Wpis powstał dzięki współpracy z:

John Boyega porównuje swój nowy film, który sklonowali Tyrone, by zaatakować blok

John Boyega dokucza tonowi nadchodzącej komedii science fiction They Cloned Tyrone, porównując ją do genialnego Attack the Block Joe Cornisha.

John Boyega drażni ton nadchodzącej komedii science fiction They Cloned Tyrone, porównując ją do genialnego Attack the Block Joe Cornisha.

John Boyega odszedł od swojego głośna rola w Gwiezdnych Wojnach, ale aktor najwyraźniej nie jest skończony z gatunkiem science fiction. Gwiazda The Rise of Skywalker niedawno drażniła ton swojej nadchodzącej komedii They Cloned Tyrone, porównując ją z wcześniejszym, podobnym jego kaprysem science fiction, genialnym Attack the Block.

Znany z doskonale wyważonej mieszanki śmiechu, przerażenia i komentarzy społecznych, porównanie Atak na blok może być obiecujące tylko w przypadku They Cloned Tyrone. Chociaż niewiele wiadomo na temat fabuły, wcześniej ujawniono, że film koncentruje się na trzech bohaterach, którzy zaczynają badać serię dziwnych wydarzeń w ich sąsiedztwie. Tajemnica komedii prowadzi trio do odkrycia spisku mającego miejsce w miejscu ich zamieszkania, który prawdopodobnie obejmuje klonowanie i gościa o imieniu Tyrone.

W reżyserii Juela Taylora, który napisał scenariusz u boku Tony’ego Rettenmaiera, They Cloned Tyrone gra u boku zdobywcy Oscara Jamiego Foxxa i Teyonah Parris (Dear White People) obok Johna Boyegi.

Jeśli chodzi o Attack the Block, reżyser Joe Cornish ujawnił na początku tego roku, że odbyły się rozmowy między nim a Johnem Boyegą. dotyczące kontynuacji ulicznego horroru science fiction. Mamy pomysły. Spotkałem się z Johnem kilka miesięcy temu, żeby o tym porozmawiać. Zawsze mieliśmy pomysły po pierwszym. Ale oczywiście oboje byliśmy zajęci robieniem różnych rzeczy.

Dzięki pierwszemu Attack the Block, który ma już prawie dekadę, istnieje duży potencjał pokazania, jak wiele się zmieniło od 2011 roku. w tym czasie Cornish zasugerował, że w następstwie rozważymy, jak wiele rzeczy się zmieniło, a może nie, w międzyczasie. W pewnym sensie im dłużej go zostawisz, tym jest bardziej interesujące. Więc to wszystko, co powiem, powiedział tajemniczo.

W Attack the Block znajduje się Boyega, prowadzący film jako Moses, złodziejaszek niskiego poziomu i przywódca nastoletniego gangu, który szuka szacunku w całym bloku. Nastolatki szybko stają do walki z drapieżnymi najeźdźcami z kosmosu w ich posiadłości komunalnej w południowym Londynie w noc Guya Fawkesa. Zmuszeni do obrony swoich terenów przed tą nagłą inwazją dzikich obcych istot, muszą zintensyfikować swoją misję i walczyć o to, aby nie dopuścić do unicestwienia ludzkości przez te stworzenia.

Choć finansowo film był nieco gorszy, to jednak był chwalony przez krytykę i został uznany za jedną z najbardziej imponujących komedii science fiction współczesności. Gdyby Cloned Tyrone osiągnął właściwe rytmy i zbliżył się do jakości Atak na blok, powinien zapewnić kinową ucztę. They Cloned Tyrone jest obecnie w fazie przedprodukcyjnej i nie ma jeszcze zaplanowanej daty premiery. To przychodzi do nas dzięki uprzejmości ComingSoon.

Tytuł oryginalny: John Boyega Compares His New Movie They Cloned Tyrone to Attack the Block
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: