Wpis powstał dzięki współpracy z:

Nie ma czasu na śmierć. Podobno omija się teatry, gdy streamery angażują się w wojnę licytacyjną Jamesa Bonda

Według nowego raportu kilka serwisów streamingowych oferuje MGM duże sumy gotówki za prawa do No Time to Die.

Nowy raport twierdzi, że kilka serwisów streamingowych oferuje MGM duże sumy gotówki za prawa do No Time to Die.

Kolejnym wielkim hitem może być pominięcie kin w Stany Zjednoczone opowiadają się za debiutem strumieniowym. No Time to Die, najnowsza pozycja z serii Jamesa Bonda, miała trafić do kin w tym roku. Najpierw w kwietniu, a potem w listopadzie, zanim MGM opóźniło premierę do 2021 roku. Teraz, gdy pojawia się niepewność w kasie, mówi się, że kilka głównych serwisów streamingowych toczy wojnę licytacyjną o prawa do długo oczekiwanego finału Daniela Craig’s run jako 007.

Zanim zaczniemy nurkować, musimy ostrzec, że na razie należy to traktować jedynie jako plotkę, dopóki nie zostanie dostarczone dalsze potwierdzenie. To powiedziawszy, nowy raport twierdzi, że Netflix i Apple TV + są w mieszance, aby zabezpieczyć prawa do przesyłania strumieniowego do No Time to Die. Nie podano żadnej liczby, ale mówi się, że oferują potworne sumy pieniędzy. Ponadto MGM jest pod presją rozważenia możliwości transmisji strumieniowej, ponieważ kina stoją w obliczu niepewnej przyszłości w Stanach Zjednoczonych, a rok 2021 nie daje żadnej gwarancji, że sytuacja poprawi się na tyle, aby uzasadnić dużą premierę. Warner Bros. nawet niedawno wskazał, że nie są zadowoleni z wyniku finansowego firmy Tenet.

Netflix i Apple mają głębokie kieszenie, ale pytanie brzmi, czy są one wystarczająco głębokie, aby MGM rozważyła rezygnację z dolarów kasowych za Nie ma czasu na śmierć? Możliwe, że to byłaby umowa krajowa. Mając to na uwadze, zróbmy szybką matematykę. Skyfall to jak dotąd najbardziej udany film o Jamesie Bondzie. Zarobił 1,1 miliarda dolarów w globalnych kasach, z czego 304 miliony dolarów zostało zarobione w kraju. Studio zabiera do domu tylko około połowę tych pieniędzy, nie wspominając o tym, co wydało na marketing. Tak więc, gdyby MGM mógł nadal wypuszczać film w kinach za granicą i zabrać do domu około 200 milionów dolarów z serwisu streamingowego, to może wystarczyć, aby transakcja była tego warta.

Co wiemy na pewno jest to, że w kasie jest teraz prawie wszystko na podtrzymaniu życia. Większość głównych filmów opuściła rok 2020 w nadziei, że 2021 zapewni zielone pastwiska. To sprawiło, że kina mają niewiele możliwości zdobycia mięsa na siedzeniach. AMC ostrzegła, że ​​grozi im poważne bankructwo. Tymczasem Cineworld, który prowadzi Regal w USA, ponownie zamknął wszystkie swoje kina na czas nieokreślony. Nie wygląda to dobrze. Jednocześnie Disney zreorganizował całą swoją działalność medialną, aby nadać priorytet strumieniowi strumieniowemu, w szczególności Disney +.

Cary Joji Fukunaga reżyseruje No Time to Die. Rami Malek zagra głównego złoczyńcę, a obsadę uzupełniają Lashana Lynch, Ana de Armas, Lea Seydoux, Ralph Fiennes, Jeffrey Wright, Ben Whisaw i Naomie Harris. W tej chwili ma trafić do kin 2 kwietnia 2021 r. To, czy te kije, czy nie, może zależeć od tego, ile te usługi przesyłania strumieniowego są skłonne wydać na biznes Jamesa Bonda. Ta wiadomość dociera do nas za pośrednictwem Binged.com.

Tytuł oryginalny: No Time to Die Rumored to Skip Theaters as Streamers Engage in James Bond Bidding War
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: