Wpis powstał dzięki współpracy z:

Ryan Reynolds jest w 100% odpowiedzialny za obsesję Mariah Carey w Free Guy

Ryan Reynolds był odpowiedzialny za muzykę Free Guy Connection To Mariah Carey.

Miłość Ryana Reynoldsa do kultowych div z lat 90. jest dobrze znana, a Deadpool 2 nieoczekiwanie zawiera mocną balladę Celine Dion. Teraz zwiastuny nadchodzącego Free Guy Reynolda potwierdziły, że film w dużej mierze zawiera mega przebojową piosenkę Mariah Carey z 1995 roku, Fantasy. W wywiadzie dla CinemaBlend, reżyser Free Guy, Shawn Levy, wyjaśnił, w jaki sposób włączenie Fantasy do ścieżki dźwiękowej filmu było spowodowane miłością Reynolda do tego utworu.

Free Guy opowiada historię gry wideo NPC (postać nie grywalna), grana przez Reynoldsa, który pewnego dnia zyskuje rozum i wyrusza na własną przygodę w fikcyjnym mieście, które nazywa domem. Według Levy’ego, Fantasy ma do odegrania większą rolę w narracji filmu niż po prostu służąc jako tło dla wydarzeń w historii.

Chociaż w Hollywood nie brakuje adaptacji filmów z gier wideo, Free Guy odchodzi od tradycji z meta-narracją postaci gracza, który pewnego dnia uświadamia sobie, że jest w grze i decyduje się wykuć własną ścieżkę zamiast robić to, co nakazuje mu gra. Pod tym względem Free Guy jest podobny do Wreck-It Ralph, a Ryan Reynolds stwierdził w przeszłości, że nadchodzący film jest jego ulubioną częścią jego filmografii.

W reżyserii Shawna Levy’ego, Free Guy zawiera główna obsada Ryana Reynoldsa, Jodie Comer, Joe Keery, Lil Rel Howery, Utkarsh Ambudkar i Taika Waititi. Film ma pojawić się w kinach 11 grudnia, chociaż ta data prawdopodobnie się zmieni, ponieważ większość nadchodzących hollywoodzkich hitów została zmuszona do przesunięcia daty premiery ze względu na ciągłe zamykanie kin. Ta wiadomość pochodzi z Cinemablend.

Tytuł oryginalny: Ryan Reynolds Is 100% Responsible for Mariah Carey Obsession in Free Guy
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: