Wpis powstał dzięki współpracy z:

Disaster Thriller Moonfall przynosi Stanley Tucci i John Bradley

Absolwenci Stanleya Tucci i Game of Thrones John Bradley dołączą do takich postaci jak Halle Berry, Patrick Wilson i Charlie Plummer w Moonfall Rolanda Emmericha.

Ukochany aktor Stanley Tucci i absolwenci Game of Thrones John Bradley to najnowsi rekruci, którzy wspięli się na pokład statku kosmicznego ratującego świat w nadchodzącym filmie katastroficznym reżysera Rolanda Emmericha, Moonfall. Dołączają do takich osób jak Halle Berry, Patrick Wilson i Charlie Plummer, którzy przyczynią się do uratowania Ziemi, gdy Księżyc zostanie nagle wytrącony z orbity.

Stanley Tucci podpisał kontrakt zagraj w Toma Phillipsa, bogatego dilera samochodów, który jest żonaty z byłą żoną Briana Harpera, granego przez Patricka Wilsona. Aktor jest jednym z najbardziej lubianych w okolicy i stał się znany dzięki rolom w takich serialach jak Maid in Manhattan, The Terminal, The Devil Wears Prada, Captain America: The First Avenger i The Hunger Games.

John Bradley, który najbardziej znany jest z roli Samwella Tarly’ego w hitowym serialu HBO Game of Thrones, zagra KC Housemana, którego filmowcy opisali jako dziwnego i zaniedbanego w sposób sugerujący wysoki poziom inteligencji i równie wysokim stopniu dezorganizacji. Jest geniuszem, który poprawnie przewiduje, że księżyc wypadł ze swojej orbity, dzięki czemu człowiek z obsesją kosmosu, głęboko niefiltrowany i ekscentryczny jest jednym z najważniejszych ludzi na Ziemi. Rolę początkowo pełnił Josh Gad, gwiazda Frozen, który niedawno opuścił projekt z powodu konfliktu harmonogramu.

Halle Berry zagra byłego astronautę, który obecnie pracuje w NASA jako administrator. Jej szczególne znaczenie dla fabuły wywodzi się z poprzedniej misji kosmicznej, w której brała udział, która w jakiś sposób będzie związana z obecną sytuacją spadania księżyca z nieba. W międzyczasie Patrick Wilson zagra w filmie jako zhańbiony były astronauta NASA, którego ostatnia misja, która zakończyła się tragedią, ma wskazówkę dotyczącą zbliżającej się katastrofy. Wschodzący aktor Charlie Plummer, który niedawno wystąpił w wybuchowej komedii Spontaniczna, zagra nastoletniego syna Wilsona.

Moonfall podąża za naszym niedopasowanym gangiem po tym, jak tajemnicza siła strąca Księżyc z orbity wokół Ziemi i wysyła pędził po torze kolizyjnym z życiem, jakie znamy. Zaledwie kilka tygodni przed uderzeniem i wbrew wszelkim przeciwnościom, obdarty zespół rozpoczyna niemożliwą misję ostatniej szansy w kosmos, pozostawiając za sobą wszystkich, których kochają, i ryzykując wszystko, aby wylądować na powierzchni Księżyca i uratować naszą planetę przed zagładą. Berry wcieli się w astronautę NASA, który stał się administratorem, którego poprzednia misja kosmiczna zawiera wskazówkę o zbliżającej się katastrofie.

Moonfall został napisany przez Emmericha wraz ze współautorem z 2012 roku Haraldem Kloserem i Spenserem Cohenem. Lionsgate, które współpracowało z Rolandem Emmerichem przy jego ostatnim obrazie, filmie akcji Midway z II wojny światowej, ma prawa do projektu w Ameryce Północnej, którego produkcja planowana jest na jesień. Emmerich produkuje Moonfall pod swoim szyldem Centropolis, a Kloser produkuje za pośrednictwem jego firmy Street Entertainment.

Tak więc, podczas gdy Moonfall raczej nie będzie ulubieńcem nagrody, z tak utalentowaną obsadą i reżyserem Rolandem Emmerichem robi to, co robi co najlepsze, powinno okazać się niezwykle zabawne. Moonfall ma zostać wydany w kinach przez Lionsgate w Ameryce Północnej w 2021 roku. To przychodzi do nas dzięki uprzejmości Deadline.

Tytuł oryginalny: Disaster Thriller Moonfall Brings in Stanley Tucci and John Bradley
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: