Wpis powstał dzięki współpracy z:

James Gunn przysięga, że ​​Yondu pozostanie martwy w Guardians of the Galaxy Vol. 3

Michael Rooker grał w Yondu w dwóch pierwszych odsłonach serii Guardians of the Galaxy Marvel Studios.

Michael Rooker grał w Yondu w dwóch pierwszych odsłonach serii Guardians of the Galaxy firmy Marvel Studios.

James Gunn ujawnił, dlaczego Yondu pozostanie martwy w Guardians of the Galaxy Vol. 3. Aktor Michael Rooker grał tę postać w pierwszych dwóch odsłonach serii i niejednokrotnie powiedział, że chciałby wrócić. Wiesz co? Uwielbiałem tę postać … Nie wiem, jak mogliby to zrobić, ale oczywiście jest to możliwe, powiedział niedawno Rooker, zapytany o powrót jako Yondu. Fani Marvel Cinematic Universe zastanawiali się nad nadchodzącą trzecią odsłoną i tym, jak będzie ona współgrać z całą fabułą trylogii, zwłaszcza po Avengers: Endgame.

James Gunn odpowiedział na kilka pytań fanów w weekend, a Guardians of the Galaxy Vol. 3 był oczywistym tematem rozmowy. Śmierć Yondu w Guardians of the Galaxy Vol. 2 też się pojawiło. Nieważne, jakiego wyboru dokonasz, są źli fani. – Wciąż dostaję wiadomości z nienawiścią, że Yondu umiera – powiedział do jednego z fanów. Doprowadziło to do głębszej dyskusji na temat Yondu, w której Gunn stwierdził, że jego śmierć jest integralną częścią historii. Gunn miał to do powiedzenia, gdy jeden z fanów zasugerował, że Yondu może wrócić, o czym świadczą komiksy.

James Gunn zauważył również, że chociaż dostaje gniewne wiadomości o śmierci Yondu, przyjeżdża o wiele więcej ludzi do niego i mówiąc, jak głęboko wpłynęły na nich te śmierci. Marvel Cinematic Universe widział wiele śmierci w ciągu ostatnich kilku lat dzięki Infinity War i Avengers: Endgame. Bracia Russo, wraz ze scenarzystami Stephenem McFeely i Christopherem Markusem, utrzymywali, że zgony w tych filmach pozostaną trwałe.

Avengers: Endgame wprowadził także element podróży w czasie, co oznacza, że ​​prawie wszystko jest możliwe jeśli chodzi o przywracanie postaci. Na przykład Gamora została zabita w Infinity War, a teraz wróciła, choć z innej osi czasu. Jeśli chodzi o powrót Michaela Rookera jako Yondu, jest to bardzo możliwe, ale wygląda na to, że James Gunn zamierza zatrzymać go martwego w obecnej linii czasu.

Michael Rooker niedawno żartował, że powrócił jako Yondu do Guardians of the Galaxy Vol. 3. W uniwersum Marvela wszystko jest możliwe, wiesz, są podróże w czasie i tego typu rzeczy, powiedział. Więc tak, oczywiście, że to możliwe. Ale czy będzie ich stać na mnie? Nie wiem W Marvel nie mają dużo pieniędzy, wiesz, tam jest naprawdę ciężko! Podczas gdy Rooker wyraźnie żartował, Marvel Studios może w końcu zadzwonić do niego, aby zajął się niektórymi retrospekcjami. Na razie musimy tylko poczekać i zobaczyć, co postanowił James Gunn. Możesz sprawdzić aktualny status Yondu powyżej, dzięki kontu Jamesa Gunna na Twitterze.

Tytuł oryginalny: James Gunn Swears Yondu Will Stay Dead in Guardians of the Galaxy Vol. 3
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: