Wpis powstał dzięki współpracy z:

Joe Manganiello powróci jako Deathstroke w powtórkach Ligi Sprawiedliwości Zacka Snydera

Zack Snyder prowadzi obecnie powtórki z długo oczekiwanej wersji Justice League, która przywraca część oryginalnej obsady.

Zack Snyder prowadzi obecnie powtórki z długo oczekiwanej wersji Justice League, która przywraca część oryginalnej obsady.

Joe Manganiello powraca jako Deathstroke Justice League Zacka Snydera. Aktor pojawił się wczoraj podczas Verizon 5G League of Legends: Wild Rift Invitational na Twitchu, mając fryzurę, która wygląda bardzo podobnie do tej, którą miał na Justice League 2017. Kiedy niedawno zapytano go o ewentualny powrót, Manganiello zagrał nieśmiało i powiedział, że gdybym był częścią [Ligi Sprawiedliwości Zacka Snydera], to nie byłoby moim miejscem, aby to ogłosić. To byłoby miejsce Zacka. Tak więc, niezależnie od tego, czy tak się dzieje, czy nie, jest to odpowiedź, która jest poniżej mojego poziomu NDA, czy jakkolwiek chcesz to nazwać.

Według źródeł zbliżonych do powtórzeń Ligi Sprawiedliwości, Joe Manganiello powraca jako Deathstroke. Wcześniej pojawił się na scenie po kredycie oryginalnego filmu z 2017 roku, a fani zastanawiali się, co będzie dalej. Aktorowi najwyraźniej podobała się ta rola i nie mógł się doczekać dalszej eksploracji, prawdopodobnie w wersji Batmana Bena Afflecka. Jednak po pojawieniu się Justice League koła spadły w Warner Bros.

Lex Luthor (Jesse Eisenberg) został pokazany obok Deathstroke Joe Manganiello podczas sceny post-kredytowej, ponieważ planowali stworzyć własną załoga, znana również jako Legion of Doom, aby pokonać Wonder Woman, Batman, Aquaman, Cyborg, Superman i The Flash. Potwierdzono, że Manganiello miał odgrywać większą rolę w Lidze Sprawiedliwości, chociaż wszystko się zmieniło, gdy Joss Whedon wszedł na pokład, aby nadzorować oryginalne powtórki. Jeśli chodzi o nowe szczegóły, które to przyniesie, to nie zostało jeszcze ujawnione.

Jak dotąd uważa się, że wszyscy oprócz Jasona Momoa i Henry’ego Cavilla wrócili na powtórne sesje Ligi Sprawiedliwości pod kierunkiem Zack Snyder. Reżyserowi udało się nawet przekonać Jareda Leto, aby wcielił się w jego szaloną wersję Jokera, który nie dostał sprawiedliwego zdjęcia podczas kręcenia Legionu samobójców w 2016 roku. Jak dotąd, reakcje na jego powrót do Justice League były mieszane, ale Snyder ma dużo czasu do nadrobienia, ponieważ zostanie on podzielony na 4-godzinną miniserię dla HBO Max.

To Uważa się również, że Warner Bros. wyrzucił Zacka Snydera dodatkowe 70 milionów dolarów, aby przeprowadzić powtórne sesje w Lidze Sprawiedliwości, co jest dużą ilością gotówki na film, który został już nakręcony i zapełniony kasą. Niezależnie od tego, studio wie, jak duże będzie to wydarzenie i jak wiele dodatkowej uwagi przyniesie HBO Max w tym procesie. Fani Zacka Snydera są głównym powodem, dla którego to się w ogóle dzieje, a reżyser wraz ze studiem doskonale o tym wiedzą, więc będzie bardzo interesujące zobaczyć, jak to wszystko się ułoży, gdy wszystko zostanie powiedziane i zrobione. The Wrap był pierwszym, który poinformował o ponownym pojawieniu się Deathstroke’a przez Joe Manganiello w Justice League Zacka Snydera.

Tytuł oryginalny: Joe Manganiello Will Return as Deathstroke for Zack Snyder’s Justice League Reshoots
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: