Wpis powstał dzięki współpracy z:

Prezentacja gier z serii Xbox X potwierdzona 23 lipca

Zespół Xbox potwierdził za pośrednictwem Twittera, że ​​kolejna prezentacja gier Xbox Series X odbędzie się 23 lipca o godzinie 12:00. EST. Liczne sklepy informują, że to wydarzenie skupi się przede wszystkim na grach Xbox Series X z własnych studiów. Oznacza to, że moglibyśmy po raz pierwszy spojrzeć na nowe gry

Kolejna prezentacja gier Xbox Series X ma się skupić na Halo Infinite i innych grach firmowych.

Zespół Xbox potwierdził na Twitterze, że następna seria Xbox Prezentacja X gier odbędzie się 23 lipca o godz EST.

Liczne sklepy informują, że to wydarzenie skupi się głównie na grach Xbox Series X z własnych studiów. Oznacza to, że moglibyśmy po raz pierwszy spojrzeć na nowe gry od programistów, takich jak Playground Games, The Initiative, Obsidian, Ninja Theory i oczywiście Xbox Game Studios. Jednak gwiazdą nadchodzącej gabloty będzie prawie na pewno Halo Infinite. Nie tylko zostało potwierdzone, że Halo Infinite będzie prezentowane podczas tej prezentacji, ale zdecydowanie zasugerowano, że faktycznie zobaczymy po raz pierwszy rozgrywkę w Halo Infinite. Biorąc pod uwagę, że zespół Halo ostatnio dokuczał powrotowi The Banished, podejrzewamy, że dowiemy się również więcej o ich zaangażowaniu w nadchodzącą grę.

Jeśli chodzi o inne własne studia Microsoft, z pewnością wydaje się prawdopodobne że dzięki tej prezentacji możemy po raz pierwszy przyjrzeć się ich głównym projektom nowej generacji. Chociaż domyślamy się, że większość gier prezentowanych podczas tego wydarzenia będzie dostępna wyłącznie na platformy Xbox i PC, warto zauważyć, że najnowsza historia Microsoftu jest pełna przypadków „pozwalania” własnym studiom na tworzenie gier na wiele platform.

Istnieje również niewielka szansa, że ​​moglibyśmy dowiedzieć się więcej o cenie Xbox Series X i dacie premiery, ale wydaje się znacznie bardziej prawdopodobne, że ta prezentacja będzie w dużej mierze koncentrować się na nadchodzących grach. W tym momencie jest całkiem jasne, że pandemia COVID-19 zmusiła Microsoft i Sony do zmiany planów nowej generacji, i nic nie wskazuje na to, że któraś z firm jest gotowa zobowiązać się do daty premiery konsoli nowej generacji w tym momencie point.

Wydaje się jednak, że będzie to wydarzenie, które w końcu skupi się na głównych grach, na których zespół Xbox będzie polegał częściowo w celu przezwyciężenia wczesnych prognoz, które przewidują potencjalnie dominujące zwycięstwo nowej generacji dla PS5.

Tytuł oryginalny: Xbox Series X Games Showcase Confirmed for July 23
Źródło: d-o-g

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: