Wpis powstał dzięki współpracy z:

Michael Keaton ogłasza się najlepszym Batmanem

Michael Keaton odpowiedział bardzo dosadnie, gdy Jimmy Kimmel zapytał, kto powiedziałby, że jest najlepszym Batmanem.

Jeśli uważasz, że Michael Keaton jest najlepszym Batmanem ze wszystkich, na pewno nie jesteś sam. Keaton jest z pewnością jednym z najpopularniejszych aktorów, którzy kiedykolwiek przedstawili Mrocznego Rycerza na ekranie, a dla wielu zawsze będzie najlepszym Batmanem. Jak się okazuje, sam Keaton również zgodziłby się z tym sentymentem, mówiąc o swoim czasie grania Bruce’a Wayne’a podczas niedawnego występu w Jimmy Kimmel Live.

Michael, kto był najlepszym Batmanem? Kimmel bezpośrednio zapytał Keatona. Ja, Keaton bez ogródek odpowiada, wywołując ochrypłe brawa ze strony publiczności w studiu. Keaton wyjawia również Kimmelowi, że zachował stary kostium Batmana i mówi, że nadal od czasu do czasu ma na sobie pelerynę i kaptur. Żartuje również, że noszenie garnituru wydaje się trzymać sąsiadów w ryzach, gdy czas staje się stresujący.

Jeśli czuję się wystarczająco niepewnie, po prostu wśliznę się w garnitur. Czuję się dużo lepiej, wyjaśnia Keaton. Spaceruję trochę po okolicy. Nawiasem mówiąc, kiedy sprawy tutaj trochę się denerwują, po prostu zakładam garnitur i wszystko się kurwa prostuje.

Fani Zamaskowanego Krzyżowca dowiedzą się, że Keaton zagrał Bruce’a Wayne’a w Timie Film Burtona o Batmanie z 1989 roku, w którym zagrał Jack Nicholson jako Joker. Z Burtonem na czele, Keaton powrócił, by ponownie zagrać w filmie Batman Returns z 1992 roku, w którym również Danny DeVito jako Pingwin i Michelle Pfeiffer jako Kobieta-Kot. Ponieważ Burton nie był związany z Batman Forever, Keaton zdecydował się pożegnać ze swoją rolą Batmana, którą następnie przekazał Val Kilmer.

Od tego czasu doniesiono, że Keaton powtórzy swoją rolę Batmana w The Flash . Przynajmniej jeden inny aktor Batmana ma się również pojawić, a Ben Affleck podobno na pokładzie ma powtórzyć swoją rolę DCEU. Włączając multiwszechświat do historii, drzwi są otwarte dla innych aktorów Batmana do pojawienia się w filmie, a nawet Keaton żartował, że wszystkie 127 z nich pojawi się we Flashu. Jednak jeśli chodzi o ostateczne potwierdzenie swojego zaangażowania, Keaton trzymał usta zamknięte.

Nie mogę niczego potwierdzić, mówi Keaton. Prowadzimy dyskusje, jak mówią. Rozmawiamy o tym. Zobaczymy, czy to się stanie.

Chociaż Keaton na pewno ma swoich fanów, to w rzeczywistości to Christian Bale został nazwany najpopularniejszym Batmanem w niedawnej ankiecie przeprowadzonej przez RadioTimes.com. Bale zagrał słynną postać w The Dark Knight wraz z Batman Begins i The Dark Knight Rises. Tymczasem wielu innych długoletnich fanów Batmana wciąż upiera się, że Adam West zawsze będzie najlepszy. Ciekawie będzie zobaczyć, gdzie Robert Pattinson pasuje do miksu, gdy Batman pojawi się w kinach w 2022 roku.

Zanim będziemy mogli zobaczyć Keatona z powrotem jako Bruce Wayne, wiemy, że wkrótce pojawi się w innym superbohaterze film. Ma pojawić się u boku Jareda Leto w przyszłorocznym Morbiusie, opartym na postaci Marvel Comics o tym samym imieniu. Ten film ma ukazać się 19 marca 2021 roku. Możesz obejrzeć pełny wywiad z Keatonem poniżej, dzięki uprzejmości Jimmy’ego Kimmela na żywo w YouTube.

Tytuł oryginalny: Michael Keaton Declares Himself the Best Batman
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: