Wpis powstał dzięki współpracy z:

Jamie Foxx zagra w Netflix Vampire Hunter Comedy Day Shift

Jamie Foxx ponownie współpracuje z Netflix po tym, jak niedawno wystąpił w Project Power streamera, gdzie stał się nagłówkiem innego filmu dostępnego wyłącznie na platformie. Tym razem jest to komedia, w której gra łowcę wampirów. W Day Shift, tak jak zatytułowano film, nagrodzony Oscarem aktor i kasowy film rysują Foxx jako swoją gwiazdę. Jednak,

Netflix po raz kolejny sięgnął po Jamiego Foxxa, by zagrał w jednym ze swoich filmów, tym razem w Day Shift, komedii łowcy wampirów.

Jamie Foxx ponownie współpracuje z Netflixem po tym, jak niedawno wystąpił w Project Power streamera, aby być głównym nagłówkiem innego filmu dostępnego wyłącznie na platformie, tym razem komedii, w której gra łowcę wampirów. W Day Shift, tak jak zatytułowano film, nagrodzony Oscarem aktor i kasowy film rysują Foxx jako swoją gwiazdę. Jednak krzesło reżyserskie zostanie zajęte przez niesprawdzony talent J.J. Perry, druga jednostka i koordynator kaskaderów z głównych filmów, takich jak Fast & Furious 9, The Fate of the Furious, Bloodshot i John Wick. Perry będzie pracował nad scenariuszem rozwijającego się scenarzysty Tylera Tice’a (zwycięzcy konkursu pisarskiego Slamdance), który został poprawiony przez Shaya Hattena (.) Johna Wicka: Rozdział 3 – Parabellum). Producentem jest Chad Stahelski, który wyreżyserował filmy Johna Wicka.

Główna rola Foxxa w Day Shift jest oficjalnie opisywana jako „ciężko pracujący, fizyczny tata, który chce zapewnić dobre życie swojej bystrej 8-letniej córce, ale jego przyziemna praca przy sprzątaniu basenów w dolinie San Fernando jest przykrywką dla jego prawdziwego źródła dochodu – polowania i zabijania wampirów ”. Rzeczywiście, pomimo jego nazwy komediowej, można spodziewać się sporego udziału w filmie akcji dostosowanej do gatunku, z Foxxem wykorzystującym talent, który najpierw ukształtował się na scenie jako komik stand-up, aby zdobyć dramatyczne kotlety, które przyniosły mu Aktor drugoplanowy skinął głową w 2004 roku za Collateral, a zaledwie rok później zdobył Oscara dla najlepszego aktora pierwszoplanowego w 2005 roku za rolę Raya Charlesa w Ray.

Film z pewnością skorzysta na obecności maestro Johna Wicka Chada Stahelskiego, który razem z Jasonem Spitzem produkuje dla 87Eleven Entertainment, do których dołączyli Shaun Redick i Yvette Yates z Impossible Dream Entertainment. Ponadto gwiazda Foxx będzie producentem wykonawczym obok Datari Turnera i Petera Baxtera. Jak Redick wyraża projekt w oświadczeniu:

„Day Shift to ekscytująca, ekscytująca przejażdżka z akcją, niebezpieczeństwem i przyziemną komedią połączoną z głęboką mitologią – kluczowymi składnikami absolutnie najlepszego czasu, jaki możesz mieć podczas oglądania filmu. Nie moglibyśmy być bardziej podekscytowani produkcją tego w Netflix z Jamiem Foxxem w roli głównej ”,

Chad Stalheski również wtrąca się, chwaląc debiutującego reżysera filmu:

„Znam się i pracuję z JJ przez długi czas. Jego wyjątkowa wizja Day Shift sprawia, że ​​jest to dla niego tak wspaniały pierwszy projekt reżyserski ”.

Day Shift to tylko jeden z kilku znaczących wpisów na liście Jamiego Foxxa, który między innymi (ku zdziwieniu wszystkich) podobno powtórzy swoją rolę złoczyńcy jako Maxa Dillona / Electro w 2014 roku w The Amazing Spider- Man 2 (u boku wersji bohatera Andrew Garfielda) z zupełnie innej wersji serii filmowej w nadchodzącym Spider-Man 3, tym razem u boku Wall-Crawlera Toma Hollanda. Został również przygotowany do kolejnego rebootu kultowego komiksu, Todda McFarlane’s Spawn, w którym wystąpi jako nieumarły żołnierz napędzany piekłem Al Simmons / Spawn. Poza wspomnianym wcześniej filmem akcji science-fiction Netflix, Project Power, Foxx niedawno wygłosił główną rolę animowanego filmu Disneya / Pixara Soul, który omija kina przed premierą strumieniową w Disney + w Boże Narodzenie.

Day Shift nie ujawniło jeszcze okna produkcji ani wydania, ale będziemy informować Cię na bieżąco o najważniejszych wydarzeniach, gdy nadejdą nowości.

Tytuł oryginalny: Jamie Foxx to Star in Netflix Vampire Hunter Comedy Day Shift
Źródło: d-o-g

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: