Wpis powstał dzięki współpracy z:

Gwiazda Sokoła i Zimowego Żołnierza opisuje „okropne” warunki filmowania

Anthony Mackie określił ostatnią część produkcji Disney + i Marvels The Falcon and the Winter Soldier jako okropną. Długo oczekiwany spinoff Marvel Cinematic Universe ma ponownie zjednoczyć pewnego siebie bohatera Mackies, Falcona i Sebastiana Stansa, często brutalnych i psychologicznie uszkodzonych Winter Solider, gdy para zostaje zmuszona do żałosnego zespołu przeciwko wrogom.

Wszyscy bardzo się boją, mówi Anthony Mackie, gdy kręcenie pierwszej serii spin-offu MCU Marvela, The Falcon and the Winter Solider, trwa nadal.

Anthony Mackie określił najnowszy etap produkcji Disney + i Marvel’s The Falcon and the Winter Soldier jako „okropny”.

Długo oczekiwany spinoff Marvel Cinematic Universe ma ponownie połączyć pewnego siebie bohatera Mackiego, Falcona Sebastiana Stana, często brutalnego i psychicznie zniszczonego żołnierza zimowego, gdy para jest zmuszona do niechętnego zespołu przeciwko nowym i starym wrogom.

Film prawie skończył się na początku roku przed przygnębiającym wydarzenia z 2020 roku opóźniły jego zdjęcia. Teraz para wróciła do Pragi, aby sfilmować ostatnie sceny serialu, ale postęp jest naturalnie powolny ze względu na nowe środki bezpieczeństwa, których muszą przestrzegać obsada i ekipa.

„Wszyscy się boją siebie nawzajem. Jedzenie jest złe, bo trzeba je pakować gdzie indziej i przynosić do nas w torebkach Ziploc. Tak, to okropne. Dosłownie żyjesz w kwarantannie. To nie jest bańka NBA, w której mieli zakład fryzjerski i przyjaciół, z którymi mogli spędzać czas ”, powiedział Mackie Entertainment Tonight, dodając:„ Nie, jeśli zbliżysz się do kogoś na odległość sześciu stóp, jakiś mały Czech przychodzi i szturcha cię kijem, mówiąc „Musisz się ruszać.” Więc to trudne. ”,

Mackie podzieliła się osobistym wspomnieniem zmarłego aktora Chadwicka Bosemana, który zmarł na początku tego roku z powodu komplikacji związanych z rakiem okrężnicy. Para wystąpiła obok siebie w Marvel’s Captain America: Civil War, Avengers: Infinity War i Avengers: Endgame.

„To zabawne, mam wiele wspomnień o Czadzie i bardzo mi na nim zależało jako przyjaciel ”- wspomina emocjonalnie aktor. „Po raz pierwszy spotkałem go w 1998 roku [kiedy reżyserował sztukę]. Moja dziewczyna w tym czasie zaprowadziła mnie do teatru [i] siedział w czarnej skrzynce na krześle biurowym wirującym po pokoju. Powiedziała „ hej, Chad, chcę, żebyś poznał mojego kolegę z klasy w Julliard, Anthony ”, a on powiedział: „… Miło cię poznać, stary”, a on powiedział: „Już prawie jestem!” ”,

Mackie mówi, że wspomniał o ich pierwszym spotkaniu w późniejszej rozmowie, ale Boseman odrzucił go żartobliwie, mówiąc: „Nie chcę o tym rozmawiać! Wiele przechodziłam w młodym wieku. ”,

W The Falcon and the Winter Soldier występują Mackie jako Sam Wilson / Falcon, Sebastian Stan jako Bucky Barnes / Winter Soldier, Daniel Brühl jako Baron Zemo, Emily VanCamp jako Sharon Carter i Wyatt Russell jako John Walker / US Agencie.

Disney + nie wyznaczył jeszcze nowej daty premiery serialu, ale usługa przesyłania strumieniowego wciąż przewiduje spadek na początku 2021 roku.

Tytuł oryginalny: The Falcon and The Winter Solider Star Describes “Awful” Filming Conditions
Źródło: d-o-g

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: