Wpis powstał dzięki współpracy z:

Gal Gadot dzieli się czerwonym zestawem ogłoszeń z Ryanem Reynoldsem i The Rock

Trio akcji Gal Gadot, Dwayne Johnson i Ryan Reynolds łączą siły na planie nadchodzącego thrillera Netflix Red Notice.

Trio akcji Gal Gadot, Dwayne Johnson i Ryan Reynolds łączą siły na planie nadchodzącego thrillera Netflix Red Notice.

Niedawno ponownie rozpoczęto filmowanie w thrillerze akcji Netflix Red Notice po przymusowej przerwie, a teraz Gal Gadot podzieliła się swoim zdjęciem z innymi gwiazdami Dwayne Johnson i Ryan Reynolds. Wprawdzie trio z listy A wygląda tak, jakby zamaskowany reżyser Rawson Marshall Thurber robił im przebieranie, ale tak naprawdę, słuchają przemówienia z okazji urodzin, zanim szykują się do ponownego uruchomienia akcji dla naszej rozrywki. < / p>

Red Notice pokazuje, że Gadot dołączył do Dwayne Johnson i Ryan Reynolds przy wysokobudżetowym thrillerze Netflix, który Johnson opisał jako największą dotychczasową inwestycję giganta strumieniowego. Rozgrywający się w świecie międzynarodowej przestępczości, INTERPOL wydaje czerwone ostrzeżenie, globalny alert mający na celu wytropienie i schwytanie najbardziej poszukiwanego złodzieja dzieł sztuki na świecie. Gadot przejmie rolę złodzieja dzieł sztuki, a Johnson jest agentem INTERPOL-u i największym na świecie tropicielem, wysłanym, by ją sprowadzić.

Universal Pictures pierwotnie zakupiło prawa do dystrybucji Red Notice i zaplanowało film do premiery 13 listopada 2020 roku. Jednak 8 lipca 2019 roku, kiedy Universal nie zgodził się na proponowany budżet, Netflix był więcej niż szczęśliwy, mogąc wkroczyć i przejąć kontrolę. Po przerwie w produkcji, filmowanie filmu zostało ostatecznie wznowione 14 września, a tylko około połowa Red Notice została podobno ukończona przed zamknięciem.

Dwayne Johnson AKA The Rock niedawno szczegółowo opisał niektóre z pomiarów, które podejmują działania, aby zapewnić obsadzie i ekipie bezpieczeństwo w obecnej sytuacji globalnej, nazywając ich najbardziej agresywnymi środkami BHP w całym Hollywood.

Dodał: Jesteśmy zwinną załogą – uczymy się w drodze i stworzymy plan tego, jak efektywna może być produkcja na dużą skalę podczas pandemii. Jesteśmy dumni, że mogliśmy iść ramię w ramię z całą naszą załogą przy tej zmianie gry. W międzyczasie będę nadal spieprzyć swoje kwestie i udawać, że słucham mojego reżysera / scenarzysty @rawsonthurber, który pokazuje mi mój cel strzelecki.

Red Notice nie jest jedynym pełnym akcji projektem w przyszłości Gal Gadot, z aktorką podobno nakierowaną do poprowadzenia niezatytułowanego filmu szpiegowskiego dla Skydance. Chociaż obecnie niewiele wiadomo o filmie, źródła opisały materiał jako bardzo podobny do popularnych serii akcji Mission: Impossible i James Bond.

Jednak wcześniej Gal Gadot powróci jako ikona DC Wonder Woman dla nadchodząca kontynuacja Wonder Woman 1984. Wyreżyserowany przez Patty Jenkins, film upuszcza superbohatera DC w latach 80. i przedstawia Dianę u szczytu zimnej wojny między Stanami Zjednoczonymi a Związkiem Radzieckim.

Fabuła przedstawia Diana Prince wchodzi w konflikt z dwoma groźnymi wrogami – Barbarą Ann Minerva z Kristen Wiig, znaną też jako Cheetah, i biznesmenem medialnym Pedro Pascala, Maxwellem Lordem. Wydanie Wonder Woman 1984 jest obecnie zaplanowane na 25 grudnia. W międzyczasie oczekuje się, że Red Notice trafi do Netflix w przyszłym roku. To jest zasługa oficjalnego konta Gal Gadot na Instagramie.

Tytuł oryginalny: Gal Gadot Shares Red Notice Set Photo with Ryan Reynolds and The Rock
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: