Wpis powstał dzięki współpracy z:

Peacemaker & Bloodsport Lead the Charge in Latest Look at The Suicide Squad

Postacie Guardians of the Galaxy to w większości przyzwoici ludzie, ale nie jest to do końca prawdą w przypadku The Suicide Squad.

Postacie Strażników Galaktyki to w większości przyzwoici ludzie, ale nie jest to do końca prawdą w przypadku The Suicide Squad.

Nowe zdjęcia z The Suicide Squad zostały wydany. Ponadto reżyser James Gunn wyjaśnił różnicę między tymi postaciami DC w porównaniu z jego rodziną Marvel Guardians of the Galaxy. Gunn spędził trochę czasu w weekend, kontaktując się z fanami w mediach społecznościowych i prezentując okładki Empire Magazine, które zawierają kolorowe postacie z jego nadchodzącego filmu DC. Fani mają wiele pytań, ale reżyser nie jest jeszcze gotowy na to, by zbyt wiele z siebie wydać.

Nowe obrazy z filmu pokazują nieortodoksyjne i kolorowe kostiumy antybohaterów. Polka Dot Man Davida Dastmalchiana nie przypomina żadnej postaci, jaką kiedykolwiek widzieliśmy w komiksie. Peacemaker (John Cena), Bloodsport (Idris Elba) i Ratcatcher II (Daniela Melchior) są również przedstawione na pierwszym zdjęciu. Drugie zdjęcie przedstawia Harley Quinn (Margot Robbie), Savant (Michael Rooker), Joel Kinnaman’s Rick Flag, Captain Boomerang (Jai Courtney), Javelin (Flula Borg) i Mongal (Mayling Ng).

Kiedy patrząc na The Suicide Squad, trudno nie porównać go z serią Guardians of the Galaxy z Marvel Cinematic Universe, a James Gunn wie o tym aż za dobrze. Oba filmy składają się z drużyn z nietypowymi więziami i pewnym dziwacznym humorem dorzuconym do miksu. Istnieją jednak pewne główne różnice, które Gunn omawia poniżej.

Podczas weekendowej dyskusji o The Suicide Squad z fanami jedna osoba stwierdziła, że ​​połowa postaci na nowych okładkach magazynów będzie martwa do końca. filmu. James Gunn odpowiedział, mówiąc: Tylko połowa? Uh … co potwierdza opis przez reżysera gorących nastrojów w nadchodzącym filmie. Reżyser został również zapytany, w jaki sposób ten film jest powiązany z „Legionem samobójców” Davida Ayersa. To jest jego własna sprawa, ujawnia Gunn. Nie jest to sprzeczne z pierwszym filmem, nie sądzę. Może to w pewnym sensie … Nie wiem …

2016 Suicide Squad był sukcesem kasowym Warner Bros. Jednak nie był hitem wśród krytyków ani fanów, a ponieważ okazuje się, że to nie był film, który zamierzał zrobić David Ayer. W ciągu ostatnich kilku lat fani DC wzywali Warner Bros. do wydania oryginalnej wizji filmu Ayers, podobnie jak robią to w tej chwili w Justice League Zacka Snydera. James Gunn chwali film z 2016 roku, a konkretnie jego obsadę. Wyjaśnia.

James Gunn jest obecnie w trakcie postprodukcji dla The Suicide Squad. Po opublikowaniu wszystkich tych nowych obrazów nie można przestać się zastanawiać, czy zobaczymy zwiastun przed końcem roku. Do tej pory Gunn wypuścił latem skwierczący film, który pokazywał mnóstwo gotowego materiału filmowego, a także kilka scen zza kulis. Nowe zdjęcia z The Suicide Squad pochodzą z Empire Magazine.

Tytuł oryginalny: Peacemaker & Bloodsport Lead the Charge in Latest Look at The Suicide Squad
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: