Wpis powstał dzięki współpracy z:

Możliwe, że wygląd Spider-Mana 3 Milesa Moralesa jest dokuczany w usuniętym filmie

Możliwe wideo z przesłuchaniem do pojawienia się Milesa Moralesa w Spider-Man 3 trafiło do sieci, zanim zostało szybko usunięte.

Możliwe wideo przesłuchania Milesa Moralesa w Spider-Man 3 podobno trafiło do sieci, zanim zostało szybko usunięte. Oczywiście nie ma gwarancji, że taki był cel filmu, ale spekulacje są częścią przyjemności bycia fanem filmu. Chociaż wideo zostało już usunięte, internet zawsze zachowuje pokwitowania, a źródła dostarczają szczegółowy opis materiału.

Opis filmu sugeruje, że dzieje się to w alternatywnym wszechświecie do tego zamieszkałego przez Petera Parkera z MCU, granego przez Toma Hollanda, co pasuje do tego, co wielu uważa za kierunek Spider-Mana 3. Warto jednak zauważyć, że tradycyjnie rodzice Milesa Moralesa nie posiadają restauracji, jego ojciec jest policjantem, a matka pielęgniarką. Opis jest kontynuowany i przywodzi na myśl niektóre wydarzenia ze Spider-Mana: Into the Spider-Verse z 2018 roku.

Ten tajemniczy film nie jest pierwszym, o którym słyszeliśmy o włączeniu Milesa do Spider-Mana 3, z niedawnymi plotkami, że Sony Pictures i Marvel Studios już znalazły aktora, który wcieliłby się w tę postać. Dzięki usuniętej scenie ze Spider-Man: Homecoming z 2017 roku wiemy już, że Miles istnieje gdzieś w MCU i chociaż plotki nie mówią wprost, że Spider-Man 3 będzie punktem startowym akcji na żywo Milesa Moralesa, to z pewnością miałoby sens, bez wątpienia z zamiarem zaoferowania Milesowi solowych przygód gdzieś w przyszłości.

Dzięki włączeniu zarówno Electro Jamiego Foxxa, jak i Doktora Strange’a Benedicta Cumberbatcha, fani zostali pozostawieni do spekulacji kto jeszcze może zostać włączony do Marvela i Sony Spider-Man 3, a wielu twierdzi, że sequel wprowadzi świat komiksów na żywo do multiwersu. Podobnie jak Miles Morales, to szalone przypuszczenie doprowadziło do kilku plotek na temat postaci, które mogą zostać wrzucone, w tym Toma Hardy’ego i Daredevila, złoczyńcę Vincenta D’Onofrio, Kingpin.

Krążyły też plotki, że zarówno Tobey Maguire, jak i Andrew Garfield pojawili się jako ich wersje Spider-Mana, ale niestety zostały one niedawno zdemaskowane przez przedstawiciela Sony Pictures, który złożył krótkie oświadczenie, mówiąc po prostu, że te pogłoski nie zostały potwierdzone.

< p> Oczywiście jest bardzo możliwe, że wszystkie te pogłoski i dzikie spekulacje są fałszywe, a publiczność będzie musiała poczekać do 5 listopada 2021 roku, aby się dowiedzieć. Fani Milesa Moralesa będą mogli ponownie zobaczyć tę postać w animowanej formie, a Spider-Man: Into the Spider-Verse 2 ma zostać wydany w kinach 7 października 2022 r. To pochodzi z Murphy’s Multiverse.

Tytuł oryginalny: Possible Miles Morales Spider-Man 3 Appearance Teased in Now Deleted Video
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: