Wpis powstał dzięki współpracy z:

Nie czas na śmierć nie przejdzie od razu do transmisji, James Bond powróci w kinach

MGM potwierdza, że ​​No Time To Die na pewno pojawi się w kinach na ferie wiosenne 2021 roku.

MGM potwierdza, że ​​No Time To Die na pewno pojawi się w kinach na ferie wiosenne 2021 roku.

Niedawno w Internecie krążyła plotka, że ​​ostatni film Daniela Craiga o Jamesie Bondzie , No Time to Die, jest kupowane do streamerów przez MGM. Teraz mówi się, że MGM nadal planuje wypuszczenie filmu w kinach. Rzecznik MGM powiedział w sobotę, że film nie jest na sprzedaż.

Brzmi całkiem nieźle. Tyle że nic nie jest wycinane i suszone na temat premier filmowych w obecnej dobie społecznego dystansu. Po wielokrotnym opóźnianiu przez cały 2020 rok No Time to Die w końcu postawił sobie za cel wydanie w 2021 roku. Ale nawet ta data jest niepewna. Jeśli do tego czasu środki dystansowania społecznego nie złagodzą, a widzowie teatralni nadal będą trzymać się z dala od kin, studio będzie zmuszone po raz kolejny odłożyć film.

Dzieje się tak z powodu niepewności otaczającej kina ponownie otwierające się, że fani Bonda byli naprawdę szczęśliwi słysząc, że ostatni film Craiga może zostać wydany w transmisji strumieniowej, więc mogli w końcu obejrzeć go po ponad rocznych promocjach. Ze swojej strony Craig obiecał, że film No Time to Die zostanie wydany we właściwym czasie.

W No Time to Die James Bond wiedzie spokojne życie ze swoją ukochaną Madeleine Swann. Dopóki nie pojawi się niejasne niebezpieczeństwo z jej przeszłości, w postaci Safina, przeciwnika Bonda i Swanna oraz przywódcy terrorystów szukającego zemsty. Reżyser filmu opisał Safina jako bardziej niebezpiecznego niż ktokolwiek [Bond] kiedykolwiek spotkał i stwierdził, że Safin jest hiperinteligentnym i godnym przeciwnikiem.

Fani mają nadzieję, że film okaże się odpowiednim pożegnaniem dla Craiga , którego wielu czuje się uratowanych od kulturowej nieistotności Jamesa Bonda w 2006 roku dzięki Casino Royale, kiedy na nowo wyobraził sobie Bonda jako szorstkiego, rozsądnego tajnego agenta, który spędzał więcej czasu na brudzeniu rąk łapiąc przestępców niż pijąc martini i pościel kobiety.

Pytanie, streamować czy nie? to taki, o który pyta obecnie każde większe studio hollywoodzkie w związku z zaległościami w filmach, które muszą zostać wydane. Disney już ugiął się, jeśli chodzi o wydanie najnowszego remake’u Mulan na żywo na Disney +, co wielu analityków branżowych uważało za efekt domina w innych studiach, również podążających za ich filmami. Tylko czas pokaże, czy rzeczywiście tak się stanie.

W No Time to Die, w reżyserii i współautorem Cary Fukunagi, występują Daniel Craig, Ralph Fiennes, Naomie Harris, Rory Kinnear, Léa Seydoux, Ben Whishaw , Jeffrey Wright, Ana de Armas, Dali Benssalah, David Dencik, Lashana Lynch, Billy Magnussen i Rami Malek. Ta wiadomość pojawiła się po raz pierwszy w Entertainment Weekly.

Tytuł oryginalny: No Time to Die Won’t Go Straight to Streaming, James Bond Will Return in Theaters
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: