Wpis powstał dzięki współpracy z:

Jamie Foxx składa hołd siostrze DeOndrze Dixon po jej śmierci w wieku 36 lat

Zmarł ambasador Fundacji Global Down Syndrome DeOndra Dixon, a wielki brat Jamie Foxx czuł się zdruzgotany.

Ambasador Fundacji Global Down Syndrome DeOndra Dixon zmarł, a starszy brat Jamie Foxx czuł się zdruzgotany.

Jamie Foxx jest zdruzgotany po stracie swojej młodszej siostry, DeOndry Dixon, która zmarła w tym miesiącu w wieku 36 lat. Dixon, u której zdiagnozowano zespół Downa, ale nie pozwoliła, by wpłynął on na jej jakość życia, zmarła w poniedziałek 19 października. Przechodząc na Instagram, Foxx opublikował serię zdjęć Dixona. , w tym kilkoro rodzeństwa pozujących razem. Zdobywca Oscara opublikował również obszerną wiadomość w hołdzie dla swojej siostry, wyrażając, jak bolesna była ta tragiczna strata.

Dixon urodził się 6 września 1984 r. W Dallas w Teksasie, a później przeniósł się do Thousand Oaks w Kalifornii do zamieszkania z rodziną. Zaczęła uczestniczyć w Olimpiadach Specjalnych w szóstej klasie, zdobywając wiele medali i nagród w ciągu następnych dziewięciu lat. Jako artystka naturalna lubiła występować w szkolnych przedstawieniach i brać udział we wszystkich szkolnych tańcach. W 2011 roku została ambasadorką Fundacji Global Down Syndrome, a także otrzymała nagrodę Quincy Jones Exceptional Advocacy Award.

Wiele dzieci z zespołem Downa nigdy nie ma szansy zabłysnąć ani gonić za swoimi marzeniami, Dixon’s czyta profil na stronie fundacji. Każdy ma coś do zaoferowania i każdy ma marzenie. Proszę, pomóżcie mi i mojej rodzinie bronić tak wielu pięknych i genialnych dzieci z zespołem Downa, które zostały zaniedbane. Razem spełnimy marzenia.

Kiedy Foxx wykonywał muzykę na żywo, często zapraszał Dixona na scenę, aby tańczyła dla fanów. Umieścił ją także w teledysku do swojej piosenki Blame It i zabrał ją na Grammy na jeszcze więcej tańca. Jej historia została opowiedziana w hołdzie wideo przesłanym przez Global Down Syndrome Foundation, zawierającym zdjęcia, nagrania wideo i wywiady z Dixonem, Foxxem i innymi członkami ich rodziny.

Foxx mówił również o miłości miał dla swojej siostry w zeszłym roku podczas wywiadu z Extra. W DeOndrze wspaniałe jest to, że kiedy ludzie ją spotykają, tracą lęk, kiedy widzą ludzi ze specjalnymi potrzebami – wyjaśnił aktor. DeOndra przelatuje tuż obok nich … To świadectwo mamy. Mama poprosiła dzieci w szkole, aby tylko się nią opiekowały, ale traktowały ją normalnie. Prowadziła normalne życie, jest tak samo dobrze przystosowana, jak każda osoba, z którą można by się spotkać.

W wywiadzie dla People z 2011 roku Dixon podobnie wyraziła, jak bardzo troszczy się o swojego starszego brata. W tym czasie powiedziała publikacji, że jest szczęśliwa, że ​​może liczyć na starszego brata, zauważając, że codziennie kochała Foxx. W tym samym artykule Foxx podkreślił również, że miłość, którą otrzymujesz od osób ze specjalnymi potrzebami, jest niefiltrowana, dodając, że nic nie stoi na przeszkodzie, aby cię kochały i nic nie stoi na przeszkodzie, aby byli na ciebie źli.

W tym trudnym okresie składamy kondolencje rodzinie Foxx i Dixon. Wygląda na to, że wszyscy, którzy spotkali DeOndrę, mieli szczęście, że ją znali, a Foxx nigdy nie zapomni wpływu, jaki wywarła na jego życie. Nauczyłem się żyć, powiedział Foxx również Dateline w 2018 roku, dodając, że jego siostra sprowadza cię z powrotem do tego, czym jest życie. Niech spoczywa w pokoju. Ta wiadomość pochodzi od Ludzi.

Tytuł oryginalny: Jamie Foxx Pays Tribute to Sister DeOndra Dixon Following Her Death at Age 36
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: