Wpis powstał dzięki współpracy z:

Nowy aktor Petera Parkera w Spider-Man: Miles Morales Trailer wyśmiewany przez fanów

Jak być może pamiętacie, ostatnio rozmawialiśmy o tym, jak Spider-Man Remastered przekształca twarz Petera Parkersa jako część szeroko zakrojonej próby aktualizacji gry na PS4, aby wykorzystać możliwości PS5. Co ważniejsze, rozmawialiśmy o tym, ilu fanów nie było zadowolonych z tej zmiany. Cóż, ta debata została wznowiona dzięki

Jak być może pamiętacie, niedawno rozmawialiśmy o tym, jak Spider-Man Remastered przekształca twarz aktora Petera Parkera w ramach szeroko zakrojonej próby aktualizacji gry na PS4, aby wykorzystać możliwości PS5. Co ważniejsze, rozmawialiśmy o tym, ilu fanów nie było zadowolonych z tej zmiany.

Cóż, ta debata została wznowiona dzięki wydaniu nowego zwiastuna Spider-Mana: Miles Morales który przedstawia „nowego” Petera Parkera i Milesa Moralesa, którzy wymieniają się tekstami na temat tego, czym jest odpowiednik iPhone’a we wszechświecie Marvela.

Zanim zagłębimy się w niektóre z bardziej… namiętnych reakcji na ten zwiastun, czuję, że jak należy zauważyć, ten klip jest w rzeczywistości dość efektowną prezentacją nie tylko talentu pisarskiego Insomniac, ale także tego, jak przedstawiają relacje między Peterem Parkerem i Milesem Moralesem. Parker jest technicznie mentorem Moralesa, ale tak naprawdę to tylko młodzi faceci, którzy próbują odnaleźć się w naprawdę niecodziennych okolicznościach i odkrywać różne rzeczy na bieżąco. Parker służy radą, kiedy tylko może, ale ich relacja jest bliższa relacji braci niż nauczyciela i ucznia. To po prostu cudowne ujęcie tych dwóch postaci i tego, jak będą ze sobą współpracować.

To powiedziawszy, jasne jest, że największym wnioskiem wielu fanów z tego materiału jest fakt, który wzmacnia ideę, że nowy Peter Parker już tu zostanie. Jak wielu szybko zauważyło, ten wpływ jest szczególnie silny, gdy zdasz sobie sprawę, że zdjęcie Petera Parkera pokazane w zwiastunie może być po prostu zmodyfikowaną wersją podobnego zdjęcia z gry na PS4:

Oczywiście, jak to zwykle bywa, ostatnie słowo na ten temat zostało najwyraźniej napisane przez twórców memów, którzy nie mogą się powstrzymać, ale starają się wyprzedzić siebie nawzajem, opisując, dlaczego ten nowy Peter Parker jest dla nich tak niepokojący: < / p>

Aby być uczciwym, ludzie z Insomniac sami weszli w grę memów, dołączając ten naprawdę zabawny obraz na koniec wymiany tekstowej Peter Parker / Miles Morales, którą szczerze chcielibyśmy zobaczyć jako alternatywę okładka detaliczna Spider-Mana: Miles Morales:,

Jednak tak jak wcześniej, najbardziej godne uwagi reakcje na nowy projekt Petera Parkera pochodzą od fanów, którzy są nie tylko zdenerwowani zmianą, ale także ci, którzy to odczuwają ten nowy projekt jest sprzeczny z wiadomościami i wydarzeniami z poprzedniej gry.

Chociaż zdecydowanie su Widać, że ta zmiana nie wpłynie negatywnie na sprzedaż Milesa Moralesa w znaczący sposób, nadal warto podkreślić, że jest część fanów Spider-Mana, którzy są nie tylko niezadowoleni z nowego projektu z samych powodów, ale czują, że wyjaśnienia, które otrzymali do tej pory na temat nowego wyglądu postaci, nie odpowiadają ich pytaniom dotyczącym tej nieco wpływowej decyzji.

Moje przemyślenia? Nigdy nie znajdziesz projektu postaci, który zadowoli każdego, ale to nie wygląda na spisek, jak sugerują niektórzy fani. Poza tym wszystko, co do tej pory widzieliśmy na temat Milesa Moralesa, sugeruje, że nie będzie to tylko godna kontynuacja jednej z naszych ulubionych gier na PS4, ale gra, która ma dać Milesowi Moralesowi przygodę, na którą zasługuje. < / p>

Tytuł oryginalny: New Peter Parker Actor in Spider-Man: Miles Morales Trailer Mocked by Fans
Źródło: d-o-g

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: