Wpis powstał dzięki współpracy z:

Tom Holland otrzymuje scenariusz Spider-Mana 3, obiecuje, że niczego nie zepsuje

Tom Holland otrzymał teraz scenariusz do Spider-Mana 3, ale obiecuje, że niczego nie zepsuje.

Tom Holland otrzymał teraz scenariusz do Spider-Mana 3, ale obiecuje, że niczego nie zepsuje.

Spider-Man 3 pojawił się niedawno jako jeden z Marvela Najbardziej intrygujące projekty Cinematic Universe dzięki włączeniu zarówno Doktora Strange, jak i powrotu Jamiego Foxxa jako nikczemnego Electro. Cóż, jedną osobą, która ma się dowiedzieć, jak wszystkie elementy do siebie pasują, jest gwiazda Tom Holland, który w mediach społecznościowych ujawnił, że właśnie otrzymał scenariusz.

Na szczęście Holland brzmi tak, jakby miał w końcu wyciągnął wnioski ze swoich błędów i przyrzekł nie ujawniać żadnych spoilerów.

Tom Holland zyskał reputację, dzięki któremu z lekkomyślnym porzuceniem ujawniał szczegóły dotyczące nadchodzących filmów. Było kilka przypadków, w których Holland przypadkowo przepuścił szczegóły narracji, w tym niezapowiedziane tytuły i inne tego typu ciekawostki, a luźny język Holland stał się teraz niesławny, zwłaszcza biorąc pod uwagę preferencje Marvela, aby trzymać rzeczy blisko piersi.

Podczas gdy Holland nauczył się nie zepsuć, aktor najwyraźniej nie nauczył się właściwie trzymać rzeczy, ponieważ mówiąc o iPadzie robi coś poza kamerą, co powoduje trzaskający dźwięk i krzyk Holland, właśnie to złamałem iPad! Ojej.

Produkcja Spider-Mana 3 oficjalnie rozpoczęła się na początku tego miesiąca, kiedy Holland przybyła niedawno do Atlanty, aby rozpocząć zdjęcia. Właśnie wylądowaliśmy w Atlancie. I uh … czas na Spider-Mana 3. Chodźmy! aktor powiedział za pośrednictwem mediów społecznościowych. Teraz, kiedy przyjechała Holandia, to tylko kwestia czasu, zanim główne zdjęcia zaczną się. Holland wcześniej kręcił film Uncharted, kolejny projekt dla Sony, ale jako że aktor skończył już jako Nathan Drake, jest teraz wyraźnie gotowy, aby ponownie założyć czerwono-niebieski spandeks Spider-Mana.

Niewiele jeszcze wiadomo na temat fabuły Spider-Mana 3, a jeśli Holland naprawdę nauczył się swojej lekcji, prawdopodobnie przez jakiś czas nie dowiemy się niczego konkretnego. Wiemy jednak, że Holland powraca jako Peter Parker, znany również jako Spider-Man, i dołączy do niego Zendaya jako MJ, Jacob Batalon jako najlepszy przyjaciel i powiernik Petera Ned oraz Marisa Tomei jako ciocia May. Oczekuje się, że film będzie kontynuacją szokującego finału zeszłorocznego Spider-Mana: Daleko od domu, w którym Peter Parker został wcielony w postać Spider-Mana przez ulubionego wściekłego dziennikarza, J. Jonaha Jamesona, granego przez JK Simmonsa.

Doktor Strange Benedicta Cumberbatcha również jest brany pod uwagę, a postać ma przejąć rolę mentora wcześniej pełnioną przez Iron Mana Roberta Downeya Jr.

Pierwotnie Spider-Man 3 był przeznaczony dla data premiery 16 lipca 2021 r., jako część długo oczekiwanej fazy 4 MCU. Ze względu na trwające globalne okoliczności cała faza została teraz dramatycznie przetasowana, a Spider-Man 3 ma wejść do kin w Wielkiej Brytanii i USA 5 listopada 2021 r. Holland udostępnił ten film za pośrednictwem swoich Instagram Stories.

Tytuł oryginalny: Tom Holland Gets Spider-Man 3 Script, Promises Not to Spoil Anything
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: