Wpis powstał dzięki współpracy z:

Halloween jest odwołane Krótko mówiąc, Michael Myers śledzi puste ulice Haddonfield

Parodia wideo zatytułowana Halloween is Cancelled pokazuje, jak Michael Myers krąży po pustych ulicach bez ofiar do zabicia.

Parodia wideo zatytułowana Halloween is Cancelled pokazuje Michaela Myersa, który krąży po pustych ulicach bez żadnych ofiar do zabicia.

Michael Myers wydaje się być bardziej zrozpaczony niż ktokolwiek inny o odwołaniu Halloween w zabawnym filmie dla fanów opublikowanym w Internecie. Na filmie przesłanym do YouTube przez Andrew Kascha, Michael wraca do Haddonfield 31 października, aby ponownie sprawdzić liczbę ciał. Jednak tym razem Michaela można zobaczyć na pustej ulicy, zastanawiającego się, co stało się ze wszystkimi psikusami. Poruszając się po okolicy, zamaskowany morderca może znaleźć tylko znaki ogłaszające, że w tym roku nie ma Halloween.

Fani horrorów mogą również docenić pisanki znalezione w filmie, gdy Michael mija niektórych znane lokalizacje. Obejmuje to znajomy dom na Elm Street z innej serii horrorów. Michael znajduje również ten krzak, za którym lubił się ukrywać w oryginalnym filmie na Halloween, ale po prostu nie przynosi mu to takiej samej radości, jeśli nikt po drugiej stronie nie straszy. Wszystkie lokalizacje wykorzystane w tym krótkim filmie są prawdziwymi miejscami filmowania z Halloween Johna Carpentera w 1978 roku, zlokalizowanego w Pasadenie w Kalifornii. Chociaż Michael może być złowieszczym szaleńcem szukającym ludzi do zabicia, po prostu nie możesz powstrzymać się od współczucia tego faceta. Sprawy stają się jeszcze bardziej niezręczne, gdy Michael staje przed wyborem noszenia maski.

Nie tylko zmiany w tegorocznych świętach Halloween sprawią, że Michael poczuje się zdenerwowany. Pierwotnie Michael miał powrócić do kin w tym miesiącu, kiedy miał zostać wydany sequel Halloween Kills. Biorąc pod uwagę ciągłe problemy z utrzymaniem otwartych kin, oczekiwany film został opóźniony o rok, co oznacza, że ​​nie zobaczymy Michaela na dużym ekranie aż do tego czasu w 2021 roku. To był poważny cios dla fanów horroru, aby zobaczyć kontynuację. do tej pory, pozostawiając wiele wrażeń, jak Michael w nowym filmie Halloween is Cancelled.

Halloween Kills będzie kontynuacją feudu między Michaelem Myersem a Laurie Strode (Jamie Lee Curtis), będącym kontynuacją restartu Halloween w 2018 roku. Jednak ta kolejna część okazuje się, Michael na pewno wróci, aby rozpocząć co najmniej jeszcze jeden szał zabijania w 2022 roku, ponieważ kontynuacja Halloween Ends jest również w Blumhouse. Miejmy tylko nadzieję, że Laurie tym razem uda się przetrwać do końca, ponieważ fani nie byli zadowoleni z nijakiej sceny śmierci tej postaci na początku Halloween: Resurrection.

Inne ikony horroru również są raczej niezadowolony z tego, jak wygląda październik w tym roku. Niedawno sama Mistress of the Dark, Elvira, wydała nową piosenkę i teledysk opłakujący odwołanie Halloween. Jeśli odwołają Halloween, będę krzyczeć! słynny gospodarz horroru śpiewa w filmie. Z pewnością fani horrorów na całym świecie czują dokładnie to samo. Jednak zdecydowaliśmy się świętować ten straszny sezon w tym roku, po prostu postarajmy się jak najlepiej go wykorzystać i miejmy nadzieję, że wszyscy będziemy w lepszym miejscu w październiku 2021 roku.

Michael Myers powróci do kin, gdy Halloween Kills jest wydany 15 października 2021 roku. Film fanów Halloween is Cancelled został nakręcony dla klubu krótkometrażowego Just Scare Me. Film pochodzi od Andrew Kascha na YouTube.

Tytuł oryginalny: Halloween Is Canceled Short Has Michael Myers Stalking the Empty Streets of Haddonfield
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: