Wpis powstał dzięki współpracy z:

Letitia Wright nie może myśleć o zrobieniu Black Panther 2 bez Chadwicka Bosemana

Letitia Wright, gwiazda Czarnej Pantery, po tragicznej śmierci Chadwicka Bosemana, nie może znieść myśli o sequelu Marvela.

Po tragicznej śmierci Chadwicka Bosemana, Letitia Wright, gwiazda Czarnej Pantery, nie może znieść myśli o sequelu Marvela.

Wiadomość o śmierci aktora Chadwicka Bosemana oszołomiła Hollywood. przyjaciele, koledzy i kibice nadal opłakują jego przedwczesną śmierć. Po stworzeniu godnego podziwu dzieła, Boseman zawsze będzie pamiętany z tchnięcia królewskiego życia w Czarną Panterę Marvel Cinematic Universe, a wielu zastanawia się, co zrobi studio z kontynuacją teraz, gdy Boseman nie jest już z nami. Letitia Wright, współgwiazda Bosemana Czarnej Pantery i ekranowa siostra, została niedawno zapytana o status Czarnej Pantery 2, a aktorka powiedziała, że ​​pogodzenie się ze wszystkim zajmie trochę czasu.

Ryan Coogler to zrobi. powrócić do pisania i reżyserowania Black Panther 2, a reżyser planuje kontynuację, w której T’Challa rośnie jako król, ponieważ jego panowanie zaczęło się niedawno. Po śmierci Chadwicka Bosemana Coogler stwierdził, że nie zdawał sobie sprawy z walki aktora i że spędził ostatni rok na przygotowywaniu, wyobrażaniu sobie i pisaniu słów, aby powiedział [w sequelu], że nie jesteśmy skazani na to, aby zobaczyć.

Wielu uważa, że ​​podobnie jak w przypadku materiałów źródłowych z komiksów, hiper-inteligentny Shuri Letitii Wright przejmie płaszcz Czarnej Pantery, ale czy tak się stanie, dopiero się okaże.

Chadwick Boseman zmarł tragicznie 28 sierpnia w wieku 43 lat. Gwiazda takich filmów jak 42 i Da 5 Bloods przez ostatnie cztery lata potajemnie walczyła z rakiem okrężnicy i zmarła w otoczeniu swojej żony i rodziny. W końcu został pochowany na cmentarzu Welfare Baptist Church w Belton w Południowej Karolinie, około 11 mil od jego rodzinnego miasta Anderson.

W chwili jego śmierci Letitia Wright skorzystała z mediów społecznościowych, aby podzielić się swoim żalem , w której aktorka publikuje głęboko poruszające wideo, na cześć zmarłego aktora. Jest napisane, że pod słońcem nie ma nic nowego, ale słońce stało tamtego ranka, nie chcąc świecić, powiedziała Wright w swoim poście. Otaczają ciemne chmury, wpada zamieszanie. Płyną łzy, rzeki tak głębokie. Nie wiedziałem, że właśnie to się budzę. Mój brat, anioł na ziemi, odszedł. Dusza tak piękna, kiedy wszedłeś do pokoju, był spokój. Zawsze poruszałeś się z gracją i łatwością. Za każdym razem, gdy cię widziałem, świat byłby lepszym miejscem. Słowa nie mogą opisać tego, jak się czuję, jak wszyscy się czujemy, że utrata Ciebie zmusiła nas. Aby zaakceptować to jako nową rzeczywistość. Żałuję, że nie mogę się pożegnać.

Jego ekranowy rywal Czarnej Pantery, Michael B. Jordan, również złożył hołd Bosemanowi, dzwoniąc z powrotem do bijącego rekordy filmu Marvela, mówiąc: tęsknię za szczerością, hojnością, poczuciem humoru i niesamowitymi prezentami. Będzie mi brakowało możliwości dzielenia się z tobą przestrzeni w scenach. Resztę moich dni poświęcam na to, by żyć tak, jak ty. Z wdziękiem, odwagą i bez żalu. Czy to twój król !? Tak. on. jest! Rest In Power Brother.

Black Panther 2 ma zostać wydany 6 maja 2022 roku. Otrzymujemy go od Net-A-Porter.

Tytuł oryginalny: Letitia Wright Can’t Think About Doing Black Panther 2 Without Chadwick Boseman Yet
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: