Wpis powstał dzięki współpracy z:

Disney’s Raya and the Last Dragon Trailer przedstawia Samotnego wojownika Kelly Marie Tran

Disney ma wypuścić Rayę i Ostatniego Smoka w kinach w Ameryce Północnej 12 marca 2021 roku.

Disney wydał pierwszy zwiastun filmu Raya and the Last Dragon. Gwiazda Last Jedi, Kelly Marie Tran, zapewnia głos Rayi, wojowniczki sił pokojowych, która poluje na ostatniego smoka, aby przynieść pokój swojemu ludowi. Disney pierwotnie ogłosił animowaną bajkę inspirowaną południowo-wschodnią Azją na wystawie D23 2019, gdzie drażniła pierwszą grafikę do filmu, w tym nową ziemię Kumandry.

Raya and the Last Dragon zaczyna się dawno temu, w fantastycznym świecie Kumandry, gdzie ludzie i smoki żyli razem w harmonii. Ale kiedy zła siła zagroziła krainie, smoki poświęciły się, by ocalić ludzkość. Teraz, 500 lat później, to samo zło powróciło i samotny wojownik, Raya (Kelly Marie Tran), musi wytropić legendarnego ostatniego smoka, aby przywrócić spękaną ziemię i podzieloną ludność. Jednak w trakcie swojej podróży nauczy się, że uratowanie świata zajmie coś więcej niż tylko smok – będzie to wymagało również zaufania i pracy zespołowej. Raya and the Last Dragon pierwotnie miał pojawić się w kinach w przyszłym miesiącu, ale został opóźniony do 12 marca 2021 r., Po przeniesieniu duszy Pixara z czerwca na listopad. Później ogłoszono, że Soul będzie całkowicie omijał kina na rzecz premiery Disney + w Boże Narodzenie, co może bardzo dobrze się wydarzyć z Rayą i Ostatnim smokiem, w zależności od tego, gdzie jest kryzys zdrowia publicznego w marcu Następny rok. Mulan również opuścił kina i od razu przeszedł do streamowania na Disney +, chociaż kosztowało to subskrybentów dodatkowe pieniądze. Soul będzie dostępny bez dodatkowych kosztów dla subskrybentów w te Święta Bożego Narodzenia.

Raya and the Last Dragon rozgrywa się w fikcyjnej krainie fantasy zwanej Kumandra, która jest inspirowana kulturami Azji Południowo-Wschodniej z Tajlandii, Wietnamu, Kambodży i Birmy , Malezji, Indonezji, Filipinach i Laosie. Aby zbadać, zespół produkcyjny udał się do Laosu, Kambodży, Tajlandii, Wietnamu i Indonezji, aby spróbować uczynić ich fikcyjną krainę jak najbardziej zbliżoną do kultur południowo-wschodnich. W filmie Disneya kraina jest podzielona na pięć różnych regionów, które są podzielone między sobą, a Raya z Kelly Marie Tran będzie musiała ciężko pracować, aby ponownie połączyć się podczas swojej podróży. Na szczęście Raya będzie miała trochę pomocy po drodze, głównie ze strony jej lojalnego pomocnika Tuk Tuka, gigantycznego stworzenia podobnego do pancernika, które z pewnością sprzedaje wiele zabawek.

Raya i Ostatni Smok przychodzą do nas od reżyserów Dona Halla i Carlosa Lópeza Estrady. Film jest współreżyserowany przez Paula Briggsa i Johna Ripę. Producentami projektu są Osnat Shurer i Peter Del Vecho, a Kelly Marie Tran głosuje Raya, a Awkwafina – ostatniego smoka Sisu. Możesz obejrzeć zwiastun Raya and the Last Dragon powyżej, dzięki kanałowi Walt Disney Animation Studios YouTube.

Tytuł oryginalny: Disney’s Raya and the Last Dragon Trailer Introduces Kelly Marie Tran’s Lone Warrior
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: