Wpis powstał dzięki współpracy z:

Liam Neeson’s Honest Thief wygrywa drugi weekend box office z 2,3 miliona dolarów

Liam Neeson's Honest Thief zarobił ponad 10,7 miliona dolarów na całym świecie od czasu pokazu w kinach w zeszłym tygodniu.

Uczciwy złodziej Liama ​​Neesona wygrał swój drugi weekend z rzędu w krajowych kasach. Ten thriller akcji przyniósł 2,3 miliona dolarów w kolejny spokojny weekend. Kina w Nowym Jorku i Los Angeles w większości pozostają zamknięte, choć wydaje się, że niektóre mogą zostać otwarte w nadchodzących tygodniach. Mając to na uwadze, Stany Zjednoczone odnotowują rekordowe skoki, które mogą oznaczać kłopoty przez resztę roku.

Do tej pory firma Honest Thief zarobiła na całym świecie 10,7 miliona dolarów, z 7,4 miliona dolarów przybywało z kin w Ameryce Północnej. Film spadł o 44% w porównaniu z weekendem otwarcia, ale to wystarczyło, aby ponownie zapewnić sobie pierwsze miejsce. Open Road opublikowało film w tym momencie, ponieważ myśleli, że wygeneruje pozytywne opinie, niezbędne do pomyślnego napędzania filmu przez wiele tygodni. Kilka tygodni wstecz pod numerem 1 potwierdza to przekonanie. Studio uważa, że ​​ludzie są nadal bardzo zainteresowani oglądaniem filmów w teatrze z publicznością.

Wojna z dziadkiem zajęła drugie miejsce w kasie w ten weekend po zebraniu 1,9 miliona dolarów. Na całym świecie komedia z udziałem Roberta de Niro przyniosła nieco ponad 12,4 miliona dolarów, z czego 8,3 miliona pochodziło z kin. Na trzecim miejscu jest Tenet Christophera Nolana, który wciąż utrzymuje się na poziomie 1,3 miliona dolarów. Jak dotąd film był w stanie przynieść 334 miliony dolarów, z czego tylko 50,6 miliona dolarów pochodzi z kin w Ameryce Północnej.

The Empty Man zajął czwarte miejsce w swoim debiutanckim weekendzie kasowym, zarabiając 1,2 miliona dolarów . Film oparty na powieści graficznej Vanesy R. Del Rey o tym samym tytule zbiera generalnie pozytywne recenzje. The Nightmare Before Christmas był w stanie zamknąć pierwszą piątkę dzięki 577 000 $. Disney ma w kinach wiele filmów, w tym Hocus Pocus i Monsters Inc., które zajęły w ten weekend szóste i siódme miejsce z odpowiednio 530 000 $ i 494 000 $.

After We Collided zajęło ósme miejsce w kasie po zarobieniu 420 000 dolarów. Film pojawił się właśnie w Ameryce Północnej, ale od początku września można go oglądać za granicą, gdzie udało mu się zarobić 46 milionów dolarów. W ten weekend na dziewiątym miejscu pojawiły się Two Hearts. Dramat romantyczny przyniósł w ten weekend dodatkowe 320 000 $, co daje łączną sumę 779 000 $. Wreszcie, Fox’s The New Mutants zajął dziesiąte miejsce po zebraniu 286 000 $. Jak dotąd film Marvela był w stanie przynieść 43,9 miliona dolarów na całym świecie. Możesz obejrzeć resztę filmów z tego weekendu poniżej, dzięki The Numbers.

Tytuł oryginalny: Liam Neeson’s Honest Thief Wins 2nd Box Office Weekend with $2.3M
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: