Wpis powstał dzięki współpracy z:

Christian Bale przybywa do Australii z produkcją Thor: Love and Thunder Shoot

Christian Bale przybył teraz do Australii, aby rozpocząć pracę nad sequelem Marvela Thor: Love and Thunder.

Christian Bale przybył teraz do Australii, aby rozpocząć pracę nad sequelem Marvela Thor: Love and Thunder.

Wydaje się, że minęło tak dużo czasu od pierwszego ogłoszenia Christiana Zaangażowanie Bale’a w Thor: Love and Thunder, o którym wielu prawdopodobnie zapomniało. Cóż, nowy film pokazuje, że aktor Mrocznego Rycerza przybył teraz do Australii w ramach przygotowań do kręcenia kontynuacji, przypominając nam wszystkim, że tak, zdobywca Oscara Christian Bale rzeczywiście dołączył do Marvel Cinematic Universe.

Filmowanie do Thor: Love and Thunder ma się rozpocząć na początku przyszłego roku, a obecnie trwają odczyty scenariuszy. W międzyczasie Bale przejdzie przez przeróżne kostiumy, próby i inne prace przygotowawcze, zanim zadebiutuje w niezwykle popularnej serii Marvela. Oczywiście jest to dalekie od pierwszej wyprawy Bale’a do świata superbohaterów, gdzie aktor wcielił się w postać Batmana, ikony DC, w przełomowej trylogii reżysera Christophera Nolana.

Obecnie nie wiadomo, która postać Bale’a będzie będzie się przedstawiać, ale jego współgwiazda, Tessa Thompson, już wcześniej ujawniła, że ​​wcieli się w rolę złoczyńcy. Christian Bale zagra naszego złoczyńcę, co będzie fantastyczne, powiedział Thompson.

Jak to często bywa w tych okolicznościach, od tego czasu w Internecie wybuchły plotki i spekulacje, kim dokładnie może być Bale. grając na czwartym dużym ekranie dla ulubionego Asgardczyka z młotkiem. Wielu fanów ma nadzieję, że aktor wcieli się w ukochaną postać, Beta Ray Billa, potwora o wyglądzie demona, który sam staje się Thorem po udowodnieniu, że jest godny władania Mjölnirem.

Pisarz Jason Aaron, który jest bardzo Oczekuje się, że rozegrany komiks Thor Thor będzie miał duży wpływ na Thor: Love and Thunder, ma inne pomysły, wierząc, że Bale doskonale nadaje się do roli Dario Aggera, złośliwego dyrektora generalnego bardzo złej korporacji Roxxon. Dario Agger kieruje się jedynie chciwością i chęcią zarobienia jak największej ilości pieniędzy, niezależnie od skutków dla środowiska, często wykorzystując swoje ogromne zasoby do opłacania lobbystów i prawników w celu wykorzystywania i zanieczyszczania bez konsekwencji. Jego lekkomyślność często doprowadzała go do starć z takimi postaciami jak S.H.I.E.L.D. i oczywiście Bóg Gromu. Aha, i jakby tego było mało, może również przekształcić się w legendarnego Minotaura.

Bale nie tylko bardzo dobrze pasuje do tej roli z wizualnego punktu widzenia, ale postać po raz pierwszy pojawiła się w Thor: God of Thunder # 19, blisko początku komiksu Aarona z asgardzkim superbohaterem. Więc sprytne pieniądze są na Bale’u przebranym za Aggera.

Chociaż niewiele wiadomo o Thor: Love and Thunder, powracająca gwiazda Natalie Portman ujawniła kilka wskazówek w ciągu ostatnich kilku tygodni. To będzie naprawdę głupie, zabawne i świetne. Mamy Taikę Waititi … Jest wspaniały, więc jestem bardzo podekscytowany, że mogę być z nimi wszystkimi, powiedział Portman o tonie filmu.

Aktorka potwierdziła nawet, że to zrobi rzeczywiście dzierżą upragniony młot, Mjölnir, w filmie z aktorką, która z dumą oznajmiła: Tak, mam, po zapytaniu, czy Foster może wziąć tę broń jako swoją.

Thor: Miłość i grzmot to obecnie ma trafić do kin 11 lutego 2022 r. Wyreżyserowany przez Taika Waititi na podstawie scenariusza, który napisał wspólnie z Jennifer Kaytin Robinson, gwiazdami filmowymi Chrisem Hemsworth, Tessa Thompson, Natalie Portman i Christianem Bale. To pochodzi z kanału KobieThatcher na YouTube.

Tytuł oryginalny: Christian Bale Arrives in Australia for Thor: Love and Thunder Shoot
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: