Wpis powstał dzięki współpracy z:

Oryginalne trio Jurassic Park ponownie łączy się w New Jurassic World 3 Ustaw zdjęcie jako wznowienie filmowania

Sam Neill, Laura Dern i Jeff Goldblum ponownie spotkali się na planie filmu Jurassic World: Dominion.

Sam Neill, Laura Dern i Jeff Goldblum ponownie spotkali się na planie Jurassic World: Dominion.

Oryginalne trio Jurassic Park wraca do akcji, tak jak Jurassic World 3 oficjalnie wznowiono produkcję. Niedawno przebojowa kontynuacja musiała zostać ponownie zamknięta na kilka tygodni z powodu obaw o zdrowie i bezpieczeństwo. Ale reżyser Colin Trevorrow i obsada zostali zwolnieni do pełnienia obowiązków, a filmowiec udostępnił nowe zdjęcie z planu, na którym Sam Neill, Laura Dern i Jeff Goldblum spotkali się ponownie, aby uczcić tę okazję.

Colin Trevorrow na Twitterze czarno-białe zdjęcie Sama Neilla (Alan Grant), Laury Dern (Ellie Sattler) i Jeffa Goldbluma (Ian Malcolm) w Pinewood Studios. Trevorrow po prostu podpisał zdjęcie napisem Back. Raczej odpowiednio kręcą na scenie Richarda Attenborough. Nieżyjący już aktor wcielił się w postać Johna Hammonda, człowieka, który wpadł na pomysł przywrócenia do życia dinozaurów w oryginalnym Parku Jurajskim. Neill przesłał dalej zdjęcie wraz z następującą wiadomością.

Jurassic World: Dominion ponownie połączy postacie Alana Granta, Ellie Sattler i Iana Malcolma, po raz pierwszy od przeboju Stevena Spielberga z 1993 roku. Chociaż wszyscy powracali w różnych momentach na przestrzeni lat, a Jeff Goldblum pojawił się na krótko w Fallen Kingdom 2018, trio nie udostępniło ekranu od prawie trzech dekad. Chris Pratt, który powraca jako Owen Grady, porównał sequel Avengers: Endgame przed rozpoczęciem zdjęć, mówiąc, że wszyscy w nim są. Więc możemy być również przygotowani na kilka scen niespodzianek. Ale Colin Trevorrow zapewnił, że Alan, Ellie i Ian odegrają w filmie pokaźne role.

Szczegóły fabuły pozostają obecnie w dużej mierze utajnione. Kontynuacja będzie kontynuowana w następstwie Upadłego Królestwa, w którym Isla Nublar zniknęła z mapy w wyniku śmiertelnej erupcji wulkanu. To, co uratowano dinozaurom, teraz biegnie swobodnie po kontynencie wraz z ludźmi. Będzie to miało poważne konsekwencje. Posmakowaliśmy tego w krótkiej bitwie na żywo w Big Rock. Jednak Colin Trevorrow powiedział również, że film nie będzie kręcił się wokół dinozaurów atakujących miasta, nawet jeśli scena po napisach końcowych w Upadłym Królestwie sprawiała, że ​​wydawało się, że tak jest.

Daniella Pineda, Scott Haze, Campbell Scott, Justice Smith, Omar Sy, DeWanda Wise, Dichen Lachman, BD Wong i Mamoudou Athie uzupełniają obsadę. Do tej pory franczyza Jurassic Park zarobiła ponad 5 miliardów dolarów w globalnych kasach. Pierwotnie planowano wydanie Jurassic World: Dominion w przyszłym roku. Jednak po wydaniu Teneta kino znalazło się na niepewnym gruncie, Universal Pictures postanowiło ostatnio opóźnić film o cały rok. Pojawi się teraz w kinach 10 czerwca 2022 r. Na pewno będziemy Was informować o dalszych szczegółach. Koniecznie sprawdźcie nowe zdjęcie z Twittera Colina Trevorrow.

Tytuł oryginalny: Original Jurassic Park Trio Reunites in New Jurassic World 3 Set Photo as Filming Resumes
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: