Wpis powstał dzięki współpracy z:

Drużyna samobójców zjednoczyła się w 2 wybuchowych okładkach magazynów New Empire

James Gunn i Empire Magazine połączyli siły, aby dać fanom DC nowe spojrzenie na powstawanie The Suicide Squad.

James Gunn i Empire Magazine połączyli siły, aby dać fanom DC nowe spojrzenie na proces powstawania The Suicide Squad.

Okładka magazynu Suicide Squad daje nam najlepszy wygląd jeszcze w zespole wyrzutków C-list. James Gunn wcześniej udostępnił długą, skwierczącą szpulę do długo oczekiwanego filmu podczas imprezy DC FanDome. Fani zostali potraktowani pierwszym prawdziwym spojrzeniem na film, który zawierał również mnóstwo materiałów zza kulis. Wygląda na to, że wszyscy świetnie się bawili współpracując z Gunnem i przenosząc kilka postaci z podziemnego komiksu na duży ekran.

Harley Quinn Margot Robbie, Flaga Ricka Joela Kinnamana, Kapitan Boomerang Jai Courtneya, Idris Elba’s Bloodsport, Peacemaker Johna Ceny, The Thinker Petera Capaldiego, Flula Borg’s Javelin, Daniela Melchior’s Ratcatcher 2, Michael Rooker’s Savant, Polka-Dot Man Davida Dastmalchiana, Mayling Ng’s Mongal, Nathan Fillion’s TDK, Pete Davidson’s Blacknguard, Sean’s Gunnguard King Shark Steve’a Agee’a pojawią się na okładce nadchodzącego magazynu Empire. Ponadto okładka tylko dla subskrybentów zawiera bardziej wesoły obraz z Jamesem Gunnem siedzącym z załogą. Przy tak ogromnej obsadzie ciekawie będzie zobaczyć, gdzie Gunn zdecydował się pójść z nimi wszystkimi.

James Gunn opublikował okładki Empire w mediach społecznościowych, a jeden z fanów DC skomentował, że mają postacie na zdjęciu na okładkach będą martwe do końca filmu. Gunn odpowiedział: Tylko połowa? Uh … co prowadzi ludzi do przekonania, że ​​w The Suicide Squad będzie dużo śmierci. Krążyły o tym pogłoski od miesięcy, a tylko garstka postaci wyszła z samego początku filmu, chociaż Gunn oczywiście nie potwierdził tego w tej chwili.

Na razie James Gunn jest zajęty praca nad postprodukcją The Suicide Squad z domu. Reżyser miał szczęście, że skończył główne zdjęcia tuż przed wystąpieniem kryzysu zdrowia publicznego, chociaż nie jest jasne, czy będzie musiał ponownie złożyć obsadę, aby powtórzyć zdjęcia w pewnym momencie. Mając w drodze nowe zdjęcia i okładki magazynów, trzeba się zastanawiać, czy oficjalny zwiastun zadebiutuje przed końcem roku. Gunn tego nie potwierdził, ale w tym roku może to być miły prezent świąteczny dla fanów DC.

W chwili pisania tego artykułu The Suicide Squad jest na dobrej drodze do wydania 6 sierpnia 2021 roku. Od chwili do czasu wszystko może się zmienić, ale na razie DC i Warner Bros. wydają się być pewni tej daty, zwłaszcza że postprodukcja trwa już od miesięcy. Oprócz The Suicide Squad, James Gunn i John Cena ponownie przygotowują się do serii Peacekeeper HBO Max, w której poznamy pochodzenie postaci. Gunn pisze i reżyseruje wszystkie odcinki i jest podekscytowany, że może nadać postaci nowy charakter, współpracując z Ceną. Możesz sprawdzić nowe okładki Empire Magazine powyżej i poniżej, dzięki kontu Jamesa Gunna na Twitterze.

Tytuł oryginalny: The Suicide Squad Unite in 2 Explosive New Empire Magazine Covers
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: