Wpis powstał dzięki współpracy z:

Stranger Things Gwiazda Dacre Montgomery dokucza Wolverine’owi z usuniętymi już grafikami fanów X-Men

Mówi się, że nazwisko Dacre Montgomery ma dołączyć do Marvel Cinematic Universe jako kolejny duży ekran Wolverine.

Podobno nazwisko Dacre Montgomery bierze udział w konkursie, by dołączyć do Marvel Cinematic Universe jako kolejny duży ekran Wolverine.

Gwiazda Stranger Things, Dacre Montgomery, opublikowała kilka grafik fanów siebie jako Wolverine w mediach społecznościowych, tylko po to, aby wkrótce go usunąć. Krążą pogłoski, że nazwisko aktora od kilku lat bierze udział w Marvel Cinematic Universe jako kolejny duży ekran Wolverine. Disney nabył prawa do nieruchomości Marvela Foxa w 2019 roku, a fani zastanawiali się, w jaki sposób Marvel Studios zamierza zintegrować ich nowy zestaw postaci z MCU.

BossLogic udostępnił grafikę przedstawiającą możliwości Dacre Montgomery wyglądają jak Wolverine MCU w 2018 roku, o czym wielu fanów pomyślało. Intensywny występ aktora w Stranger Things przekonał wielu ludzi, że może być odpowiednim człowiekiem do tego zadania, co jest sporym osiągnięciem, biorąc pod uwagę, że niektórzy fani wciąż oczekują powrotu Hugh Jackmana. Cokolwiek by to nie było, Montgomery podzielił się w weekend dziełem BossLogic, przedstawiającym go jako Wolverine’a w swojej historii na Instagramie i szybko ją usunął.

Oczywiście fani MCU zastanawiają się, czy Dacre Montgomery nie drażnił się z czymś wielkim, kiedy to udostępnił obraz Wolverine. W chwili pisania tego 25-letniego aktora nie skomentował posta ani tego, dlaczego go udostępnił. Marvel Studios słynie z tego, że aktorzy i aktorki usuwają posty w mediach społecznościowych, które mogą potencjalnie zepsuć ważne ogłoszenie. Niedawno Jaime Foxx potwierdził, że powraca jako Electro w Spider-Man 3, tylko po to, aby usunąć go niecałe 24 godziny później.

Jest całkowicie możliwe, że Dacre Montgomery udostępnił obraz swoim 6,5 milionom obserwujących na perkusji trochę szumu i rozgłosu. Niezależnie od przypadku, aktor Stranger Things sprawił, że wiele osób mówiło o tym, że ponownie wcielił się w rolę Wolverine’a. Hugh Jackman wielokrotnie potwierdzał przez lata, że ​​jest skończony z tą rolą. Ktoś inny go podniesie i pobiegnie z nim. To zbyt dobra postać, żeby tego nie robić, powiedział niedawno. Kontynuował: To trochę tak, jakbyś wracał do domu, a twój przyjaciel dzwoni do ciebie i mówi: „O, stary, właśnie pojawił się nowy DJ i muzyka jest niesamowita, wrócisz?”. A ty mówisz: „Brzmi dobrze, ale… nie”. Jeśli chodzi o kogoś innego.

Jeśli chodzi o to, czy Dacre Montgomery jest kolejnym Wolverine’em MCU w nowym filmie X-Men, nie zostało to jeszcze potwierdzone. Nie jest również jasne, czy aktor powróci do Stranger Things w sezonie 4. Montgomery również niedawno udostępnił swoje zdjęcie na planie przebojowego programu Netflix, chociaż nie jesteśmy pewni, czy był to powrót do przeszłości, czy z 4. sezonu. teraz będziemy musieli tylko poczekać i zobaczyć, co przyniesie przyszłość. Możesz zobaczyć zrzut ekranu z usuniętej historii na Instagramie powyżej, dzięki kontu Marvel and DC 85 na Instagramie.

Tytuł oryginalny: Stranger Things Star Dacre Montgomery Teases Wolverine Role with Now Deleted X-Men Fan Art
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: