Wpis powstał dzięki współpracy z:

Mandaloriański sezon 2 mógł potwierdzić powrót Boby Fetta i Bo-Katana

Mandaloriański sezon 2 będzie świadkiem powrotu cichego łowcy nagród Din Djarina (Pedro Pascal) i uroczego małego małego Yody, którzy będą próbowali poruszać się po galaktyce pełnej łowców nagród i sił imperialnych, aby ich zdobyć. Po drodze bohaterowie muszą odkryć, skąd pochodzi mały wrażliwy na Moc Yoda. Z

W mandaloriańskim sezonie 2 powróci cichy łowca nagród Din Djarin (Pedro Pascal) i słodki mały mały Yoda, którzy będą próbowali przemierzyć galaktykę pełną łowców nagród i sił imperialnych, aby ich dopaść. Po drodze bohaterowie muszą odkryć, skąd pochodzi mały wrażliwy na Moc Yoda. Ponieważ trzeci sezon już się rozwija, ich podróż w celu znalezienia domu Baby Yody będzie prawdopodobnie długa i żmudna, co oznacza, że ​​Mando będzie potrzebował wszelkiej możliwej pomocy.

Jak potwierdził zwiastun specjalnego wyglądu wydany wczoraj przez Disneya podczas Monday Night Football, Mando zwróci się o pomoc do starych przyjaciół Greefa Kargi (Carl Weathers) i Cara Dune (Gina Carano) o pomoc w którymś momencie sezonu 2. Przynajmniej wygląda na to, że trio zaplącze się z Imperium na Nevarro, wulkanicznej planecie, na której Mando ostatni raz zmierzył się z nikczemnym Moffem Gideonem (Giancarlo Esposito).

Chociaż większość tego filmu o „specjalnym wyglądzie” zawiera sceny ujawnione wcześniej w pierwszym zwiastunie sezonu, jest jedna kwestia, która wydaje się znacząca. Kiedy Mando ponownie spotyka się z Carą i Greefem, informuje ich, że został „wysłany” w celu przywrócenia Dziecka do jego własnego gatunku. Wiemy, że tajemnicza Zbrojmistrz ustawiła duet na tej ścieżce pod koniec sezonu 1, po zniszczeniu tajnego Mandalorianina na Nevarro, ale wygląda na to, że nie będzie jedynym członkiem rasy wojowników, prowadzącym ich w tej podróży. < / p>

„Jeśli uda mi się zlokalizować innych Mandalorian, mogą mnie poprowadzić” – wyjaśnia Mando komuś z lektorem, gdy patrzymy, jak sprawdza uszkodzony herb Razor Crest. Chociaż jest możliwe, że jest to tylko trochę mylące, linia wydaje się wskazywać, że Mandalorianin wprowadzi nowe postacie Mandalorian w sezonie 2.

Wiemy już, że co najmniej jeden klasyczny Mandalorianin ma powrócić w serialu na żywo. Temuera Morrison, aktor, który grał Jango Fetta i żołnierzy-klonów w Trylogii Prequel, ma wprowadzić na ekran nową wersję Boby Fetta. Czy niesławny łowca nagród będzie jednym z Mandalorian, którego Din musi znaleźć, aby dowiedzieć się więcej o pochodzeniu Baby Yody i Jedi, z którym jest niewątpliwie związany?

Z pewnością Boba prawdopodobnie wie więcej o Jedi niż większość Mandalorian działających pięć lat po zakończeniu Galaktycznej Wojny Domowej. Łowca nagród nie tylko widział Luke’a Skywalkera w akcji w Imperium kontratakuje i Powrót Jedi, ale także pracował dla Dartha Vadera i był aktywny podczas Wojen Klonów. Boba Fett może być jednym z nielicznych Mandalorian pozostałych w galaktyce, którzy faktycznie wiedzą cokolwiek o Jedi i Mocy.

Jednak nie jest jedynym Mandalorianinem z czasów Wojen Klonów, który przeskoczył do serialu telewizyjnego. Jest też powrót Katee Sackhoff jako Bo-Katan Kryze, mandaloriańskiego wojownika, którego ostatnio widzieliśmy w animowanym serialu Star Wars Rebels. Bo-Katan był ostatnim znanym mandaloriańskim posiadaczem Mrocznego Miecza, zanim trafił on w ręce Gideona w serialu akcji na żywo. Bo-Katan spędził dużo czasu pracując przeciwko, a później z Jedi, aby uwolnić Mandalore i prawdopodobnie ma bardzo cenny wgląd w to, skąd może pochodzić Baby Yoda.

Istnieje również możliwość, że wiersz po prostu wskazuje, że Mando w sezonie 2 napotka zupełnie nowych Mandalorian, inne postacie, takie jak Zbrojmistrz, stworzone specjalnie na potrzeby serialu aktorskiego. Wiemy, że to, co pozostało z rasy Din po Mandalore zostało spustoszone przez Imperium rozproszone po całej galaktyce, zmuszone do ukrycia się, aby uniknąć wyginięcia. Znalezienie innego plemienia, takiego jak to, które ukrywa się na Nevarro, dałoby Mando szansę nie tylko ponownego połączenia się ze swoim ludem, ale być może również znalezienia nowego domu dla siebie.

Jakkolwiek by nie było, dowiemy się wystarczająco szybko, kiedy Mandaloriański sezon 2 będzie miał premierę 30 października w Disney +.

Tytuł oryginalny: The Mandalorian Season 2 Might Have Confirmed the Return of Boba Fett and Bo-Katan
Źródło: d-o-g

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: