Wpis powstał dzięki współpracy z:

Jared Leto powróci jako Joker podczas powtórek w Lidze Sprawiedliwości Zacka Snydera

Jared Leto powróci w przyszłym roku do roli Jokera w odsłonie Justice League w The Snyder w HBO Max.

Jared Leto powróci w przyszłym roku jako Joker w odsłonie Justice League w The Snyder w HBO Max.

Jared Leto powraca jako Joker w mało prawdopodobne miejsce. Zdobywca Oscara wystąpi w Justice League Zacka Snydera, znanej również jako The Snyder Cut, nad którą obecnie pracuje HBO Max. Wydaje się to dziwnym miejscem, w którym Leto powraca jako Clown Prince of Crime, biorąc pod uwagę, że nie pojawił się on w kinowej premierze filmu, gdy pojawił się on w 2017 roku. To rodzi nowe pytania dotyczące ilości nowych treści zawartych w Nowa wersja Snydera w zespole superbohaterów DC.

Według nowego raportu Jared Leto bierze udział w ponownych sesjach Ligi Sprawiedliwości, które podobno odbywają się właśnie teraz. Oznacza to, że Leto będzie kręcił nowy materiał do The Snyder Cut. Nie pojawiły się żadne doniesienia o tym, że Jared Leto kręcił cokolwiek, kiedy Zack Snyder początkowo kręcił film przed odejściem z krzesła reżysera. Joss Whedon przejął kontrolę, gdy Snyder opuścił projekt, nadzorując masowe przeróbki i rozległe powtórki. Snyder przywróci swoją oryginalną wizję filmu, który zostanie wyemitowany jako czteroczęściowy miniserial w HBO Max w przyszłym roku.

Nie wiadomo, jak Joker Jareda Leto wpłynie na fabułę. Zack Snyder wcześniej wskazał, że tylko około jednej czwartej tego, co zaplanował, znalazło się w wersji kinowej. Leto grał wcześniej rolę w filmie Davida Ayera Suicide Squad, który trafił do kin w 2016 roku. Pomimo tego, że w dużej mierze krytykowali go krytycy, film okazał się wielkim hitem, zarobił 746 milionów dolarów w kasie, a nawet zdobył Oscara. Jednak od tego czasu Leto nie powrócił do tej roli. Zamiast tego Joaquin Phoenix zagrał w zeszłorocznym samodzielnym Jokerze, który ma miejsce poza DCEU. Odniósł ogromny sukces, pozyskując ponad 1 miliard dolarów, a Phoenix zdobył nagrodę dla najlepszego aktora na ceremonii rozdania Oscarów.

Ben Affleck (Batman), Ray Fisher (Cyborg) i Amber Heard (Mera) są również wymieniani członków powracających po powtórne sesje. Uwzględnienie Fishera jest godne uwagi, ponieważ wypowiedział bardzo publiczne komentarze przeciwko Jossowi Whedonowi i Warner Bros. w sprawie ponownego strzelania do Justice League, co doprowadziło do śledztwa i wielu wskazań palcami po obu stronach. Podobno Jon Berg i Geoff Johns nie zostaną uznani za producentów The Snyder Cut. Zarówno Berg, jak i Johns zostali wezwani przez Fisher, ale mówi się, że usunięcie ich imion nie ma związku. Mówi się raczej, że jest to wynik szacunku dla Snydera i realizacji jego wizji. Berg i Johns nadzorowali film dla Warner Bros., a także powtórki zdjęć Jossa Whedona.

Zwiastun filmu Justice League Zacka Snydera został ujawniony podczas DC FanDome latem. Ujawniło nasze najlepsze spojrzenie na Darkseid, który zostanie uwzględniony w nowej wersji. W tej chwili nie ustalono daty premiery, ale nadejdzie ona w 2021 roku. Z pewnością będziemy Was informować o dalszych szczegółach. Ta wiadomość dociera do nas przez The Hollywood Reporter.

Tytuł oryginalny: Jared Leto Will Return as Joker for Zack Snyder’s Justice League Reshoots
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: