Wpis powstał dzięki współpracy z:

Wczesne postacie MCU powrócą w serii Disney + The Falcon and the Winter Soldier

Pisarz Derek Kolstad ujawnia kilka nowych szczegółów na temat Sokoła i Zimowego Żołnierza oraz postaci, które w nim zobaczymy.

Niektórzy starzy przyjaciele i prawdopodobnie wrogowie Marvela powrócą w The Falcon and the Winter Soldier. To, według pisarza Dereka Kolstada, który jest głównym scenarzystą nadchodzącej serii Disney +. Kolstad wyjaśnił, że niektóre stare postacie z Marvel Cinematic Universe powrócą w serialu, choć w nieoczekiwany sposób.

Derek Kolstad, najlepiej znany jako autor serii Johna Wicka, był ostatnio gość w Script Apart Podcast. Podczas rozmowy pojawił się temat Sokoła i zimowego żołnierza. W tym stanie wiele jest ukrytych, ale Kolstad był gotów ujawnić trochę intrygujących informacji. Oto, co miał do powiedzenia.

Zrozumiałe jest, że Derek Kolstad nie zagłębiał się w szczegóły. Wiemy, że Daniel Bruhl powróci jako Zemo, którego nie widzieliśmy od zakończenia Captain America: Civil War. Anthony Mackie i Sebastian Stan będą prowadzić serial jako odpowiednio Sam Wilson i Bucky. Emily VanCamp powróci również jako Sharon Carter. Poza tym drzwi są szeroko otwarte dla pojawienia się starych postaci MCU.

Niewiele ujawniono w szczegółach fabuły programu Disney +. Wiemy na pewno, że będzie się to podnosić po wydarzeniach z Avengers: Endgame. Pierwotnie miał zadebiutować w sierpniu jako pierwszy w tej nowej partii pokazów MCU na żywo, które będą mocno związane z filmami. Kiedy jednak produkcja została zmuszona do zamknięcia w marcu z powodu obaw o zdrowie i bezpieczeństwo, została odepchnięta. Derek Kolstad dał trochę, jeśli chodzi o to, czego się spodziewać, mówiąc, że postacie drugorzędne zostaną wyniesione na pierwszy plan w serialu. Wyatt Russell dołączy do MCU jako John Walker, znany jako agent USA. Noah Mills i Carl Lumbly również pełnią dotychczas potwierdzone role. Inne rozwijane programy MCU na żywo to Loki, Hawkeye, She-Hulk, Ms. Marvel i Moon Knight. WandaVision będzie pierwszym z grupy, która pojawi się w grudniu. Sokół i zimowy żołnierz zadebiutują w 2021 roku. Na pewno będziemy Was informować o dalszych szczegółach. Ta wiadomość dociera do nas za pośrednictwem Empire.

Tytuł oryginalny: Early MCU Characters Will Return in The Falcon and the Winter Soldier Disney+ Series
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: