Wpis powstał dzięki współpracy z:

Marvel’s Moon Knight Disney + Series znalazł swojego reżysera

Marvel Studios i Disney znaleźli reżysera Moon Knight po tym, jak skupił się na Oscara Isaacu w roli głównej.

Moon Knight idzie pełną parą w Disney +. Marvel Studios i Disney wylądowały reżyserem nadchodzącej serii w Mohamed Diab. Z łatwością będzie to najbardziej prestiżowy koncert Diaba do tej pory. Diab to egipski filmowiec, o czym świadczy fakt, że postać na kartach Marvel Comics jest mocno zakorzeniona w kulturze egipskiej. Według wielu doniesień Mohamed Diab został zatrudniony do kierowania Moon Knightem. Na tym etapie nie jest jasne, czy będzie reżyserował każdy odcinek, tak jak Deborah Chow robi z serialem Obi-Wan Kenobi dla Disney +, czy też zajmie się wieloma odcinkami z innymi filmowcami, którzy przyjdą na pokład, aby uzupełnić. Na przykład Ms. Marvel, która również zbiera się za kulisami, sprowadziła stajnię reżyserów, w tym duet Bad Boys for Life Bilall Fallah i Adil El Arbi. Diab wyreżyserował wcześniej Clash z 2010 roku i 2016 roku, a także Amirę, która jest obecnie w fazie postprodukcji. Wiadomość nadeszła zaledwie kilka dni po ujawnieniu, że Oskar Isaac (Star Wars: The Rise of Skywalker, Ex Machina) jest poszukiwany do roli głównej.

Postać Moon Knight została stworzona autorstwa Douga Moencha i Dona Perlina. Po raz pierwszy pojawił się na łamach Werewolf by Night w 1975 roku. Za maską stoi Marc Spector. Postać przez lata dokonywała porównań do Batmana, z pewnymi poważnymi różnicami. Spector jest najemnikiem. Podczas misji w Egipcie sprawy idą źle, a Spector prawie umiera. Zostaje wskrzeszony przez Khonshu, egipskiego boga księżyca, który daje mu moce księżyca. To daje mu super siłę, którą napędza księżyc. Ale Spector cierpi również na zaburzenie tożsamości i ma wiele alter ego, co stawia pod znakiem zapytania jego zdrowie psychiczne. To sprawia, że ​​jego historia jest podejrzana, co nadaje postaci niepowtarzalny wymiar. Jeremy Slater (The Umbrella Academy) jest na pokładzie jako showrunner i będzie prowadził pokój scenarzysty. Obecnie nie wiadomo, jak szybko mogłaby rozpocząć się produkcja, chociaż Hollywood wciąż stoi przed poważnymi wyzwaniami, jeśli chodzi o kręcenie filmów akcji lub programów telewizyjnych. Pani Marvel i She-Hulk również wydają się zbliżać szybko po ogłoszeniu ich na Disney’s D23 Expo w zeszłym roku wraz z Moon Knight. Inne nadchodzące programy Marvela debiutujące w Disney +, takie jak The Falcon and the Winter Soldier, są znacznie bliżej, a filmowanie jest prawie ukończone. WandaVision jest w puszce i ma premierę w grudniu, a Loki obecnie kręci. Hawkeye również jest na pokładzie.

Te nowe programy na żywo będą ściśle związane z filmami MCU, w przeciwieństwie do innych seriali z ery telewizji Marvela, takich jak Daredevil, Runaways czy Cloak & Dagger. Nawet agenci S.H.I.E.L.D. przez większość czasu czuł się tak, jakby znajdował się w swoim własnym zakątku wszechświata. Z pewnością będziemy Cię informować o udostępnieniu dalszych szczegółów projektu. Ta wiadomość przychodzi do nas za pośrednictwem Deadline.

Tytuł oryginalny: Marvel’s Moon Knight Disney+ Series Has Found Its Director
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: