Wpis powstał dzięki współpracy z:

Oryginalny srebrny surfer aktor, Doug Jones, „skoczyłby z powodu szansy” na powrót do MCU

Disney przejął wszystkie nieruchomości Fox Marvel w 2019 roku, a fani zastanawiali się nad możliwym filmem Silver Surfer.

Doug Jones skorzystałby z okazji, by zagrać w filmie Silver Surfer w Marvel Cinematic Universe. Jones grał wcześniej tę postać w Fantastycznej Czwórce: Narodziny Srebrnego Surfera z 2007 roku, która nie była hitem wśród krytyków ani fanów. Jednak fani Marvel Comics byli bardzo podekscytowani widokiem Norrina Radda na dużym ekranie i mieli nadzieję, że jego film spin-off wydarzy się w najbliższej przyszłości. J. Michael Straczynski został zatrudniony przez Fox w 2007 roku do napisania scenariusza spin-offu, ale nigdy nie doszło do skutku.

W 2018 roku Fox zdecydował się zaangażować Briana K. Film o surferach, choć później został pochłonięty przez przejęcie Foxa przez Disneya. Teraz Marvel Studios ma pod swoim parasolem wszystkie wcześniej posiadane nieruchomości Fox, w tym postacie Fantastycznej Czwórki i X-Men. W nowym wywiadzie Doug Jones został zapytany, czy wróci do roli Norrina Radda. Miał to do powiedzenia.

Doug Jones wcielił się w rolę Norrina Radda w sequelu Fantastycznej Czwórki, ale jego głos zapewnił Laurence Fishburne. Na razie nie jest jasne, co Marvel Studios planuje zrobić z nieruchomościami Foxa, które niedawno nabyli. Ogólnym celem jest ich włączenie, chociaż tylko szef Marvel Studios, Kevin Feige, wie, jak to się uda.

Pisarz Ant-Man, Adam McKay, powiedział, że film Silver Surfer znajduje się na szczycie jego listy. robić. To jest ten, który chcę zrobić. Zrobiłbym wszystko, żeby zrobić Silver Surfer, powiedział w 2018 roku. Wizualnie … Możesz zrobić to, co Wachowscy zrobili z Speed ​​Racerem, z Silver Surfer. Jednocześnie jest w tym wspaniała emocjonalna historia, w której facet musi podjąć decyzję o ocaleniu swojej planety. Wielu fanów komiksów zgadza się z McKayem i ma nadzieję, że Kevin Feige ma solidny plan przeniesienia Norrina Radda z powrotem na duży ekran.

Jeśli chodzi o włączenie postaci X-Men do MCU, wydaje się, że Marvel Studia mogłyby to robić w subtelny sposób. Książka Wakanda Files została wydana na początku tego tygodnia i zawiera mnóstwo informacji o MCU, w tym insynuację, że Quicksilver i Scarlet Witch mogły być mutantami przez cały ten czas. Z pewnością wygląda na to, że trwają pewne zmiany mające na celu wprowadzenie postaci Fantastycznej Czwórki i X-Menów do MCU. Wywiad z Dougiem Jonesem został pierwotnie przeprowadzony przez Comic Book.

Tytuł oryginalny: Original Silver Surfer Actor Doug Jones Would ‚Jump at the Chance’ to Return in the MCU
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: