Wpis powstał dzięki współpracy z:

John Boyega Champions Finn’s Scrapped Storyline w anulowanym skrypcie Star Wars 9

John Boyega wolałby podejście reżysera Colina Trevorrow do Finna w jego niewykorzystanym scenariuszu Duel of Fates.

John Boyega wolałby podejście reżysera Colina Trevorrow do Finna w jego nieużywanym scenariuszu Duel of Fates.

Dla wielu fanów Gwiezdnych Wojen Jurassic World: Dominion w wersji reżysera Colina Trevorrow. tego, co stanie się Rise of Skywalker, śmierdzi straconą szansą. Cóż, najwyraźniej jest to bardzo opinia, którą podziela gwiazdor John Boyega, który teraz otworzył się na znacznie bardziej satysfakcjonującą historię dla swojej postaci, Finna.

Szczegóły z niewykorzystanego scenariusza Treverrowa dla dziewiątej gwiazdy Film wojenny, który nosiłby tytuł Pojedynek losów, wyciekł w styczniu wraz z cudownymi grafikami koncepcyjnymi i zapewnił Finnowi znacznie bardziej satysfakcjonującą narrację, w tym sekwencję, w której on i Rose Tico prowadzą rewolucję na Coruscant. Najwyraźniej jest to coś, co wolałby Boyega, z postacią prawie boczną w Rise of Skywalker, z Rose Kelly Marie Tran, która otrzymała niewiele więcej niż kamea.

Od czasu wydania Rise of Skywalker, John Boyega był dość głośny w swojej krytyce Disneya i tego, jak poradzili sobie z jego postacią. Powiedziałbym Disneyowi, aby nie wydobywać czarnych postaci, sprzedawać ich jako znacznie ważniejszych w serii niż oni, a następnie odsunąć ich na bok, powiedział aktor na początku tego roku. To nie jest dobre. Powiem to prosto. Na przykład wiedzieliście, co zrobić z Daisy Ridley, wiedzieliście, co zrobić z Adamem Driver. Wiedziałeś, co zrobić z tymi innymi ludźmi, ale jeśli chodzi o Kelly Marie Tran, jeśli chodzi o Johna Boyegę, wiesz, k — wszyscy.

Boyega był kilkakrotnie pytany, czy wróć do serii, w której aktor ostatnio odpowiedział grzecznym nie, dziękuję, zanim zauważył, że przeszedł do innych rzeczy. Niemniej jednak wydaje się, że jest jeden sposób na przywrócenie Boyegi na pokład, a wszystko to dzięki Mandalorianinowi.

Chociaż nie jest przeciwny powrotowi w animowanej formie, Boyega powtarza, że ​​skończył z gwiazdą akcji na żywo Wszechświat Wars. Aktor najwyraźniej nie ma zamiaru porzucać gatunku science fiction i ma w przygotowaniu kilka intrygujących projektów, w tym tajemnicę komediową They Cloned Tyrone i dramat science fiction The Test. Przychodzi do nas z Yahoo.

Tytuł oryginalny: John Boyega Champions Finn’s Scrapped Storyline in Canceled Star Wars 9 Script
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: