Wpis powstał dzięki współpracy z:

Creed 3 ma Michaela B. Jordana w rozmowach z reżyserem i gwiazdą

Creed 3 jest w fazie rozwoju i wygląda na to, że Michael B. Jordan może w końcu zadebiutować jako reżyser trzecią odsłoną.

Michael B. Jordan rozmawia o wyreżyserowaniu Creed III. Trzecia rata ma odliczyć sukces dwóch pierwszych rat, które przyniosły odpowiednio 173 mln USD i 214 mln USD. Jordan wielokrotnie potwierdzał, że wróci do trzeciego filmu, chociaż harmonogram nie został jeszcze ujawniony. W lutym tego roku ogłoszono, że Zach Baylin został zaangażowany w napisanie scenariusza. Ryan Coogler wyreżyserował Creed z 2015 roku, podczas gdy Steven Caple Jr. przejął Creed 2. Teraz wygląda na to, że Michael B. Jordan mógłby w końcu zadebiutować jako reżyser w Creed 3. Wiadomości pochodzą z nowego raportu o MGM i ich przyszłych planach , zwłaszcza gdy odnoszą się do długo oczekiwanego filmu o Jamesie Bondzie No Time to Die. Raport stwierdza również, że studio pracuje nad kontynuacją Creed, którą Michael B. Jordan rozważa wyreżyserować.

Michael B. Jordan wystąpił w dwóch poprzednich odsłonach Creed i faktycznie zaoferowano mu ujęcie przy reżyserowaniu Creed 3 w 2018 roku. Irwin Winkler, producent franczyzowy Longtime Rocky, mówił o ofercie w swojej książce Life in Movies: Stories From 50 Years in Hollywood. W książce czytamy: Obiecałem Michaelowi B. Jordanowi, że dostanie szansę wyreżyserowania Creed 3 … W zeszłym roku (2018) w rozmowie z naszą gwiazdą Creed, Michaelem B. Jordanem, zaoferowałem mu możliwość nie tylko zagrania w, ale także w reżyserii Creed 3. Tak więc istnieje już precedens, w którym Jordan przejął obowiązki dyrektora, ale czy to zrobi?

Michael B. Jordan powiedział w przeszłości, że przez całą swoją karierę aktorską uczył się, aby stać za kamerą. Uczyłem się odkąd skończyłem dwanaście lat, będąc na planie, mówi Jordan. Widząc, co robią wszyscy, wszystkie działy. Od rzeczy w garderobie po dźwięk. Zawsze dbałem o to, czego wszyscy potrzebowali. To trochę jak idealna perspektywa, aby móc pomóc w prowadzeniu zestawu. Po prostu uwielbiam współpracować. I dać ludziom możliwość robienia tego, co potrafią najlepiej. Wygląda na to, że aktor jest gotowy na zmianę w tym momencie.

Omawiając swoją pasję do reżyserii, Michael B. Jordan powiedział: Zawsze chciałem szacunku od moich rówieśników … być kimś, kto będzie szanowany na zawsze, kto ma niesamowity dorobek, który wpłynął na te dzieci i ludzi. Dodał, że chce, aby jego sukces mierzony był przez tych, którym był w stanie pomóc po drodze. Chcę, aby moja wielkość była mierzona przez ludzi, których ubieram. Podobnie jak aktor X za dziesięć lat, ma karierę znacznie przekraczającą moją. I zapytaj go: „Kto wyjrzał?” I powie mi. Creed 3 może być szansą Jordana na osiągnięcie jego celów. Ostateczny termin był pierwszym, który ogłosił, że Michael B. Jordan prowadzi rozmowy na temat reżyserii Creed 3.

Tytuł oryginalny: Creed 3 Has Michael B. Jordan in Talks to Direct and Star
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: