Wpis powstał dzięki współpracy z:

Pierwsze spojrzenie na Children of the Corn pojawia się po niespodziewanej premierze w 2 kinach

Nowa adaptacja „Dzieci kukurydzy” Stephena Kinga, reżysera Kurta Wimmera, dotarła w weekend do dwóch kin na Florydzie.

Nowa adaptacja Dzieci kukurydzy Stephena Kinga, reżysera Kurta Wimmera, dotarła w weekend do dwóch kin na Florydzie.

Niespodzianka! Remake Children of the Corn został bardzo cicho wydany w kinach. Ponowne wyobrażenie sobie opowieści Stephena Kinga reżysera Kurta Wimmera zostało wydane w zaledwie dwóch kinach na Florydzie w weekend. W zależności od tego, jak się sprawy mają, może zostać rozszerzony na więcej lokalizacji. Przynajmniej mamy teraz nowy plakat, a także zdjęcie z remake’u.

Dwa kina w Sarasocie na Florydzie grały w weekend Children of the Corn. Studio wynajmowało kina, aby pomóc w zapewnieniu protokołów dotyczących zdrowia i bezpieczeństwa. Goście musieli nosić maski, gdy nie jedli i nie pili, a także sprawdzano temperaturę. Producent Lucas Foster miał to do powiedzenia.

Plakat jest udrapowany na czerwono z hasłem Koszmar każdego rodzica na górze. Obraz przedstawia nową, młodą obsadę zebraną, raczej odpowiednio, na polu kukurydzy. Dodatkowo, streszczenie nowych Children of the Corn zostało ujawnione przez stronę internetową z biletami, która wskazuje na fabułę z oceną R.

Children of the Corn został pierwotnie zaadaptowany na ekran w 1984 roku i jest o opowiadaniu Stephena Kinga. Remake zyskał rozgłos, ponieważ był jedną z pierwszych produkcji, która zakończyła zdjęcia, podczas gdy większość Hollywood została zamknięta. Jest nadzieja, że ​​w najbliższych tygodniach film będzie się rozwijał. Ale jeśli widzowie się nie pojawią, studio może nacisnąć przycisk pauzy i rozważyć nową strategię wydania. Lucas Foster dodał, co następuje.

W obsadzie znaleźli się Elena Kampouris, Kate Moyer, Callan Mulvey, Bruce Spence, Anna Samson, Stephen Hunter, Sisi Stringer, Erika Heynatz, Orlando Schwerdt i Joe Klocek. Dołączyliśmy nowy obraz i plakat do obejrzenia. Przy odrobinie szczęścia powinniśmy wkrótce otrzymać zwiastun, biorąc pod uwagę, że film jest już wyświetlany w kilku wybranych kinach. Ta wiadomość dociera do nas za pośrednictwem Herald Tribune.

Tytuł oryginalny: Children of the Corn Remake First Look Arrives Following Surprise Release in 2 Theaters
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: