Wpis powstał dzięki współpracy z:

Czarna Pantera 2 Star jest przekonana, że ​​dzieje się kobiecy film o Avengersach A-Force

Gwiazda Czarnej Pantery Letitia Wright jako pewna siebie, żeński film o Avengersach się wydarzy.

Letitia Wright, gwiazda Czarnej Pantery, letitia Wright jako pewna siebie, że film Avengersów, w pełni kobiecy, nadejdzie.

Mimo że Black Panther, postać księżniczki Wakandan, pojawia się tylko w jednym filmie MCU / Scientist Shuri, grany przez Letitię Wright, stał się natychmiastowym hitem wśród fanów. Podczas gdy postać nie miała dużo czasu w ostatnich dwóch filmach o Avengersach, Wright niedawno powiedział Yahoo! że jest przekonana, że ​​seria wkrótce będzie zawierać kobiecy film drużynowy superbohaterów, w którym wszystkie superbohaterki Marvela będą błyszczeć.

Brak bohaterek w MCU od dawna budzi spory krytyków. Nawet pojawienie się solowego filmu Captain Marvel było postrzegane jako przypadek bycia za mało, za późno. Starając się poprawić kurs, Disney umieścił scenę pod koniec Avengers: Endgame, w której wszystkie superbohaterki z serii zjednoczyły się, aby zmierzyć się z armią Thanosa.

Niestety, ten moment, który obejmuje to, co jest określane jako A-Force, zostało wyróżnione w mediach społecznościowych z powodu tego, jak niezręcznie zostało wrzucone do narracji. Fani zapytali, dlaczego te kobiety, z których większość nigdy wcześniej się nie spotkała, nie mówiąc już o zamianie ani jednego słowa przed tym momentem, nagle postanowiły połączyć się w środku pola bitwy, kiedy mężczyźni, z którymi walczyli przez lata, byli tuż obok. do nich.

Chociaż ta konkretna scena nie była tak imponująca, jak oczekiwał Disney, wzbudziła nadzieję u fanów, że ta chwila zapowiadała stworzenie A-Force z Marvel Comics, która składa się ze wszystkich -żeńska grupa superbohaterów. Wygląda na to, że Wright czuje to samo. Aktorka dodatkowo wyraziła swoje szczęście, że jej postać w MCU znaczy tak wiele dla tak wielu ludzi.

Chociaż Shuri może wkrótce nie pojawić się w filmie A-Force, postać będzie się z nią uporać własny zestaw problemów w przyszłości. Przedwczesna śmierć Chadwicka Bosemana pozostawiła całą serię Black Panther w chaosie, a fani zastanawiają się, jakie są plany dotyczące nadchodzącej kontynuacji, która miała wkrótce wejść do produkcji.

Popularna podsekcja fandomu chce zobaczyć, jak Shuri przejmuje tytuł Czarnej Pantery od swojego brata T’Challa, tak jak zrobiła to w komiksach. Ale Shuri jest bardziej naukowcem niż superbohaterem. Sama Letitia Wright oświadczyła, że ​​wciąż jest chwiejna po stracie Bosemana, a myśl o zrobieniu [kontynuacji] bez [Chadwicka] jest trochę dziwna. W tej chwili po prostu opłakujemy, więc próbujemy znaleźć pośród tego światło. Ta wiadomość pochodzi z Yahoo.

Tytuł oryginalny: Black Panther 2 Star Is Confident an A-Force All-Female Avengers Movie Is Happening
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: