Wpis powstał dzięki współpracy z:

Smokey and the Bandit TV Show Is Happening with Halloween Team & Seth MacFarlane

W oryginalnym filmie z 1977 roku wystąpił Burt Reynolds i stał się drugim po Gwiezdnych Wojnach najbardziej dochodowym filmem roku.

W Universal Content Productions (UCP) odbywa się program telewizyjny Smokey and the Bandit. Rough House Pictures Davida Gordona Greena współpracuje z Fuzzy Door Setha MacFarlane’a, aby przenieść klasykę wielkiego ekranu z 1977 roku na mały ekran. Burt Reynolds i Sally Field wystąpili w oryginalnym filmie, który był drugim najbardziej dochodowym filmem roku, zaraz za Gwiezdnymi Wojnami. Od tego czasu film na stałe zagościł w popkulturze.

Seria Smokey and the Bandit jest opisywana jako epicka przygoda rodzinna, przestępczość w małym miasteczku, nieprawdopodobnych bohaterów, legenda i dziedzictwo. Zainspirowana gatunkiem podwójnych funkcji drive-in z lat 70. i 80., seria bada skrzyżowania, na których skromne rzeczywistości spotykają się z większymi niż życie, a wszystko to w podmuchu wydechu z rury wydechowej. David Gordon Green ma wyreżyserować pilota i współtworzyć z Brianem Sidesem. Seth MacFarlane i Erica Huggins z Fuzzy Door będą producentami wykonawczymi, wraz z Greenem, Dannym McBride, Jody Hill i Brandonem Jamesem z Rough House Pictures.

David Gordon Green jest bardzo podekscytowany współpracą z UCP, aby wprowadzić Smokey i serię Bandit do życia. Dorastając na południu, Smokey and the Bandit była dla mnie kultową franczyzą. Dziedzictwo tych postaci to plac zabaw dla zuchwalstwa i bezczelności, w który nie mogę się doczekać, powiedział w oświadczeniu. Erica Huggins wydała również oświadczenie, które możesz przeczytać poniżej.

Smokey and the Bandit nie jest jedynym projektem z krypty, który otrzymał zielone światło od UCP. Battlestar Galactica for Peacock i Chucky for Syfy są w toku i prawdopodobnie w najbliższej przyszłości będzie ich więcej. Jeśli chodzi o to, kto zagra w nadchodzącej serii Smokey and Bandit, nie jest to w tej chwili jasne, chociaż wiele osób najprawdopodobniej będzie chciało wziąć udział w tym projekcie. David Gordon Green był wszędzie ze swoją ekipą Rough House Pictures. Przywrócili do życia serię Halloween w 2018 roku i mają jeszcze dwie kontynuacje gotowe do użycia. Tworzą także The Righteous Gemstones, Eastbound and Down, Vice Principals, nadchodzący film Mela Gibsona o Świętym Mikołaju Fatman i mnóstwo innych. Smokey and the Bandit będzie oczekiwaną serią, więc ciekawie będzie zobaczyć, jak to wszystko się ułoży i kto przejmie kultowego Burta Reynoldsa. Konto Rough House Pictures na Twitterze jako pierwsze ogłosiło tę wiadomość.

Tytuł oryginalny: Smokey and the Bandit TV Show Is Happening with Halloween Team & Seth MacFarlane
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: