Wpis powstał dzięki współpracy z:

Czy czwarty sezon Stranger Things wskrzesza ulubieńca fanów, którego uważa się za zmarłego?

Jedna z byłych gwiazd Stranger Things może nieoczekiwanie powrócić w sezonie 4.

Jedna była gwiazda Stranger Things może nieoczekiwanie powrócić w sezonie 4.

Pomimo pozornej śmierci w finale 3 sezonu, postać aktora Dacre Montgomery, Billy Hargrove może powrócić w sezonie 4 Stranger Things. Chociaż nic nie zostało potwierdzone, Montgomery niedawno udostępnił swoje zdjęcie pod przykrywką Billy’ego, a także oznaczył makijażystę Stranger Things.

Uprawiający tę samą puszystą barwę- jak fryzura i małe wąsy oraz naszyjnik, który wygląda bardzo podobnie do Billy’ego, post Montgomery’ego ma fanów Stranger Things z nadzieją, że nie widzieliśmy ostatniego z charyzmatycznego ratownika. W trzecim sezonie Billy został opętany przez The Mind Flayer, który wykorzystał jego ciało do porywania różnych mieszkańców Hawkins w celu zbudowania znacznie większego potwora. W końcu, pobudzony wspomnieniami swojej matki, Billy poświęca się, by uratować Eleven i gang, przepraszając swoją przyrodnią siostrę za wszystkie swoje występki przed śmiercią.

W tym czasie Dacre Montgomery wyjaśnił, że Billy’s śmierć zawsze była planowana, mówiąc: Zbudowaliśmy ją w ten sposób od początku. Wiedziałem, że to nadchodzi, że to będzie wynik. I nie sądzę, żebym dostał sezon, który miał Billy, gdybym nie umarł. Myślę, że skoro wychodziłem, dostałem niesamowitą okazję do zrobienia szerokiego wachlarza rzeczy. Jestem bardzo wdzięczny. Nagle jego powrót nie wydaje się zbyt prawdopodobny.

Wizerunek aktora jako Billy’ego może być po prostu powrotem do dawnych czasów, ale z pewnością nie byłby pierwszą postacią Stranger Things, która została wskrzeszona z tego, co powinna być pewna śmierć. Chociaż niewiele wiadomo na temat kierunku czwartego sezonu Strangers Things, wiemy, że przywróci on postać Davida Harbour, Jima Hoppera. Trzeci sezon zakończył się wybuchowym finałem, w którym ukochany Jim Hopper z Harbour zniknął bez śladu. Założony martwy, Hopper jest obecnie więźniem tajemniczego rosyjskiego gułagu, gdzie z pewnością stanie w obliczu niebezpieczeństw zarówno ludzkich, jak i innych. W międzyczasie w stanach pojawia się nowy horror, coś dawno pogrzebanego, coś, co łączy wszystko i bez wątpienia po raz kolejny wprawi w zamieszanie małe miasteczko Hawkins.

Czwarty sezon Stranger Things będzie nadal produkowany przez twórców serii Netflix, Duffer Brothers, wraz z Shawnem Levym, Danem Cohenem i Iainem Patersonem. Główni bohaterowie serialu powrócą z takimi postaciami jak Winona Ryder, David Harbour, Finn Wolfhard, Millie Bobby Brown, Gaten Matarazzo, Caleb McLaughlin, Noah Schnapp, Sadie Sink, Natalia Dyer, Charlie Heaton, Joe Keery, Maya Hawke, i Cara Buono, z Priah Ferguson i Brettem Gelmanem, wszyscy gotowi do ponownego wcielenia się w swoje role.

Produkcja czwartego sezonu rozpoczęła się w lutym 2020 roku, a sezon ma zostać wydany w sezonie telewizyjnym 2020-21. Jednak produkcja serialu została wstrzymana w marcu z powodu obecnych okoliczności, pozostawiając ją bez aktualnej daty premiery. Filmowanie rozpoczęło się ponownie pod koniec zeszłego miesiąca, ale serial nie ma jeszcze daty premiery. To jest zasługa oficjalnego konta Dacre Montgomery na Twitterze.

Tytuł oryginalny: Is Stranger Things Season 4 Resurrecting a Fan Favorite Who Is Believed to Be Dead?
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: