Wpis powstał dzięki współpracy z:

Disney ponownie otworzy California Adventure w przyszłym miesiącu jednym wielkim haczykiem

California Adventure i Disneyland zostały zamknięte od połowy marca, a Downtown Disney jest otwarte od lipca.

California Adventure i Disneyland zostały zamknięte od połowy marca, chociaż Downtown Disney jest otwarte od lipca.

Disney ogłosił, że ponownie otworzy California Adventure począwszy od przyszłego miesiąca. Jest jednak dość duży haczyk. Przejażdżki pozostaną zamknięte, a goście będą mieli dostęp tylko do sklepów i restauracji przy Buena Vista Street. Wiadomość pojawiła się po tym, jak gubernator Kalifornii Gavin Newsom ogłosił swoje przepisy dotyczące otwierania parków rozrywki w stanie. Disney i inne parki nie są zadowolone z jego nowego zestawu wytycznych, które, jak twierdzą, uniemożliwiają ponowne otwarcie.

Disney mówi, że tylko sklepy i restauracje wzdłuż Buena Vista Street będą dostępne z Downtown Disney District w tym czasie, ponieważ Disney California Adventure Park jest obecnie zamknięty. Obszar Downtown Disney jest otwarty dla publiczności od lipca i nadal jest popularnym miejscem odwiedzania przez fanów Disneya. Dzielnica jest często wypełniona po brzegi, co rozgniewało gości, którym nie wpuszczano. Nowy otwarty obszar parku powinien pozwolić na przyjęcie większej liczby gości, chociaż będzie otwarty tylko do 25%. Zaczyna wyglądać, jakby Disneyland i inne parki w Kalifornii groziły Gavinowi Newsome pozwem. Erin Guerrero, dyrektor wykonawczy Stowarzyszenia Atrakcji i Parków Kalifornii, mówi: Myślę, że w tej chwili wszystkie opcje są otwarte. Naszym celem numer jeden jest odpowiedzialne ponowne otwarcie. Raffi Kaprelyan, wiceprezes regionalny Cedar Fair, który prowadzi Knott’s Berry Farm, twierdzi, że stanowe służby zdrowia przyszły tylko na przedstawienie. Stan Kalifornia wprowadził system poziomów, a hrabstwo LA jest na najwyższym poziomie, podczas gdy Orange County jest na drugim poziomie, czyli tam, gdzie znajdują się Disneyland i California Adventure.

Według Gavin Newsom i stanu Kalifornia, Orange County musiałoby zejść do poziomu 4, aby Disneyland i California Adventure zostały ponownie otwarte. Nie można powiedzieć, kiedy to się stanie, ale na pewno nie nastąpi to przez dłuższy czas. Wiadomość pojawia się, gdy kryzys zdrowia publicznego szaleje w całym kraju i na świecie, a kilka stanów odnotowuje poważne skoki. Niektóre kraje europejskie wracają do blokady, której wielu obawia się przed przyszłością Stanów Zjednoczonych.

Prezydent Disneyland Resort Ken Potrock mówi: Nie mamy dyskusji zorientowanej na rozwiązania … Jesteśmy uzyskiwanie: Oto zasady i musisz z tym żyć. Disney twierdził, że od lipca są gotowi do bezpiecznego otwarcia swoich drzwi dla publiczności. Walt Disney World na Florydzie jest otwarty od lipca i najwyraźniej dobrze sobie radzi z egzekwowaniem nowych protokołów dotyczących zdrowia i bezpieczeństwa gości. Gavin Newsom wysłał zespół na Florydę, aby sprawdzić, jak radzi sobie park rozrywki, ale wygląda na to, że nie zależało mu od tego, jak chciałby otworzyć Kalifornię w tym czasie. Wiadomości o California Adventure po raz pierwszy pojawiły się na oficjalnym blogu Disney Parks.

Tytuł oryginalny: Disney Will Reopen California Adventure Next Month with One Big Catch
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: