Wpis powstał dzięki współpracy z:

Ewan McGregor powrócił jako Obi-Wan Kenobi w Mandalorian Set do testów kostiumów

Ewan McGregor przeszedł testy z kamerą w kostiumach do serii Obi-Wan Kenobi, wskrzeszając mistrza Jedi na planie Mandalorianina.

Ewan McGregor przeszedł testy z kamerą w kostiumach do serii Obi-Wana Kenobi, wskrzeszając mistrza Jedi na planie Mandalorianina.

Fani Gwiezdnych Wojen byli prosząc o samodzielną serię Obi-Wan Kenobi przez bardzo długi czas, a wreszcie mają ją otrzymać dzięki uprzejmości Disney +. Podczas gdy czekamy na więcej szczegółów na temat serii, powracający aktor Ewan McGregor ujawnił, że przeszedł już testy z kamerą w kostiumach jako legendarny mistrz Jedi. Na planie niezwykle popularnej serii Disney + The Mandalorian z reżyserką Obi-Wan Deborah Chow, nie mniej.

Podekscytowanie McGregora grą Obi-Wana zawsze było ewidentne i dobrze jest widzieć, że ta gorliwość projekt długo dojrzewający nie osłabł na przestrzeni lat. Aktor nie nosił szat Jedi przez około 15 lat (przynajmniej na ekranie, kto wie, co robi prywatnie) po premierze Star Wars: Revenge of the Sith, więc nie jest zaskoczeniem, że powinien być tak podekscytowany, aby zobaczyć swoją. stary Jedi garms. Fani Gwiezdnych Wojen na całym świecie bez wątpienia już dostają dreszczy na samą myśl o McGregorze, który ponownie zakłada swój płaszcz z kapturem i odpala miecz świetlny.

Bardzo pożądana seria Obi-Wana Kenobiego była przez lata napięta trudnościami, z niedawną plotką, że pomysł został całkowicie anulowany. Na szczęście okazało się to nieprawdą, a pogłoski dotyczące kierunku serialu powoli wyciekły do ​​Internetu.

Niedawny casting do dwóch dziecięcych aktorów, by zagrał parę przedwcześnie rozwiniętych bliźniaków, co, będąc Gwiezdnymi Wojnami, może być tylko Luke i Leia, sugeruje, że Disney znalazł sposób na włączenie dzieci Dartha Vadera, a sam Vader również podobno się pojawił. Podobno Darth Vader będzie próbował wytropić swojego starego mentora i przyjaciela w serii Obi-Wana Kenobiego, która, jeśli to prawda, powinna zapewnić emocjonującą podróż dla wygnanego Jedi.

Ewan McGregor również ostatnio zaproponował trochę wglądu w program, a także zastanawiał się nad dylematami za kulisami, mówiąc: Skrypty są naprawdę dobre. Widziałem 90% tekstu i bardzo mi się podobało. Wszystkie te bzdury o twórczych różnicach i tym wszystkim, nic z tego nie jest prawdą. Po prostu przesunęliśmy daty … ostatni odcinek, [Star Wars: The Rise of Skywalker] wyszedł, wszyscy mieli więcej czasu na przeczytanie napisanych rzeczy i poczuli, że chcą więcej popracować nad tym. / p>

Deborah Chow Mandalorian i Better Call Saul ma wyreżyserować serial, który, miejmy nadzieję, powinien trafić do Disney + gdzieś w 2022 roku. Jeśli chodzi o dalsze przygody enigmatycznego łowcy nagród Pedro Pascala i jego jeszcze bardziej enigmatycznego towarzysza Baby Yody, Mandaloriański sezon 2 ma się ukazać już 30 października. To przychodzi do nas dzięki uprzejmości Happy Sad Confused! Podcast.

Tytuł oryginalny: Ewan McGregor Returned as Obi-Wan Kenobi on The Mandalorian Set for Costume Tests
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: