Wpis powstał dzięki współpracy z:

Crocodile Dundee’s Legacy żyje dalej w The Very Excellent Mr. Dundee Trailer

Paul Hogan powraca w nadchodzącej meta-komedii The Very Excellent Mr. Dundee, która pojawi się na VOD w grudniu.

Lionsgate wypuściło długo oczekiwany zwiastun filmu The Very Excellent Mr. Dundee. W meta-komedii Paul Hogan (Crocodile Dundee) gra wyostrzoną wersję siebie wraz z kilkoma swoimi dobrymi przyjaciółmi. Hogan niechętnie zostaje wrzucony z powrotem w światło reflektorów, desperacko próbując przywrócić swoją zepsutą reputację w przededniu bycia pasowanym na rycerza w komedii, w której występują także John Cleese (Monty Python i Święty Graal), Chevy Chase (Caddy Shack), Olivia Newton- John (Grease) i Jacob Elordi jako syn Hogana (Euphoria). Premiera The Very Excellent Mr. Dundee w Digital and On Demand odbędzie się 11 grudnia w Lionsgate.

Hogan, który przeszedł na emeryturę w Los Angeles i przyćmiony przez swoją postać Krokodyla Dundee, otrzymuje tytuł szlachecki od królowej Anglii w The Very Excellent Mr. Dundee. Ale zanim może to zaakceptować, Hogan zostaje wciągnięty w serię komicznych skandali, które dominują w programach plotkarskich i kanałach mediów społecznościowych. Czy uda mu się utrzymać dobrą reputację wystarczająco długo, aby utrzymać swoją nagrodę – i swoją godność? W zwiastunie Hogan wyraźnie bawi się swoją osobowością i postrzeganiem go przez ludzi przez lata, podobnie jak to, co robi Nicolas Cage z The Unbearable Weight of Massive Talent i co zrobił John Malkovich w Being John Malkovich.

< p> W zwiastunie Very Excellent Mr. Dundee widać, jak Paul Hogan jest namawiany do ponownego uruchomienia Crocodile Dundee przez niektórych kierowników studia. Podsuwają mu pomysł, by Will Smith grał swojego syna w filmie, co Hogan wydaje się uważać za trochę absurdalne. Wygląda na to, że aktor uważa, że ​​wiele rzeczy z jego obecnego życia na emeryturze jest absurdalnych, ponieważ fani źle cytują Crocodile’a Dundee i oczekują, że będzie fikcyjną postacią w prawdziwym życiu. W 2018 roku, powiedział Hogan, Crocodile Dundee to film, który przetrwał próbę czasu. To był decydujący moment w moim życiu i jedno z moich najdumniejszych osiągnięć, chociaż wielu wciąż zastanawia się nad tym prawdziwym sequelem i czy to się kiedykolwiek wydarzy.

Paul Hogan pierwotnie drażnił wielki powrót Crocodile Dundee podczas niektóre wirusowe reklamy Super Bowl z 2018 roku. Jednak projekt nie był promowany jako reklama wielkiej gry, gdy teasery zostały po raz pierwszy wyemitowane. Danny McBride został obsadzony jako syn Dundee, Brian, a świat naprawdę myślał, że Hogan powróci, wraz z aktorką The Suicide Squad Margot Robbie i gwiazdą Avengers: Endgame, Chrisem Hemsworthem. Ostatecznie wszystko było przeznaczone na turystykę do Australii, a wiele osób chciało zobaczyć więcej Hogan.

Oprócz Paula Hogana, Johna Cleese’a, Olivii Newton-John i Jacoba Elordiego , The Very Excellent Mr. Dundee to także Rachael Carpani, Charlotte Stent, Reginald VelJohnson, Wayne Knight, Kerry Armstrong, Jim Jeffries i Luke Hemsworth. Dean Murphy wyreżyserował film na podstawie scenariusza, który napisał wspólnie z Robertem Mondem. Możesz obejrzeć pierwszy zwiastun The Very Excellent Mr. Dundee powyżej, dzięki kanałowi Lionsgate Movies YouTube.

Tytuł oryginalny: Crocodile Dundee’s Legacy Lives on in The Very Excellent Mr. Dundee Trailer
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: