z tym nic wspólnego. Pomyślałem: „Chrzań to. Pieprzyć wszystko, czego się nauczyłem ”. Chcę po prostu zostać aktorem. Chcę po prostu jak cholera z Danielem Day-Lewisem, a może trochę więcej Joaquin Phoenix. Byłem zdecydowanie przerażony tym aspektem. Wiem, że prawdopodobnie przez chwilę zostanę uwięziony w robieniu akcji, ale myślę, że będę w stanie się z tego wyrwać.

Ale też myślę, że w przypadku Warrior, bo to tylko element tego, jest tak dużo historii, a postacie są tak dobrze zrobione, nie boję się tego zbytnio, ponieważ zrobili tak dobrze praca. Gdyby to był tylko tandetny, błyszczący, powierzchowny pokaz sztuk walki, wtedy bym się martwił. Ale ponieważ ma dobrą historię, ciekawe postacie, potrzebuje nas, abyśmy dali jej dobre występy. Po tym nie martwiłem się zbytnio.

Jedną z rzeczy, które naprawdę uwielbiam w tym programie, jest chemia między Ah Sahm i Young Jun. Czy możesz porozmawiać trochę o tym, jak związaliście się ty i Jason Tobin?

Tak. Ja i Jason, myślę, że od samego początku, sezonu 1, od razu się dogadywaliśmy, ponieważ obaj mamy dziwne historie, aż do tego momentu. Byłem gotowy zrezygnować z aktorstwa. Chociaż gra Young Jun, jest trochę starszy ode mnie. Ma rodzinę z trójką dzieci, więc był w podobnym miejscu i był tak samo wdzięczny za tę pracę, jak ja, jeśli nie bardziej, ponieważ był w tej grze znacznie dłużej niż ja.

Better Luck Tomorrow, jego pierwszy duży film, powstał lata temu. Jason, to prawdziwy artysta. Ma niezależny film Jasmine, który musisz obejrzeć, stary. Sam to zrobił. To jest fenomenalne. Ponieważ jest interesującym gościem i ma serce artysty, po prostu dobrze się dogadywaliśmy. Miejmy nadzieję, że pewnego dnia zrobimy razem film.

Teraz dodajesz Chen Tong for Hong do obsady. Naprawdę kocham waszą trójkę.

Wniósł dużo lekkości. Po śmierci Bolo [Rich Ting] niestety, a Young Jun przechodził przez różne rzeczy w sezonie 2, Jonathan [Tropper] powiedział: „Potrzebujemy do tego trochę lekkości”, a Chen Tang to kupił. Świetnie się do tego nadaje.

Jak twoje ciało wytrzymuje wszystkie akrobacje i walki?

Teraz wszystko w porządku, ponieważ jestem zablokowany. Sześciopak zniknął lub definicja sezonu 2 zniknęła. Z pewnością zbiera to żniwo, gdy się starzejesz. Mam teraz 32 lata i zamierzam skończyć 33 lata w listopadzie i szczerze mówiąc, prawdopodobnie jest w lepszym stanie niż zanim zacząłem w Warrior, ponieważ prowadziłem wtedy lekkomyślne życie. Dużo piłem. Jadłem, co chciałem, a teraz w porównaniu z tym czuję się dobrze.

Jaka była twoja ulubiona scena walki do tej pory?

Muszę wydać okrzyk Mike’owi Bispingowi, ponieważ wielokrotnie brał to kopnięcie jak absolutny mężczyzna w twarz i nie było w tym żadnego ego. Wiedział, że był częścią pomocy w ożywieniu historii Bruce’a Lee. Mam ogromny szacunek dla kogoś takiego jak on, który może wejść do pokoju i dosłownie umieścić swoje życie w sieci. Postać Ah Sahma, rozszarpałby się na strzępy. Pozwoliłam mu na to, bo mam szacunek dla tego faceta. Robiąc to tylko na poziomie indywidualnym, aby móc doświadczyć wielokrotnego kopnięcia mistrza Wielkiej Brytanii UFC w twarz… Nie sądzę, żeby wiele osób mogło powiedzieć, że kopnęło mistrza UFC w twarz i żył. To była główna atrakcja. To wspaniały gość i naprawdę interesujący facet.

Jeśli chodzi o filmowanie, sprawy zaczęły się rozwijać pod koniec sezonu. Najciekawsze momenty, które wykorzystaliśmy w walce w odcinku 10, która była bardzo, bardzo trudną sceną do nakręcenia, ale była absolutnie magiczna. Prawie upadłem w pewnym momencie, filmując to, ale potem wrócił następny dzień, kopiąc głęboko i udało nam się przeżyć dzień i wszystko, co musimy zrobić, było zgodnie z harmonogramem. Myślę, że udało nam się uchwycić trochę magii, którą czuliśmy i energii. To była dosłownie najważniejsza sesja, ta scena walki. To był taki wysiłek zespołowy.

Jakie to uczucie być głównym aktorem w serialu, który jest głównie azjatycką opowieścią?

W pewnym sensie to zaszczyt pomóc ożywić tę historię. Myślę, że najlepsi aktorzy nie myślą o sobie tylko jako o aktorach głównych. Ich statek może być tym, kim są, głównym bohaterem, ale prowadzenie nie zadziała, jeśli nie ma innych występów i jeśli wszyscy inni się rozpadają.

Po prostu to mówię, ale jestem aktorem i jestem bardzo wybredny, jeśli chodzi o granie. Nie mogę się powstrzymać od obejrzenia filmu lub przedstawienia i nie rozbierania ich na części. Prawdopodobnie w 90% przypadków mówię: „To był zły moment. To było dziwne. To było cokolwiek. Osobiście jest oczywiście bardzo niewiele programów, na które patrzę i mówię: „Wow, wszyscy są naprawdę skupieni i to jest naprawdę dobre”.

Kiedy oglądam sezon Warrior 2 i widzę tych wspaniałych aktorów, Kierana [Bew], Toma [Weston-Jones], Hoon [Lee], Joe [Taslim] i tak dalej, jestem zaszczycony, że Jestem w tej obsadzie. Kiedy widzę ich występy, myślę: „Hej, ci faceci są dobrzy, bo w prawdziwym życiu nie są tacy”. Co więcej, to zaszczyt móc pracować z ludźmi, którzy są po prostu tak dobrzy w tym, co robią.

Wojownik to opowieść o imigrantach, a tutaj, w Ameryce, oczywiście, imigracja stała się dużym problemem, a także w Wielkiej Brytanii, co sądzisz o obecnej polityce w tym zakresie i jak wpływa to na bycie Wojownikiem pokazano teraz?

Istnieje wiele przypadkowych podobieństw do pewnych rzeczy, klimatu świata i stosunku niektórych ludzi do pewnych ludzi. Nie taki był wówczas zamiar Jonathana ani pisarzy. Wiem, że z pewnością problemy z imigracją zdarzają się cały czas, ale myślę, że to sprawia, że ​​serial jest bardziej niesamowicie istotny, a nawet nie był to jego zamiar. Dosłownie po prostu próbowali opowiedzieć historię tego, co wydarzyło się mniej więcej w tamtym czasie, zrobić jak najlepszy program i wykorzystać fragmenty historii.

To niesamowite, ponieważ w pewnych aspektach jest jasne, że nie dorastaliśmy jako ludzie i nie nauczyliśmy się pewnych rzeczy. To są prawdziwe rzeczy, które wydarzyły się w 1817 roku lub mniej więcej w czasie chińskiej ustawy o wykluczeniu. Prawdziwe rzeczy. To niesamowite do tego stopnia, że ​​przypomina się trochę „Wow. Musimy się nauczyć. Musimy się rozwijać. Musimy być lepsi ”. Myślę, że historia się powtórzy, dopóki nie przejdziemy przez niektóre rzeczy.

Snake Eyes: G.I. Joe Origins został opóźniony do 2021 roku. Co o tym sądzisz? Jesteś w stanie to zrobić, prawda?

Tak. Myślę, że jest też więcej powodów. Pasuje mi to. Myślę, że w tym przypadku zrobiliśmy wszystko, co w naszej mocy. Mam nadzieję, że wprowadziłem na ekran najbardziej warstwowy Storm Shadow i realistyczny rodzaj Storm Shadow, mimo że jest tylko jeden facet przede mną. Myślę, że to obecny klimat. Słyszę, że przemysł filmowy trochę cierpi. Jeśli to będzie najlepsze dla filmu, dla publiczności, dla ludzi… Nie sądzę, żeby wielu ludzi chciało teraz iść do kina. Więc nie wypuszczaj filmu. To nie byłby dobry pomysł.

Muszę cię zapytać o Bullet Train. Brad Pitt i David Leitch, to jest świetne. Gratulacje.

Och. Dzięki stary. To jest surrealistyczne. Nigdy nie myślałem, że będę pracował z Bradem Pittem, nigdy za milion lat. Był odległą legendą, ikoną. To ktoś, kto zainspirował mnie w mojej podróży filmowej. Zainspirowały mnie niezliczone filmy, które też wyprodukował. Ten facet – przejdzie do historii jako wielka postać z Hollywood.

Pamiętaj też, sławę i wszystko, co ma, jako mężczyzna, jak się opanował – to znaczy, że nie znam go osobiście. Ja też go jeszcze nie spotkałem. Ale nie pozwolił, żeby to uderzyło mu do głowy, nie wydaje się. Wygląda na to, że jest fajnym, wyluzowanym gościem i nie chodzi o siebie. Jako mężczyzna uważam, że to godne podziwu. To naprawdę godne podziwu, być na takiej pozycji władzy i nie stać się absolutnym dupkiem i nadużywaniem władzy, co robi większość ludzi. Szanuję tego gościa, absolutnie.

Żeby z nim pracować, a potem z Davidem Leichem, o którym wiem, że nakręcił wcześniej te miliony filmów. Podobał mi się Atomic Blonde, a Deadpool 2, pomyślałem, został nakręcony naprawdę niesamowicie. Mam przeczucie, że się czymś stanie. Czy to ten film, czy nie, zrobi arcydzieło. Myślę, że jest na dobrej drodze, żeby to zrobić. Poza filmem wartym miliardy dolarów, poza aspektem biznesowym, z którym dobrze sobie radzi, wiem, że coś zrobi, albo zrobi, albo robi coś naprawdę dobrego. Jak dotąd wydaje się naprawdę fajny. Wojownik pomógł mi znaleźć się na tym stanowisku, aby wykonywać tę pracę, więc po prostu wnoszę wszystkie umiejętności, których mnie nauczył, i będę to robić w przyszłości.

Człowieku, Brad Pitt. Trochę wariuję. Ale tak. Brad Pitt, daj spokój. Widziałem ten artykuł pewnego dnia. Pomyślałem: „Co moja twarz robi obok twarzy Brada Pitta? Nie. Nie. Co się dzieje? ”,

Czy będziesz gotowy na sezon 3 Warrior, jeśli nadejdzie?

Tak. Cóż, oczywiście przy obecnym klimacie jest to o wiele mniej pewne. Wiemy tylko, że jeśli fani robią wystarczająco dużo hałasu i pomagają nam, robiąc ten hałas, to w wielu naszych zamiarach jest zakończenie tego występu tak, jak powinienem. Nie tylko ze względu na serial, historię, dla fanów, ale także dla legendy Bruce’a Lee. Myślę, że zasługuje na ostateczne zakończenie.

To może być historia Deadwood. Może to być historia, w której zostanie podjęta, ponieważ to nie jest tak, że ktoś tam na górze mówi: „Nie, nie. Nie chcę, żebyś to robił. ” Jest tak wiele okoliczności, które zbiegły się razem, które doprowadziły do ​​tego, że nie jesteśmy sezonem trzecim. Myślę, że wszyscy chcemy to zrobić. Wszyscy czujemy, że trzeba to zrobić i będzie to należało do kilku naszych celów, aby to zrobić i zakończyć to właściwie i w pełni we właściwym czasie.

Drugi sezon Warrior można zobaczyć wyłącznie w CINEMAX.

Tytuł oryginalny: Warrior, Snake Eyes, and What’s Next for Andrew Koji
Źródło: d-o-g

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: