Wpis powstał dzięki współpracy z:

Benedict Cumberbatch Improwizowany jeden kluczowy moment w Avengers: Endgame

Doktor Strange reżyser Scott Derrickson ujawnia ważny szczegół dotyczący sceny Avengers: Endgame.

Benedict Cumberbatch, jak się okazuje, zaimprowizował jeden z największych momentów w Avengers: Endgame. To, według reżysera Doctora Strange’a, Scotta Derricksona, który niedawno ujawnił to na Twitterze. Gdyby Cumberbatch nie poprawił momentu, który widzieliśmy na ekranie, kulminacja filmu mogłaby wydawać się nieco inna i być może nie wywarła tak dużego wpływu.

Chwila, o której mowa, pojawia się podczas kulminacyjnej bitwy pod koniec Avengers: Endgame. Bohaterowie zmagają się, aby utrzymać Kamienie Nieskończoności z dala od Thanosa i jego zbirów, a los wszechświata wisi na włosku. Doktor Strange, w kluczowym momencie, następnie wyciąga palec do Tony’ego Starka Roberta Downeya Jr., wskazując, że są w środku jedynego scenariusza, który wygrali z ponad 14 milionów przyszłych odwiedzonych przez Strange’a w Infinity War. . Na Twitterze fan udostępnił gif z tej chwili, który Scott Derrickson podał dalej na Twitterze, ujawniając, że ta chwila nie została zaplanowana jako taka. Oto, co miał do powiedzenia Derrickson.

To naprawdę ważny moment w ramach Marvel Cinematic Universe. Stawka nie mogła być wyższa. Służy nie tylko jako oddzwonienie do kluczowego momentu w Infinity War, ale także pomaga przygotować ofiarę, która nadejdzie. Tony ostatecznie oddaje swoje życie, by powstrzymać Thanosa, sam zakładając rękawicę, by wyrwać Szalonego Tytana i jego zwolenników z istnienia. Pojedynczy palec nawiązuje również do kluczowej kwestii z wcześniejszej walki, kiedy Strange mówi do Tony’ego: Jeśli powiem ci, co się stanie, to się nie stanie. Dziwny tylko wskazał Iron Mana w decydującym momencie prostym, ale potężnym gestem. Scott Derrickson wprowadził Benedicta Cumberbatcha do MCU z Doctor Strange z 2016 roku. Film okazał się sukcesem, zyskując uznanie krytyków i fanów w drodze do 677 milionów dolarów w kasie. Od tego czasu Cumberbatch kilkakrotnie wcielił się w tę rolę w Thor: Ragnarok, Infinity War i Avengers: Endgame. Aktor przygotowuje się do powrotu wraz z Peterem Parkerem Toma Hollanda w Spider-Man 3, który przygotowuje się do rozpoczęcia zdjęć. Cumberbatch w końcu przygotuje się do solowej kontynuacji, Doctor Strange in the Multiverse of Madness. Derrickson pierwotnie miał wrócić na krzesło reżysera, ale twórcze różnice w stosunku do studia doprowadziły do ​​jego odejścia. Derrickson pozostanie na pokładzie jako producent wykonawczy, pod kierownictwem Sama Raimiego (Spider-Man, The Evil Dead).

Improwizacja czy brak improwizacji, w Avengers: Endgame wszystko ułożyło się bardzo dobrze. Film, wyreżyserowany przez Joe i Anthony’ego Russo, wyprzedził Avatara jako najbardziej dochodowe wydawnictwo w historii. Następnie zobaczymy Benedicta Cumberbatcha jako Sorcerer Supreme w bez tytułu Spider-Man 3 17 grudnia 2021 r., A Doctor Strange in the Multiverse of Madness ukaże się 25 marca 2022 r. Możesz sprawdzić oryginalny post od Scotta Derricksona Twitter.

Tytuł oryginalny: Benedict Cumberbatch Improvised One Key Moment in Avengers: Endgame
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: