Wpis powstał dzięki współpracy z:

Czy Qui-Gon Jinn wróci? Liam Neeson mówi, że jeszcze go nie zapytano

Liam Neeson nie został poproszony o zrobienie spinoffu Qui-Gon Jinn Disney +.

Liam Neeson nie został poproszony o zrobienie spinoffa Qui-Gon Jinn Disney +.

Odkąd ogłoszono, że Ewan McGregor ponownie wcieli się w postać z Gwiezdnych wojen, Obi- Wan Kenobi w limitowanej serii na Disney +, fandom był pełen plotek o innych kultowych postaciach z Gwiezdnych Wojen, które powróciły z własnymi spinoffami. Ale jedną postacią, która może nie powrócić, jest Qui-Gon Jinn, grany przez Liama ​​Neesona. Aktor ujawnił Colliderowi, że nie zwrócono się do niego w sprawie nadchodzącej taryfy Star Wars.

Chociaż problemy związane z wydaniem Solo: A Star Wars Story nie były bardziej ekstremalne niż zwykłe skargi namiętni fani, którzy uważali, że film nie poradził sobie właściwie z niektórymi aspektami historii Hana Solo, film był rozsądnym hitem kasowym i na pewno nie stanął na drodze do sukcesu późniejszej serii spinoffów Gwiezdnych wojen, The Mandalorian. Film lub serial poboczny z postacią Neesona byłby również intrygującym serialem dla Disneya, który mógłby opracować na potrzeby usługi przesyłania strumieniowego.

Qui-Gon Jinn był jednym z głównych bohaterów Gwiezdnych wojen: część I – Mroczne widmo , i pojawił się w kilku kolejnych filmach, animacjach, komiksach itp. w uniwersum Gwiezdnych Wojen. W wieku 60 lat Jinn był mistrzem Jedi i mentorem 25-letniego Obi-Wana Kenobiego. To Jinn odkrył w dziecku imieniem Anakin Skywalker potencjał bycia Wybranym, przeznaczonym do przywrócenia równowagi Mocy.

Chociaż Jinn nie przeżył swojego pierwszego występu w filmie, jego duch zrobił kilka pojawienia się w historii później jako zjawa Mocy. Pomimo mieszanych recenzji, które otrzymał Phantom Menace, Liam Neeson oświadczył na początku tego roku, że jest dumny z filmu i współczuł fanowi witriolu, któremu jego współgwiazda Ahmed Best został wystawiony:

Seria / film Qui-Gon Jinn wydaje się w tym momencie mało prawdopodobna, nie jest niemożliwe, aby Neeson pojawił się w nadchodzącej serii Obi-Wan w roli epizodycznej, a nawet drugoplanowej. To byłaby wisienka na torcie dla fanów Gwiezdnych Wojen. Ta wiadomość pochodzi od naszego dobrego przyjaciela z Collider.

Tytuł oryginalny: Will Qui-Gon Jinn Return? Liam Neeson Says He Hasn’t Been Asked Yet
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: