Wpis powstał dzięki współpracy z:

Richard Pryor Biopic zostaje reżyserem twórcy Black-Ish, Kenii Barrisa

Kenya Barris została wybrana przez MGM do reżyserowania biografii o legendarnym komiku Richardzie Pryorze.

Film biograficzny Richarda Pryora jest w drodze. MGM zatrudniło Kenyę Barris, najlepiej znaną jako twórcę Black-Ish, do sterowania filmem. Barris napisze, wyreżyseruje i wyprodukuje film, który opowie historię legendarnego i wpływowego komika. Teraz pojawia się pytanie, kto obejmie główną rolę?

Według wielu raportów, projekt był przedmiotem wielkiej wojny przetargowej, w której MGM wygrała. Jennifer Lee Pryor, wdowa Richarda Pryora, jest na pokładzie, aby produkować razem z Kenyą Barris, Tarnished Angel i Tory Metzger. Adam Rosenberg jest na pokładzie producenta wykonawczego. Barris miał to do powiedzenia w oświadczeniu.

Richard Pryor jest jednym z najbardziej znanych komików w historii. Jego praca wpływała na komików przez wiele lat. Pryor, który zmarł w 2005 roku, był pierwszym laureatem corocznej nagrody Mark Twain Humor Prize. Podczas swojej kariery Pryor zagrał w dziesiątkach filmów, w tym Superman III, Silver Streak, See No Evil, Hear No Evil i Brewster’s Millions. Jennifer Lee Pryor miała to do powiedzenia.

Kenya Barris stworzyła hitową serię Black-Ish oraz spin-off Grown-Ish. Niektóre z jego poprzednich scenariuszy to „Wiedźmy” i „Coming 2 America” Eddiego Murphy’ego, który pojawi się z Amazona w grudniu. Michael De Luca, prezes MGM Film Group i Pamela Abdy, prezes MGM Film Group, mieli to do powiedzenia we wspólnym oświadczeniu.

Hollywood od dawna ogląda film biograficzny Richarda Pryora. W pewnym momencie zbierała się wersja filmu, w której prawdopodobnie główną rolę wcieliłby Mike Epps. Nie wiadomo jeszcze, kto startuje w grze Pryor w tej wersji. Nie jest również jasne, jak szybko MGM ma nadzieję na uruchomienie produkcji. Z pewnością będziemy Cię informować o udostępnieniu dalszych szczegółów. Ta wiadomość została wcześniej podana przez Variety.

Tytuł oryginalny: Richard Pryor Biopic Gets Black-Ish Creator Kenya Barris to Direct
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: