Wpis powstał dzięki współpracy z:

Scarlett Johansson zrobi riff na Bride of Frankenstein dla Apple

Gwiazda Avengers: Endgame, Scarlett Johansson, wystąpi i wyprodukuje Bride dla A24 i Apple.

Avengers: Gwiazda Endgame, Scarlett Johansson, zagra i wyprodukuje Bride dla A24 i Apple.

Bride of Frankenstein powraca dzięki Scarlett Johansson. Gwiazda The Avengers: Endgame podpisała kontrakt, by zagrać główną rolę w Bride for Apple i A24. Johansson wyprodukuje również film, który jest nowym podejściem do klasycznej postaci. Co ciekawe, wydaje się, że nie jest to w ogóle związane z wersją, nad którą Universal pracował od kilku lat, pierwotnie jako część nieudanego Dark Universe.

Według nowego raportu Apple i A24 ponownie nawiązał współpracę dla Oblubienicy. Obaj wcześniej pracowali razem przy filmie Billy’ego Murraya i Rashidy Jonesa On the Rocks, który zadebiutuje w ten weekend. Scarlett Johansson będzie produkować obok Jonathana Lii. Sebastian Lelio (A Fantastic Woman, Gloria}) wyreżyseruje. Ujawniono również linię logiczną, która brzmi następująco.

Oblubienica Frankensteina pierwotnie trafiła na duży ekran w 1935 roku w klasycznym filmie o potworach w reżyserii Jamesa Whale’a. Była to kontynuacja Frankensteina z 1931 roku i do dziś cieszy się wielkim uznaniem. Universal od jakiegoś czasu próbował złamać kod przy remake’u, z Billem Condonem, a ostatnio Davidem Koepem, dołączonymi do direct. Angelina Jolie była uważana za główną rolę. Johansson miał to do powiedzenia w oświadczeniu.

W innym interesującym wątku, Lauren Schuker Blum i Rebecca Angelo piszą scenariusz. Blum i Angelo napisali także niedawno nowy film Wolfmana, w którym Ryan Gosling jest związany z gwiazdą. Ten film jest produkowany przez Blumhouse dla Universal i zbliża się do sukcesu The Invisible Man na początku tego roku. Z drugiej strony, Bride wydaje się być samodzielną rzeczą, niezależną od obecnych, nakierowanych przez twórców planów Universal, dotyczących klasycznej serii potworów. Tom Cruise’s 2017 The Mummy zarówno rozpoczął, jak i zakończył Dark Universe, który miał być kinowym wszechświatem Marvela filmów o potworach. To się nie udało.

Scarlett Johansson zagrała w zeszłorocznym Avengers: Endgame, który stał się najbardziej dochodowym filmem w historii. Aktorka ma również ponownie wcielić się w rolę Natashy Romanoff w Black Widow, która pierwotnie miała pojawić się w tym roku, ale od tego czasu została przesunięta do 2021 roku. Na pewno będziemy was informować o dalszych szczegółach dotyczących Bride dostępny. Ta wiadomość dociera do nas przez The Hollywood Reporter.

Tytuł oryginalny: Scarlett Johansson Will Put a Riff on Bride of Frankenstein for Apple
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: