Wpis powstał dzięki współpracy z:

Dlaczego Tony Stark naprawdę zbudował kostium Iron Spider w Avengers: Infinity War Revealed

Najnowsza książka Marvel Studios, The Wakanda Files: A Technological Exploration of the Avengers and Beyond, zawiera mnóstwo nowych informacji.

Najnowsza książka Marvel Studios, The Wakanda Files: A Technological Exploration of the Avengers and Beyond, dostarcza mnóstwa nowych informacji.

Powód, dla którego Tony Stark stworzył Petera Parkera kombinezon Iron Spider w Avengers: Infinity War został ujawniony. Wiadomość pochodzi z najnowszej książki Marvel Studios, The Wakanda Files: A Technological Exploration of the Avengers and Beyond. Fani Marvel Cinematic Universe byli zachwyceni widząc, jak Spider-Man Toma Hollanda dołącza do Earth’s Mightiest Heroes w Captain America: Civil War. Jak się okazuje, fani oglądający w kinach i w domu nie byli jedynymi, którzy byli pod wrażeniem umiejętności młodego bohatera.

Peter Parker udowadniał swoje umiejętności w Spider-Man: Homecoming, gdzie wziął na siebie nikczemnego Vulture’a. Osobisty dziennik Tony’ego Starka znajduje się w The Wakanda Files i ujawnia, że ​​superbohater widział wiele obietnic w młodym Parkerze. W szczególności walka w Berlinie sprawiła, że ​​Stark pomyślał o wykorzystaniu swoich nanocząsteczek do pomocy nowemu superbohaterowi. Nasiona kostiumu Iron Spider zostały zasadzone po wojnie secesyjnej, która wzięła pod uwagę, jak potężny jest Spider-Sense Parkera, z kilkoma ulepszeniami.

Po pierwsze, kombinezon Iron Spider zawiera wzmocnione strzelanki internetowe które są w stanie zregenerować własne rozwiązanie internetowe, co Peter Parker miał już w grze. Kombinezon Iron Spider ma również pełny system podtrzymywania życia, wraz z wyświetlaczem Heads Up, znanym jako HUD, w soczewkach i ogólnym ulepszeniu pancerza. Fani MCU byli bardzo podekscytowani debiutem nowego skafandra w Infinity War, a także tym, ile czasu spędził na ekranie Tom Holland z Robertem Downeyem Jr. Jednak nawet kombinezon Żelaznego Pająka nie mógł uratować Parkera przed Thanosem i jego potężnym trzaskiem. < / p>

Julian Foddy i jego zespół z Industrial Light and Magic przygotowali dla nich pracę, gdy nadszedł czas, aby przenieść kombinezon Iron Spider na duży ekran. W garniturze jest wiele tekstur, które wypełnili różnymi cieniami i kolorami. Istniał również fakt, że kombinezon przeszedł wiele po wydarzeniach z Infinity War, więc Foddy i jego zespół upewnili się, że wzięli pod uwagę obrażenia, aby kombinezon nie wyglądał zupełnie nowy w Avengers: Endgame i Spider- Man: Daleko od domu.

Tom Holland przygotowuje się obecnie do rozpoczęcia produkcji Spider-Mana 3. Nadal pracuje nad długo oczekiwanym filmem Uncharted, ale oczekuje się, że dołączy do swojej rodziny Marvela do stycznia 2021 roku. Ostatni raz widzieliśmy Petera Parkera w Spider-Man: Far From Home po tym, jak został wrobiony w morderstwo Mysterio i jego tożsamość została ujawniona światu, co oznacza, że ​​najprawdopodobniej będzie musiał się ukryć na krótką chwilę. Zostało już potwierdzone, że Benedict Cumberbatch wystąpi u boku Hollanda w roli Doktora Strange, ale inne szczegóły historii nie zostały ujawnione. Potwierdzono również, że pojawi się Electro Jamiego Foxxa. Więcej informacji o książce Wakanda Files można znaleźć w wydawnictwie Quartoknows.

Tytuł oryginalny: Why Tony Stark Really Built the Iron Spider Suit In Avengers: Infinity War Revealed
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: