Wpis powstał dzięki współpracy z:

Eric Andre Show: Dlaczego ten ekskluzywny sezon jest „najlepszy z dotychczasowych”

Eric Andre uczynił nowe odkrycie podstawą The Eric Andre Show. To, co zaczęło się jako parodia lo-fi w obiegu sławnych talk-show, ewoluowało i ewoluowało przez cztery sezony. W sezonie 3 odświeżony wygląd Andre zawiera trwałą trwałą Katt Williams. W sezonie 4 Andre całkowicie sobie odpuścił: zaniedbał kąpiel i

Eric Andre stworzył na nowo koncepcję programu The Eric Andre Show. To, co zaczęło się jako parodia lo-fi w obiegu sławnych talk-show, ewoluowało i ewoluowało przez cztery sezony. W sezonie 3 odświeżony wygląd Andre zawiera trwałą trwałą Katt Williams. W sezonie 4 Andre całkowicie sobie odpuścił: zaniedbał kąpiel i zmienił zestaw w coś, co nazwał „okropnym, obrzydliwym i szarym, jak sowieckie więzienie”.

Po czterech latach bez anteny, The Eric Andre Show powraca do Adult Swim 26 października z kompletnym 180. Nowy zestaw jest jasny, kolorowy i szykowny. „Chciałem, żeby zestaw był inspirowany Liberace” – powiedział Andre Den of Geek przed premierą piątego sezonu. „Chciałem po prostu zrobić wszystko odwrotnie”.

Zmiany w programie są nie tylko kosmetyczne. Wieloletni pomocnik Andre, Hannibal Buress, opuszcza serial po pierwszym odcinku i zostaje zastąpiony przez klona. W końcu klon również kończy pracę.

Strukturalnie The Eric Andre Show w większości pozostaje taktowny. Może wyglądać bardziej uroczo, ale Andre wciąż otwiera każdy program odważnie przeliczając swój set. Żarty na ulicy są równie obrzydliwe i przypadkowe jak zawsze. Namówił nawet swojego dobrego przyjaciela, nominowanego do nagrody Grammy rapera / piosenkarza Lizzo, aby założył zielony garnitur dla Bird Up.

Te wybryki mają swoją cenę. Jak powiedział Jimmy’emu Kimmelowi w niedawnym wywiadzie, Andre wylądował w szpitalu z kontuzją po wyczynu, w którym John Cena rzuca go przez półkę z książkami, poszło nie tak. Andre odbił się z powrotem. Komik, który opanuje sztukę odkrywania na nowo, może mieć długą i pomyślną karierę, o ile nie zostanie rozerwany na kawałki przez supergwiazdę WWE.

Choć dzieje się to w samym środku koszmaru roku, kariera Andre rozwija się teraz. W czerwcu zadebiutował swój pierwszy w historii stand-up specjalny, który jest dostępny na Netflix. Jego długo dojrzewający pełnometrażowy żartobliwy film, Bad Trip, miał swoją premierę na odwołanym SXSW 2020, a wkrótce potem zostanie wydany w kinie. Plany te zmieniły się, gdy COVID-19 wstrząsnął branżą kinową, a Netflix podjął film i planuje go wydać w przyszłym roku, według Andre.

Przybliżając, rozmawialiśmy z Andre o powrocie The Eric Andre Show i tym, co ma w sklepie w 5. sezonie.

Zanim przejdziemy do piątego sezonu The Eric Andre Show, miałeś swój pierwszy specjalny występ w komedii stand-up w serwisie Netflix tego lata. Twój bliżej całkowicie zabity. Jak wpadłeś na mamę / telefon?

Wiele lat temu odbył się pokaz Knitting Factory na Brooklynie i zrobiłem to mojej mamie. Żartowałbym swoim przyjaciołom tym gównem z autotechnologią, tylko po to, by oszukać mózg. A potem pomyślałem: „Och, moja mama byłaby idealna, żeby to zrobić”. A ja jestem na wschodnim wybrzeżu. Zwykle, gdy robię występ w stylu stand-up w Los Angeles, ona jest w łóżku, ponieważ jest trzy godziny do przodu. Ale byłem w jej strefie czasowej. Jest na Florydzie. Więc zrobiłem kawał mojej mamie i zadziałało tak cholernie dobrze. A publiczność pieprzyła się z bananami. A potem znowu spróbowałem zrobić jej żart podczas innego programu. Próbowałem to odtworzyć, a ona już znała knebel. Więc ona mówi: „OK, znowu żartujesz mi”. Więc pomyślałem: „Jak mam to kontynuować?” Ponieważ po prostu działało tak dobrze. A potem zacząłem to robić z mamami ludzi na widowni.

Robiłem to w środku planu, ale wtedy dom się zawalił i nie mogłem się zregenerować. Nie mogłem później wrócić do mojego materiału. Więc naprawdę musiałem zacząć to robić na końcu. Jest po prostu świetny… i ma również ocenę G. Wszyscy odnoszą się do zagubienia mamy. Mama każdej osoby w którymś momencie lub w wielu momentach w życiu jest bardzo zdezorientowana, nie rozumie dobrze odniesienia do popkultury. Więc każdy może odnieść się do zagubienia mamy, automatycznej korekty i automatycznego wypełniania, i wszystkich tych rzeczy, które mieszają mózg mamy. To dobry zjazd z oceną G po kilku materiałach z oceną R.

Minęło dużo czasu, odkąd The Eric Andre Show był na antenie. W tym czasie zadebiutowało wiele naprawdę, naprawdę złych programów telewizyjnych. Czy Bird Up jest nadal najgorszym serialem w telewizji?

Mam taką nadzieję. Trzymam to trofeum wysoko. Trzymajcie więc kciuki, aby kontynuować. Może nie powinienem tego ujawniać. W tym sezonie mamy Lizzo w stroju Bird Up. Zrobiliśmy Lizzo.

Jak ją przekonałeś?

Przyjaźniliśmy się z nią, zanim stała się sławna, więc dobrze zaprzyjaźnia się z moim reżyserem. Więc bycie sławnym Lizzo jest dla nas szalone. Więc po prostu napisaliśmy do niej. A ja na to: „Lizzo, chodź, zrób show”, a ona na to: „Super”. To był prawdopodobnie najłatwiejszy casting. Była w tym naprawdę dobra. Może być w tym znacznie lepsza. Rozkwitła. Włożyła ten strój, przyniosła flet.

W zwiastunach jest całkiem oczywiste, że pojawiła się szalona nowa scenografia na sezon 5. Jakie były Twoje inspiracje związane z wyglądem i stylem nowego sezonu?

Więc w zasadzie zrobiłem wszystko, co było przeciwieństwem czwartego sezonu. Więc w poprzednim sezonie, w czwartym sezonie, schudłem. Zbladłem, wyrosłem z włosów. Nie czesałem ani nie myłem włosów. Nie nosiłem dezodorantu. Naprawdę śmierdziałem. Raz nie wyprałem garnituru, wyrosłem paznokciom. A plan był naprawdę zniszczony, obrzydliwy i szary, jak w sowieckim więzieniu.

W piątym sezonie chciałem, żeby wszystko było odwrotnie. To był szykowny i bogaty zestaw, chciałem żeby był inspirowany Liberace. Pozbyłem się wszystkich włosów na ciele, woskowałem włosy łonowe, ogoliłem włosy pod pachami, łysiłem głowę. Opalałbym się każdego dnia. Wybielałem zęby. Wypielęgnowałem, wypielęgnowałem palce i paznokcie. Każdego ranka spuszczałem tonę brutalnej wody kolońskiej. Przybrałem na wadzę. Chciałem tylko zrobić wszystko odwrotnie, sezon piąty od sezonu czwartego. Więc tak doszliśmy do wyglądu.

Wiem, że czasami aktorom może być trudno przybrać lub schudnąć. Jak ci było?

Nie jestem w tym zbyt dobry. Moje ciało nie chce. Nie byłem dobry w traceniu tego, nie byłem dobry w zdobywaniu. Daleko mi do Christiana Bale’a. Ma też zespół dietetyków, którzy kalkulują, jak to zrobić. Ale co wieczór jadłem kanapki z galaretką z masłem orzechowym i pizzę. To jest mój cel. I zrobiłem się całkiem spuchnięty. Prawdopodobnie przytyłem 20 funtów, ale było to niespójne. Nie mogłem tego załatwić. To jest cholernie trudne. Jesteś przygnębiony i poirytowany, zepsuty, załamujesz się. To spieprzone. To nie jest dobre dla twojego ciała. Nigdy więcej bym tego nie zrobił. Żadnych więcej modyfikacji ciała, nie sądzę. Życie jest za krótkie, by poddać to swoim organom.

Czy taka dodatkowa waga pomaga w rzucaniu ciałem podczas pierwszych scen?

Nie. Sapiesz i sapiesz, ciężko zawiązać buty. Podkreśla moje ciało. Nawet tak dużo nie zyskałem. Nie wyobrażam sobie, żeby Christian Bale przytył 60 funtów, ten facet wkrótce umrze. To naprawdę stresuje twoje ciało.

Jak wyglądało edytowanie i ostatnie poprawki w tym sezonie podczas pandemii?

To nie było idealne. Zaczęliśmy edytować, zanim doszło do COVID. Więc to było dobre. Mamy dobrą porcję. Weszliśmy w rytm sezonu przed wystąpieniem COVID, a potem skończyliśmy zdalnie z domu. Ale byliśmy już w rytmie, a to nie jest nasze pierwsze rodeo. To najlepszy sezon jak dotąd. Wiedzieliśmy, które fragmenty działają, a które nie. Nie był więc idealny, ale nie był nie do pokonania.

Czy myślisz, że gdy mężczyzna na ulicy będzie miał podwyższone poczucie wartości szoku, ponieważ jest on teraz emitowany?

Trudno przypomnieć sobie dawne czasy, ale nie wiem. Może byłby to dodatkowy bonus, gdyby stawka była podwyższona. Ale tak, został nakręcony przed kwarantanną.

Pamiętam, jak powiedziałeś nam w poprzednim wywiadzie, że miałeś kilka bliskich spotkań na planie Bad Trip z niektórymi żartami, szczególnie na scenie fryzjerskiej. Czy na planie piątego sezonu miałeś jakieś bliskie sytuacje lub ciekawe historie z sezonu 5?

Jest taki, w którym jestem reporterem i jestem w Newark w stanie New Jersey, pisząc na ulicy. Za mną jest omdlały biznesmen, kaskader, który wygląda, jakby skoczył z budynku i próbował popełnić samobójstwo. A potem zaczął wstawać, a ja idę do mojego zespołu zajmującego się kamerzystami. A ja na to: „Ten facet, jeśli nie zostanie kontuzjowany, nie mam historii”. Bum. I zacząłem kopać go w ziemię. Chłopaki wykrwawiają się z tyłu głowy, kopiąc go na ziemię. A ja na to: „Nie ruszaj się, skurwielu. Potrzebuję tej historii. ”Wszyscy ci ludzie wyszli z kawiarni, a ten jeden facet powiedział:„ Zamierzam cię kurwa zabić. ”A ja na to: nie dostaję awansu, którego potrzebuję, ten człowiek to mój wielki przełom w wiadomościach. ”A on na to:„ Mam zamiar cię kurwa zabić ”. , a potem musieliśmy wyciąć i odsłonić.

Jeśli chodzi o gości w serialu, zawsze myślę o Jamesie Van Der Beeku, który nazywa to doświadczenie „gorączkowym snem”. Czy w tym sezonie były jakieś interakcje z gośćmi poza kamerą, które zwróciły na ciebie uwagę?

Mój program jest o wiele bardziej ekscytujący przed kamerą niż poza kamerą. Och, najlepsze było to, że zapomniałem o tym, więc w serialu był Robin Givens. Jest aktorką, jest w pobliżu od kilku dekad. W pewnym momencie była żoną Mike’a Tysona. I ja ją rozpalam, więc zrzucamy karaluchy z sufitu i mamy robaki wychodzące z jedzenia. Przedstawienie jest jak nawiedzony dom. Więc ona wariuje, a jej publicysta lub jej agent, jak sądzę, jest cholernie wkurzony. Wtedy o tym nie wiedziałem. Jestem przed kamerami, przeprowadzając z nią wywiad. Mój drugi AD powiedział mi, że jej agent kręci się wkoło, nie wpuszczamy żadnego z ich agentów ani publicystów na scenę, kiedy kręcimy, ponieważ nie chcemy, aby przerywali wywiad.

Więc moje drugie i pierwsze AD prowadzą tę kobietę, jej wkurzony agent, kręcą nią w kółko. Mówi: „Zakończ teraz ten wywiad, jak dostanę się do studia?” Moje drugie AD brzmi: „Przejdź przez te drzwi, skręć w lewo, skręć w prawo”, a potem po prostu wysyłają ją w kółko. Wychodzi, „przeszedłem przez te drzwi.” Mówią: „W porządku, wyjdź na zewnątrz, tu jest skrót, przejdź przez drzwi dla słonia, idź tutaj.” I po prostu wysyłają ją do zamkniętych drzwi i wokół budynku, po prostu biegając wokół budynku, podczas gdy ja zrzucam larwy z nieba przed Robinem Givensem. Była taka wkurzona. Tak. Zdecydowanie otrzymaliśmy formularz wydania przed czasem.

Czy jesteście w punkcie, w którym goście w większości wiedzą lub przynajmniej mają pojęcie o tym, w co wkraczają? A może nadal zaskakujesz ludzi?

Celowo staramy się przyciągać gości, którzy nie mają pojęcia, czym jest mój program, kim jestem, czym jest Adult Swim. Od czasu do czasu to robimy, ale po prostu zapalamy im tyłki. Wiesz co mam na myśli? Myślę, że nawet jeśli znasz program, kiedy robactwo i zaraza eksplodują z biurka, nadal będziesz miał świetną reakcję. W ten sposób jest niezawodny. Ale tak, zdecydowanie staramy się nie wpadać w modniejszych, młodszych gości. Staramy się nie przekroczyć 40 lat. Dlatego mam określony limit wiekowy fanów. Nie zawsze, niektóre zespoły w średnim wieku, a nawet starsi fani, ale większość fanów to pokolenie Y, pokolenie Z,

Wraz z twoją specjalną stand-up, filmem Bad Trip, który ostatecznie ukazuje się w serwisie Netflix, a teraz nowym sezonem The Eric Andre Show, są to trzy bardzo różne media, nad którymi ostatnio pracowałeś. Czy istnieje obecnie medium, które wydaje Ci się najbardziej twórcze?

Dla mnie to nie jest medium, to jest idea. W programie The Eric Andre Show mam oczywiście pełną swobodę twórczą. Jestem z tym w strefie najbardziej. Myślę, że stójka jest najtrudniejsza. Film był niemałym wyczynem. Ale tak, wszystkie media.

Tytuł oryginalny: The Eric Andre Show: Why This Ritzy Season Is “The Best Yet”
Źródło: d-o-g

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: